jokii

Shopping u Segedinu

4069 poruka u ovoj temi

Ima i radnji sa igračkama

Regio jatek - ima u kod prvog Tesca, onom na ulazu u Segedin. .http://www.regiojatek.hu/aruhaz-8-szeged.html

Ima i u Szeged plazi neka radnja sa igračkama . http://szegedplaza.hu/kategoriak/bambini-jatekbolt/

U Tescu ima dosta, u Auchanu ima dosta. Mi smo sniženje uhvatili i u Aldiju (tu jedva ima igračaka, ali eto mi našli i tu), na My Little Pony. Mada tih ponija često ima i u Tescu na sniženju.

Nešto igračaka, doduše malo, ali pogledajte ima i u radnji Pepco, isto u okviru zgrade tog prvog Tesca. Tamo vam je dečija garderoba baš povoljna. Pepco ima i u Szeged plazi http://szegedplaza.hu/kategoriak/pepco/

Naravno u Arkadu http://www.arkadszeged.hu/uzlet/131

 

Mi smo uglavnom u Tescu nalazili nešto na sniženju, pa uzimali. I to bude baš na sniženju ogromnom. Možda budete imali sreće, pa i vas uhvati neko veliko sniženje.

 

Što se cena tiče, pa kako šta. Nešto je skuplje, nešto je isto, nešto jefitnije. Govorim o redovnim cenama. Dešavaju se i ta velika sniženja, pa tad  bude baš jeftino.

 

Setih se i da ima radnja sa Legom , valjda radi, nisam nikad išla. http://www.letsgoszeged.hu/srb/

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/20/2017 at 19:51, Tinker Bell je rekao/la:

Pozdrav svima! 

Interesuje me da li je neko skoro isao u kupovinu bebi opreme u Segedin? Da li se isplati? Nama je ovo prva bebica tako da nam je sve potrebno :)

Unapred hvala :cvetak:

Pogledaj orijentaciono na brendon.hu cene i izbor pa uporedi sa nasim cenama. Kurs je oko 300-310 za evro, za kupovinu preko 55000ft mozes dobiti oko 13% pdv-a nazad. U samoj radnji je solidan izbor, ali se generalno mail-om proverava dostupnost i porucuje konkretan model, boja...

U blizini je je i yoops.hu ali je bolji izbor i bolja komunikacija (preko mail-a) u Brendonu.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moji utisci su polovicni.nesto je jevtinije,nesto je skuplje,a neke specijalizovane radnje su dosta jevtinije od tih trznih centara ,samo im je mana sto ne rade subotom...Tako ja ne uspeh u subotu da kupim monitor koji sam nameracio.... Mnogi su kupovali curece meso 250 din/kg u Metrou ,sto je bas niska cena,a neki su uspeli i da odrade AFU-(PDV)...Napravite spisak sta vam treba ,da vam pare ne odu na neke jevtine a nepotrebne stvari... U svakom slucaju mnogo bolje zive nego mi i cene za hranu su im jevtinije od nasih ,a i tehnika,,ma sve im je jevtinije i bolje nego kod nas ,ali ako idete po cpecijalizovanim radnjama i na akcijska snizenja po trznim centrima...U Arkadu nisam nasao ni jedne dobre patike ili cipele,mada su im cene od 20 evra pa do 120e...,podsecaju me na kineske sa naseg buvljaka... Treba se pripremiti na put...a ne da dodjes ,a ono ne radi radnja subotom....Ipak je to lep dozivljaj ,,,,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za informaciju koji je rok za povrat AFE 150 ili 180 dana,unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem porodicno na produzeni vikend i interesuje me da li auchan ili metro rade nedeljom ? Ne bih trosila vreme na shoping, nego bih kupovala kad izadjemo u 11 h iz hotela. Htela bih da kupim i nike patike. Neki predlog gde da pogledam. Neki link. ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ynam da je kasno ali za druge. Rade nedeljom skraceno. juce sam se vratio provereno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auchan radi nedeljom do 20h, a Metro do 18.30h.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LIDL do 17.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. A gde kupujete trapist ?

Kupila bih trapist i mozda jos ponesto od hrane. I, patike ako nadjem :D

Izmenjeno (bokica76)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trapist frater. Najbolji kackavalj. U Auchanu kosta oko 1200Ft kg. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam kupio kackavalj U  Trapakero 3,5 kg za nekih 12evra...

Sad gledan kod nas u srbiji metro-kackavalj "aro" oko 400+ dinara po kg....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ovde placam trapist iz Madjarske 750 din kg, a ima kackavalja po radnjama i za 500 din ali nije to to. Ne volim ih...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tescov trapist je ok. Ne mogu cene da se setim. Nisam ga dugo kupovala baš. Znam da je u jednom momentu bio poskpoeo, ali da je i dalje bio povoljan. Baš Tescova marka.. Piše Tesco na toj nalepnici.

 

Ja sir u Lidlu kupujem. Gouda, po holandskoj recepturu,. U pitanju je baš Lidlova marka., Milbona. Taj sir nije povoljan nešto, ali ga ja volim baš. Tako da njega samo tamo kupujem. Kupujem ga gde god odem :D  Nadam se da će ga biti kod nas u Lidlu.

Takodje sam zadnji put u Lidlu uzela i onako sečene sireve, kolutovi. Isto mislim da je Lidlova marka. Pakovanja mala,. Koliko se sećam gouda je isto u pitanju, ali dimljena i sa ljutom paprikom. I jedan i drugi su odlični.  Nisu povoljni,a li su super :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam za 1. maj u Segedinu. I najvise hrane sam pazario u LIDL-u. Tu su bile najpovoljnije cene za kobsice. I sireve. Ako nadjem racun postavcu.Milbona proizvodi su bili povoljni. Mi smo kupili zdenka sir i onaj cetvrtasti kackavalj ya sendvice. U Aushan- u je skuplje. Cini mi se. Nije bilo sireva ispod 1000 dinara po kg. Povoljnija sa cenama je njihova robna marka . U TESCO nisam svracao. Pa tu ne znam kakvo je stanje.

Izmenjeno (lavoazije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka