jokii

Shopping u Segedinu

4069 poruka u ovoj temi

Hvala na brzim odgovorima...ali kad sam napustio.budimpestu nisam video poruke pa smo svratili u trzni centar arad ili tako nesto dole je onaj spar market ili kako vec..nista spec...a posle u tesco...niti sunku niti sir nisam.nasao.tako da samo kupio neke igracke i to je to hvala ljudi jos jednom :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko kakve su cene hrane..kackavalj kobasice cureci medaljoni i tako te stvari planiram neku veliku kupovinu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, radoszver je rekao/la:

Hvala na brzim odgovorima...ali kad sam napustio.budimpestu nisam video poruke 

Zato se ubuduće pripremaj na vreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 28.10.2016. at 11:56, milos88nbg je rekao/la:

zna li neko kakve su cene hrane..kackavalj kobasice cureci medaljoni i tako te stvari planiram neku veliku kupovinu

Nadji ponudu u Auchanu. Imas da skines katalog sa popustima. Otprilike zimska kobasica je oko 1300rsd/kg. Ako je veca kupovina onda ides u Tompaker ili Hatar na granicnom prelazu. Posle kupovine i overe AFE lepo se vratis peske nazad i podignes AFU. Od granice ina jedno 200m do Tomoakera.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Korisni saveti. Znači, vredi otići?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Ima li neko iskustva sa kupovinom tehnike u prodavnici ATIPC, vidim da imaju dosta dobre cene.

Mi vec dugo kupujemo u Edigital-u i Laptopszalon-u, uzimamo "zelene" papire za afu (dakle ne Global blue), sledeci put kad dodjemo, dobijemo ~21,5% nazad (dakle punu sumu) i sve je ok. 

Zanima me da li je identicna situacija i u ATIPC-u, posto recimo ima i prodavnica kao 220volt koje uzimaju neku navodnu proviziju (mislim da je bila oko 3000HUF, po svakom obrascu za afu), tako da stvarno ne znam ko bi tamo kupovao.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 10/30/2016 at 18:23, Pegi je rekao/la:

Korisni saveti. Znači, vredi otići?

Uvek!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pregledala sam gomilu strana sa ovog foruma, ali nikako nisam uspela sve, pa se izvinjavam ako se neko pitanje ponavlja.. nadam se da nije tesko nekome da odgovori... da ne bismo placali vinjetu, ici cemo preko granicnog prelaza Horgos 2 (ako smo dobro razumeli da se tu ne placa) i vraticemo se preko istog, pa me zanima da li i na njemu moze da se overi AFA od strane madjarskih carinika?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ne može. Nisam sto posto sigurna, Javiće se neko valjda sa ko definitivno zna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaci birati vinograde? ako uopste tamo moze :D

nije problem samo u vinjeti, vec i izbeci guzvu.. pa sad gledam sta je najbolja opcija, a da moze da se overi AFA..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne može ni tamo :D

Koliko ja znam može samo na Horgošu (velikom) i Kelebiji. Ne mogu sto posto da tvrdim da je tako, ali mislim da jeste.

Javiće se neko sa više iskustva.

@koldar verovatno zna, bar pretpostavljam

ili

@diver , ali ga dugo već nema

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pravu si mikap, ne moze na Vinogradima da se overi AFA , oni inace rade od 7 do 18 h. AFA samo na Horgosu i Kelebiji, a vinjete policajci mogu svuda da provere jer imaju snimanje raskrsnica, pa je rizicno ici bez vinjete. Sa Vinograda je blizu Morahalom i mozda ih tu ne bi niko proveravao, ali vec kad se ide od Morahaloma ka Segedinu ima patrola.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je nekom bitno, bez vinjete provereno moze da se ide na Djalu, citav deo od granice do Segedina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, Ljupka_89 je rekao/la:

pregledala sam gomilu strana sa ovog foruma, ali nikako nisam uspela sve, pa se izvinjavam ako se neko pitanje ponavlja.. nadam se da nije tesko nekome da odgovori... da ne bismo placali vinjetu, ici cemo preko granicnog prelaza Horgos 2 (ako smo dobro razumeli da se tu ne placa) i vraticemo se preko istog, pa me zanima da li i na njemu moze da se overi AFA od strane madjarskih carinika?

Ako želiš izbeći plaćanje vinjete, a hoćeš povrat afe, onda na Kelebiju. Bački Vinogradi i Horgoš 2 nisu pogodni za to, čak i ako se tamo i može overiti afa, u šta zaista i nisam siguran jer ih i ne koristim. A nisu pogodni zbog............ O tome na nekom drugom mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka