jokii

Shopping u Segedinu

4069 poruka u ovoj temi

Zdravo ljudi, procitao sam temu koliko sam mogao, ali ipak moram da postavim pitanje.

Da li neko moze da mi kaze, kada pocinju popusti oko katolickog bozica i koliko obicno traju? Planirao sam da odem ili subotu pre ili subotu posle istog.

Ili ako neko ima informacije o popustima tokom godine (kapiram da je na kraju sezona, ali ne znam kada je to).

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo bi 9 decembra da skoknem do Segedina ima neki autbus odavde ... lokalna agencija vodi ... interesuje me dal su blizu Lidl i Tesco za pesacenje do istih jer nas ostavlja u Arkadu ... pa dolazi posle po nas i vodi nas u Tesco ali u Tescu ima malo vrenema cisto da projuris ... a koliko sam vido ono je bas veliko pa bih malo natenane da pazarim ... gledam sajt ali sve na madjarkom nema engleskog ... nekako se snalazim ... :) 

Izmenjeno (Milos Andjelic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tržni centar “Arkad”  nalazi se u ulici “Londoni krt”, broj 3.

 

344DE2E1-D6D9-423A-ACA3-A560159A6980.thu

 

U Segedinu imate šest “Tesco” radnji,

 

E1A6F10E-AAC2-4450-BA60-ADF9813BC1BE.png

 

Mi smo bili u ovoj, na Trgu Dugonič ( Dugonics ter ),

 

0AD58B0B-F1DD-4AFB-9AB5-84F359BE0991.thu

 

i ona nije daleko od “Arkad-a”.

Mesto ćete prepoznati po ovoj statui na trgu,

 

B551A219-6FED-4AE8-8DEF-0D9B73BBB2FD.thu

 

Vidite prvo u koji “Tesco” želite da idete. :)

“Lidl” se nalazi na dve lokacije u gradu: Szabadkai ut. 1/c i Makkoshazi krt. 21.

 

E8B901DE-9245-4825-8674-A3579687B9FD.jpe

 

Kao što vidite, ovaj prvi “Lidl” se nalazi u istoj ulici kao i jedna od ovih “Tesco”- vih radnji, Szabadkai ut. br. 7 je “Tesco” , a broj 1/c je “Lidl”. :)

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pre neki dan išli do Segedina. Mi uvek idemo u LIdl, Tesco i Pepco.  Baš ako stignemo svratimo još negde.

Mi imamo standardne stvari koje kupujemo, uglavnom za dete i nešto od namirnica, koje volimo.

 

To je uglavnom nešto što kod nas nema ili je baš skuplje npr. dodaci za kolače, mascarpone sir je tamo baš jeftiniij,goudu u Lidlu, slatkiše za psa u Fressnapfu, moja mama voli slatkiše sa marcipanom., suprug neka piva, ja volim ginger ale sok. Tamo kupujem kese za ususivač, creamer za kafu, majonez Globus volim, sir za pohovanje u LIdlu., sir za ljutom paprikom u Lidlu.. Uglavnom razne vrste sireva uzimam  :D ..

 

Kad potrefite neke velike akcije, onda možete baš da uštedite.  Opet sve zavisi i šta vas zanima, šta biste da kupujete, koliko imate sreće da budu neke velike akcije... Ko ima dete, uvek ima nešto od igračaka na akciji u Tescu. Bude ih i u Aldiju. ponekad. To zna ba dobra akcija da bude. Nekekoliko puta smo na ogromne akcije dečije garderobe naletali i u Pepcu i u Lidlu i u Auchanu.

Kod nekih namirnica ne gledam cenu, jer ih kod nas nema uopšte ili ja ne znam gde ima ili se teško nalazi. . onda kupujem tamo.

U Pepcu kupujemo garderobu za dete, nadje se i poneka igračka, markeri....

 

Vremenom stvorite naviku , idete na ista i mesta, kupujete iste stvari.

Govorim o radnjama.

 

Drugo je ako vas nešto konkretno zanima, pa tražite neke specijalizovane prodavnice.

 

Onaj ko baš hoće da uštedi na hrani, kozmetici, kućnoj hemiji.. onda ide u Hatar i Tompaker, markete na graničnom prelazi Kelebija. Čim se udje u Madjarsku sa desne strane su. Tu je dosta povoljnije. Tu se i snabdevaju svi ti preprodavci,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 interesuje me dal su blizu Lidl i Tesco za pesacenje do istih jer nas ostavlja u Arkadu ... 

 

Možda ovo može da pomogne,

 

1611B198-22C8-45D2-AA87-FDC6D4D024AF.jpe

 

pa se odlučite za kupovinu u nekim drugim radnjama, umesto u “Lidl-u” i  “Tescu”. :razmislja:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,da li neko zna kada je ove godine black friday u Madjarskoj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa valjda 24.novembra, kao i u ostalim drzavama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

BiljanaK  jedno pitanje da li nedeljom rade radnje i trzni centar u Segedinu? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Većina tržnih centara radi nedeljom.

Radi i dosta onih manjih radnji po centru.

Suvenirnice neke rade, neke ne.

Pogledajte ovde,

 

http://szegedguide.eu/

 

možda bude od koristi. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde bismo mogli da nabavimo povoljno slikarski pribor?:)Ima li specijalizovanih prodavnica u nekom od tržnih centara?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U tržnom centru “Szeged Plaza”, ulica Lajoša Košuta, br. 119, postoji jedna takva specijalizovana radnja, “Elizabeth Art”,

 

5685CC71-1B23-4223-AF81-0A68A35CFA0E.jpe

0C0311D5-214B-4647-B2F6-A5D63A5E692D.jpe

 

Ne znam da li je slikarski pribor povoljan ili ne, pokušajte da nadjete na njihovom sajtu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji vikend je najbolji za predbozicnu kupovinu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je svaki vikend, sada, u decembru, “zgodan” za kupovinu, zbog održavanja tradicionalnog Božićnog vašara ( Adventa ) u Segedinu.

 

DF43BFF4-153D-4086-BC5F-836AE4576C23.jpe

 

Možda će najinteresantnije biti upravo onog vikenda pred Božić, 23. i 24. decembra. :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je kvalitet  robe u Madjarskoj kao kod nas ili je za zemlje EU ???posto kazu da postoji i tu razlika izmedju kvaliteta za zemlje EU na one koje su "zapadane" i ona iz nekadasnjeg "istocnog bloka" ... NUTELA sama priznala skoro ... i gde mi tu spadamo ??? da li je roba u Madjdarskoj imalo bolja nego kod nas posto vdim da se cene bas nesto ne razlikuju ... cak su i skuplji ... (Jasno mi je da ovi sto svercuju robu iz Madjarske imaju zaradu na razlici u AFA ...) I da li su cene prikazane sa porezom ili bez ??? 

 

Imacemo 2 - 2.5 sata u Tesco ... onaj najveci pa posle idemo Morahalom na kupanje ... ja bih vise voleo da malo vise vremena provedemo u zujanju po gradu ... ali ne zavisi od mene vec od organizatora ... prosli put smo imali 3 sata u ARKAD-u (od cega smo vise od pola vremena iskoristili za setnju po gradu), sat u Tesco (tu nisi mogo da vidis nista samo sto si uso vec moras na kasu jer ... )   i oko 2.5 sata kupanja ... sad izgleda vise se orjentisu na banju (ja sam iz Sokobanje i cesto idem u Zdrelo odavde gde zivim tako da mi nije bas nesto do banje iako volim i :kupanje:  ... 

Izmenjeno (Milos Andjelic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka