anafpn894

Hotel Elysees i Lotus Air Hurgada2009

301 poruka u ovoj temi

E lud si plezko.jpg

Nisi valjda dve iz Hurgade doneo?

Meni jedna dovoljna biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svake godine po jedna.

Prve ova braon sa slike, druge prašnjavo plava sa bež "adidas" izvučenim trakama na rukavima (manji je užas nego što to ovako zvuči). A iz Turske crna (slike iz Pariza na MFT) a iz Tunisa, na poklon, svetlo braon od prevrnute kože (MFT Rim) :D

Pa kako da ne kupiš kad kod nas obična košulja košta toliko?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel se neko raspitao da li se doplacuje za saunu, djakuzi, teretanu, stoni tenis... mislim vecinu i ne bih probao ali me interesuje :D Shto je dzaba i bogu je drago

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jos poneka rec...;-)Isle bismo drugarica i ja, od 9.jula ali ne preko Spirita,jer nam se ne uklapa termin od 14 dana, zbog posla, pa bismo isle preko ARGUSA,ali isto u hotel ELYSEES.

Da li neko mozda zna nesto o agenciji, kako rade Egipat i sl....hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, Laura, mišljenja su podeljena i svako ima drugačije iskustvo, ali evo mog sa Argusom.

Putovala sam s njima, doduše u Tursku, ali mislim da destinacija ne menja puno stvari kad su im vodiči u pitanju. Ako ikako možeš izbegni tu agenciju, jer su prosto izvikani i komercijalizovani, pa tako i postupaju sa svojim putnicima.

na letovanju u Turskoj smo vodiče videli samo 3 puta. Kad smo kretali, kad su nas dočekali tamo i na povratku kući.

Pošto sam tada imala problema sa kolenima, obećano mi je odredjeno mesto u autobusu na sprat, koje ne da nisam dobila, nego nije ni bilo busa na sprat nego običnog, a kad sam se pobunila, umalo nisam dobila šljagu od vodiča.

Sa Spiritom sam išla pre 3 godine i stvarno su najbolja agencija, prema tome ako možeš nekako se uglavi da ideš s njima.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja moram da prokomentarisem da je argus agencija skojom sam se najgore proveo. Letovao sam u Bugarskoj i potpuno sam bio nezadovoljan onim shto su mi dali a koliko sam platio.. Sa njima nikada vise :besan:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

xxx izgleda smo izvisili za letovanje!!!

Agencija Fantast iz Novog Sada, prodaju Spiritove aranzmane. Rezervisali smo Elysees za 15-ti jun. Receno nam je da ce mo biti obavesteni kad se resi problem sa carter letovima. Naravno niko ne zove i ja idem u agenciju da vidim sta se desava. Ona mi prica pricu o tome kako to jeste reseno ali je polazak 15-tog neizvestan i kao javice nam za 2 dana...

Vidim da muti i petlja pravi me budalom. Nazovem Spirit, covek mi lepo kaze da je sve sredjeno i izvesno i da nema nikakvih problema sa polaskom 15-tog juna. Lepo me covek pita za ime i prezime da proveri da li smo na spisku i gle cuda nema nas !!! besan.jpg

Zovem ja ove novosadske prevarante. Pokusava meni devojka da objasni kako sam glup i kako je ona meni pricala da je problem sa mestima u avionu, da mi nije ni pomenula problem sa letom nego samo sa mestima u avionu, verovatno vise i ne zna koga je sta slagala. Prica mi o nekom prebacivanju ljudi sa 10 na 14 dana, sa brojem mesta u avionu, bla, bla... Kao da to mene interesuje, ja mesec dana zivim u zabludi da idem 15-tog na letovanje, sve izorganizovao i... uh kako sam sad besan..............

Sto je najgore od svega u Spiritu vise nema mesta ni za 15-ti, ni za 29-ti jun,a ni za 06-ti jul.

Ako procitate u novinama da je neko demolirao turisticku agenciju u Novom Sadu da znate o cemu se radi...

Ma to i nije turisticka agencija, Fantast = lazovi i prevaranti !!!

Izmenjeno (ljerka)
izbrisana psovka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E ninja bas mi je zao....Ne mogu da verujem kakvi su prevaranti!!! jel si rekao Spiritu da prekine saradnju sa njima???

Ima li sanse da pomeris za 13 lul mozda za taj datum jos ima mesta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@anafpn894

Uh kako sam besan i ne znam sta sam napisao.

Ovako, ti prevaranti sutra treba da mi jave, konacno, da li idemo ili ne. Kada sam toj lazljivici rekao da sam zvao Spirit i da nas nema na spisku. Onda je okrenula pricu kao nesto, to je kraci spisak mi smo na sirem pa treba da se vidi ko putuje ko odustaje i tako, a to ce se znati sutra... Tako da cu sacekati to sutra ali se ne nadam mnogo, posto mi je covek iz Spirita bez uvrtanja i otvoreno rekao da nas na spisku nema a nema ni mesta...

Sam sam kriv idem preko nekih Fantasta kao da je Beograd preko sveta pa nisam mogao sam da platim Spiritu, mislio sam da te budjave agencije bar to mogu da odrade kako treba, ali NEEE !

13-jul, to mi je malo kasno, koja li je tad temperatura u Egiptu?

Razmisljam neka Grcka pa onda kad prodju vrucine za Egipat.

Uh ne znam ni sam, kako mi je samo podigla pritisak :besan:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam pre 2 godine bila u avgustu pa eto prezivela sam :biggrin:

Nema neke razlike kraj juna jul...tamo stalno duva vetric tako da ti to ni ne osetis bolje podneses tamo 40+ nego ovde 30 veruj mi. Jedino je nezgodan Luksor ali dobra oprema (dugi rukavi sesir marama i puno hladne vode za pice i polivanje) i nema problema :smajl:

Idi u Eg Eg EG kakva bre Grcka :biggrin:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa sad stvarno ne znam sta da radim. Sutra cu malo tamo da ih postrojavam po agenciji i da glumim strogocu :D

Jedino sto mi preostaje je da nazovem Spirit i da ih zamolim da mi jave ako se pojavi neko mesto, neko otkaze i sl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako brines za vreme polovinom jula,ne moze da bude mnogo toplije nego polovinom juna,mozda neki stepen vise,ali se to ne oseca,zbog niske vlaznosti vazduha i vetrica koji stalno duva,tako kazu svi koji su bili,da se bolje podnosi njihovih 45 nego nasih 30 stepeni.I ja se nadam da su u pravu :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gospodine Olujicu,

Cekamo Vas, (pozvali smo organe koji treba da sastave zapisnik o "Vasem slucaju"), Turisticka Inspektorka, sudski vestak, nas Pravni zastupnik i Ja licno!

Posto se ne javljate na telefon moram ovako da Vam to saopstim!

Utvrdicemo ko je za sta odgovoran i ko je kriv za nastalu situaciju!

I naravno ko je kriv morace da bude kaznjen i da plati! Da li to bili mi ili Vi gospodine odlucice sud i inspekcija!

S postovanjem

Goran Portic

Fantast Tourist

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas mi je drago sto citate forum. Vidim da imam neki propusten poziv pa ako ste to vi mozete me opet nazvati. Samo ne zelim da pricam vise sa onom devojkom sto me laze i pravi budalu od mene.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da kazem da sam upravo razgovarao sa gospodinom Porticem i idemo do kancelarije da vidimo da nekako resimo problem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka