anafpn894

Hotel Elysees i Lotus Air Hurgada2009

301 poruka u ovoj temi

Ove godine se odlicih da opet letujem u Hurgadi i to u hotelu Elysees. Preko Spirit travela je ubedljivo najbolja ponuda jer se putuje sa egipatskim avioprevoznikom Lotus air-om. Cena celog aranzmana me izasla za 14 noci termin 6.7. 524e.

E sad interesuje me nesto vise o ovom hotelu i ovom avioprevozniku, pa ako ima povratnika od prosle godine nek se jave :)

Hvala svima

Izmenjeno (anafpn894)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako mi se cini i ja cu u ovaj hotel. Ja bih da izbegnem vrucine a prvi termin je 15-jun. Koliko vidim u tom periodu je temperatura izmedju 32-40°C mislim na najvisu dnevnu, sto mi odgovara.

Tako da je moj najverovatniji izbor: Elysees 15-jun.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bravo za izbor .

hotel je fenomenalan kao i plaza za koju kazu da je najlepsa u celoj Hurgadi, napravili ste pravi izbor ,nema omaske apsolutno, jos ako ideta preko Spirit travela zagarantovan vam je provod dobar,hotel je ekstra kao i hrana koja je veoma raznovrsna i ukusna, sobe su super namestene , za cenu koju drzi hotel je fenomenalan.PLAZA se ne placa ako ste gost hotela ,stim sto treba poraniti da se zauzme dobro mesto jer je opste poznato u HURGADI da je to jedna od boljih plaza pa ljudi placaju ulaz da bi bili u tom raju.Na plazi je takodje najpoznatiji health club i spa centar u hurgadi....... svi koji zele da vide slike hotela kao i plaze najbolje da udju na sajt spirit travela

www.spitittravel.rs

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam na odgovorima :D

To sam otprilike i ja cula ali nije na odmet da budem i sigurna...znaci nisam pogresila...

Naravno da idem preko Spirita :) najpovoljnija i najbolja ponuda koliko sam cula.

Ko mi se pridruzuje u terminu 6.jul :cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

[eeeee,mozda i ne odemo tamo ,zbog problema sa aviokompanijama ili mozda poletimo i sletimo sa niskog aerodroma.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto ne bi kad je Jat dobio dozvolu za letove?Jel problem je imao Jat,a ne egipatske aviokompanije.A nas,koji idemo preko Spirit travela Jat ne interesuje... smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, ljudi i ja idem u hotel Elysees i to preko Spirita, ali tek 10. septembra. Na forumima, što našim, što stranim sam čula sve najbolje, ali nek mi neko kaže ako zna nešto više o njemu. Vi što idete tamo u junu, želim vam dobar provod i čekamo sveže informacije o Elysees-u.

Ako nekog zanima Golden 5, nek mi piše. Bila sam tamo pre 3 godina, videla, oduševila se i toplo ga preporučujem. Što mladima, što porodicama sa ili bez dece.

Pozdravljam vas

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatio 15-Jun , tacnije nisam uplatio nista, samo sam potpisao ugovor a placanje tek kad se resi problem oko prevoza. Glupi JAT :besan:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, ljudi, da li ova situacija sa JAT-om treba da nas zabrine? Da li je neko pitao agenciju sa kojom ide šta se dešava? Ja idem u septembru i iskreno se nadam da će se do tada rešiti problem, ali vi što idete u junu, šta vam kažu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je devojka u agenciji rekla da cu biti obavesten i to je to. Koliko vidim ni ona nista ne zna. Zvucala je utesno, kao resice se to.... Mene jedino brine sto ni pare nisu hteli da mi uzmu, pa ko jos u Srbiji ne zeli da ti uzme pare, cini se da je sve to prilicno ne izvesno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam dala pare za rezervaciju ali mi je receno da ako ne bude dogovora sa Jatom vracice nam ceo iznos koji smo dali. Takodje su rekli da bi sve trebalo da se resi do 15.maja i da ce tad znati vreme poletanja aviona.

Ostaje da cekamo taj 15.... :huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, ninja, ne mogu da verujem da nisu hteli da uzmu pare. I ja sam dala pare za rezervaciju, ali u aprilu, kad nije bilo reči o tom problemu.

Iskreno se nadam da će u skorije vreme prodati taj NESREĆNI JAT. Sram ih bilo.

Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta mislite,hoce li se resiti ovaj problem sa letovima?Jer ako se ne resi,ostacemo bez aranzmana sve je izmedju ostalog rasprodato za druge destinacije...

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja verujem da hoće, jer je i JAT svestan da će pretrpeti ogroman gubitak. Znamo da čarter karta za Egipat iznosi 250 eura, pa puta koliko ljudi u celoj sezoni, a gde je još Turska, pošto i s njihovim aviokompanijama imaju problem.

Tako da bi trebalo sve da bude u redu, osim ako JAT neće da bude u još većem gubitku nego što je trenutno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma da,ali onda nama propada jeftin aranzman preko Spirita :-( A tu neke stvari nece zavisiti od Jata,vec i od samih egipatskih vlasti.....Da li ce oni dati Jatu dozvolu,kad nasa drzava nece dati njihovim kompanijama...

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka