anafpn894

Hotel Elysees i Lotus Air Hurgada2009

301 poruka u ovoj temi

jesu li vas zvali? i naravno iako mislim da znam odgovor....JEL SVI OSTAJEMO PRI ARANZMANU XIXIXIXIX! :smajl: to su mene pitali....dakle....NARAVNOOOOOOOO

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bravo za izbor .

hotel je fenomenalan kao i plaza za koju kazu da je najlepsa u celoj Hurgadi, napravili ste pravi izbor ,nema omaske apsolutno, jos ako ideta preko Spirit travela zagarantovan vam je provod dobar,hotel je ekstra kao i hrana koja je veoma raznovrsna i ukusna, sobe su super namestene , za cenu koju drzi hotel je fenomenalan.PLAZA se ne placa ako ste gost hotela ,stim sto treba poraniti da se zauzme dobro mesto jer je opste poznato u HURGADI da je to jedna od boljih plaza pa ljudi placaju ulaz da bi bili u tom raju.Na plazi je takodje najpoznatiji health club i spa centar u hurgadi....... svi koji zele da vide slike hotela kao i plaze najbolje da udju na sajt spirit travela

www.spitittravel.rs

nego boki....jesi li ti bio negde preko spirita, ili si bio u elysees-u?

vidim da znas o cemu se radi...a svaki savet je dobrodosao :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jesu li vas zvali? i naravno iako mislim da znam odgovor....JEL SVI OSTAJEMO PRI ARANZMANU XIXIXIXIX!:) to su mene pitali....dakle....NARAVNOOOOOOOO

Nisu me jos zvali ali valjda ce sad :D

Ja sam presrecna :D ali moj decko bas i nije...smor mu je sto treba da putuje autobusom do Hrvatske jos 2.5-3h...ALI SVAKAKO IDEMOOOOOOOOOOOOO

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jao znam....mene sad moji cimaju....jesi li luda ...znas koliko do tamo ima da se putuje....ma bwe i iz nemacke bih isla....SAMO DA IDEM.....ljudi ja mislim da je ovo najbolja ponuda....a za spirit cujem same pohvale...jer zna josh neko nesto smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene nisu zvali,mozda zato sto sam preko subagenta uplatila,pa im treba vremena.....Ali nije ni bitno,idemo u svakom slucaju!Ja sam mislila da ce mozda dozvoliti da se leti iz Nisa,sto je jos dalje pa je ovo ipak ispalo super...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujemoooo, ma isao bih i do Frankfurta autobusom samo da ne idem sa prokletim JAT-om...

Svaka cast ljudima iz Spirita, mislim da su napravili odlican posao!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja htela da vas obradujem, a vi vec znate :D

Ima o tome i u danasnjim novinama (blic). Znaci leti se preko Osijeka. Tako da i nije tako daleko. Nama iz Novog Sada je svejedno da li cemo leteti preko Beograda ili preko Osijeka, jako je mala razlika u kilometrazi.

Mada ne znam sto ja ovo pricam, kad ja ni neidem u Egipat ove godine :bez-zuba::bez-zuba::bez-zuba:

Al, eto srecna sam zbog vas. A i zbog toga sto su doskocili JAT-u. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo zvaničnog saopštenja spirit travel-a:

Saopštenje

13.05.2009. godine, u Beogradu,

Ovlašćeni smo od strane Lotus Aira

da saopštimo, da je ova avio kompanija iz Egipta

12.05.2009. godine dobila zvaničan odgovor od Direktorata civilnog vazduhoplovstva Republike

Srbije, da zahtev za izvođenje čarter letova na relaciji HurgadaBeogradHurgada

u periodu od

15.0629.10.2009.

godine, nije odobren.

Dana 17.02.2009. godine, Lotus Air je zvanično uručio zahtev i prateću dokumentaciju za

izvođenje čarter letova na relaciji HurgadaBeogradHurgada

u periodu od 15.0629.10.2009.

godine.

Poštovani putnici i poslovni partneri,

Želimo da Vas informišemo da smo zahvaljujući razumevanju i predusretljivosti avio kompanije

Lotus Air i naših poslovnih partnera iz Hrvatske, u prilici da Vam ponudimo turističke paket

aranžmane za Hurgadu bazirane na čarter letovima OsijekHurgadaOsijek,

sa povratnim

autobuskim transferima iz Beograda i Novog Sada do aerodroma Osijek i nazad. Aerodrom Osijek

je udaljen od Beograda oko 160 km i od Novog Sada oko 100 km.

Planirano vreme polazaka autobuskih transfera je u 07:00 h sa parkinga ispred Sava centra iz

Beograda, i u 7:30 h ispred hotela Sajam iz

Novog Sada.

Planirano vreme polazaka čarter letova na relaciji OsijekHurgada

je oko 11:30 h, sa dolaskom u

Hurgadu oko 16:00 h. Planirano vreme polazaka čarter letova na relaciji HurgadaOsijek

je oko

8:30 h, sa dolaskom u Osijek oko 10:45 h. Planirano vreme dolazaka autobuskih transfera u

Beograd parking

ispred Sava centra je oko 14:00 h i u Novi Sad ispred

hotela Sajam je oko

13:30 h.

Naš cilj je da postignemo najbolji mogući odnos cene i kvaliteta pruženih usluga putnicima.

"Pomažući putniku da sačuva novac, pomažemo sebi da sačuvamo putnika" citat

je koji slikovito

pokazuje da su cene turističkih aranžmana jedan od presudnih elemenata odlučivanja o postojanju

stavke u ličnom budžetu namenjene za putovanja, u vremenu teške finansijske krize.

Želimo da istaknemo da uprkos činjenici da ponudjeni turistički paket aranžmani za Hurgadu

sadrže i dodatnu uslugu autobuskih transfera iz Beograda i Novog Sada do aerodroma Osijek i

nazad, cene aranžmana će ostati nepromenjene. Ukupan iznos aerodromskih i drugih taksi u čarter

saobraćaju biće po osobi niži u iznosu od 15 €.

S poštovanjem,

Aleksandar Popović, predsednik Upravnog odbora Spirit Travela

d.o.o.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ako ne lazu na plazi imamo wireless a ako ne nosim laptop sigurno cu nositi malog Asusa eee. Znaci izvestaj sa lica mesta vam je zagarantovan. ;)

Nego imam par pitanja.

Da li upaltiti AI ? ( Mladi smo , volimo da skitamo, lokacija hotela je bila presudna za njegov izbor, bas zbog skitanja, pa mi taj AI dodje kao nepotrebno bacanje para )

Da li nositi evrice ili dolarcice?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedva cekam izvestaj biggrin.jpg pazi obecao si smajl.jpg

A sad sto se ALL tice...nemoj ga uplacivati!!! Nema potrebe, bar ja tako mislim...ja sam htela da probam i druge restorane i svasta nesto...a i ako ides prvi put na svim izletima imas rucak tako da ni neces biti u hotelu da koristis svoj ALL.

Tako da ti je moj savet da ti je sasvim dovoljan PP.

A sto se tice parica...ne znam sta da ti kazem...ja sam prvi put nosila samo Eure i nisam se petljla sa dolarima, mislim da cu i sad tako da uradim...mislim da nije neka razlika a dolara ima falsifikata koliko hoces.

Eto nadam se da sam pomogla. Ako ima jos nesto slobodno pitaj smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ako ne lazu na plazi imamo wireless a ako ne nosim laptop sigurno cu nositi malog Asusa eee. Znaci izvestaj sa lica mesta vam je zagarantovan. ;)

Nego imam par pitanja.

Da li upaltiti AI ? ( Mladi smo , volimo da skitamo, lokacija hotela je bila presudna za njegov izbor, bas zbog skitanja, pa mi taj AI dodje kao nepotrebno bacanje para )

Da li nositi evrice ili dolarcice?

UPLATILA :D:D:D jaoooo samo da krenem :)

sto se tvog pitanja tice....al je totalna glupost (moje skromno misljenje) u egiptu posebno kad ides prvi put....ili mozda i drugi i ako imas godina kao i mi....ne verujem da ce ti biti nesto neophodan.....sto se elysees-a konkretno tice njihov all inclusive je jako slab....obuhvata josh rucak i pice ali ima tacno ograniceno vreme ...ne kazem da je loshe....cak je jako jeftin....ali....ja imam i vishe nego dovoljno para i ipak se nisam odlucila za to

drugo pitanje....(opet moje misljenje) evrici su evrici :D

eh da......vec te zamisljam kako se izlezavas u lezaljci i saljes nama u zagusljivom beogradu porukice :):):):)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ej Tina, posto vidim da si ti iskusna sa putovanjem u egipat :P... Ajde help mali... Koliko parica da ponesem jos pored aranzmana..... I pazi, ja nisam toliko bogat :D:D:D Ja mislio jos 300

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo Sale jacu ti odgovoriti na to ako se ne ljutis biggrin.jpg

Mislim da ti je 300e sasvim dovoljno za dzeparac ako ne mislis da ne znam sta sopingujes po Hurgadi... To kazem jer ides prvi put u Eg i predspostavljam da ces ici na sve izlete koji ce te izaci oko 170e tako da ti ostalo ostaje za dzeparac. Tamo je sve jeftino tako da mislim da ce ti to biti dovoljno eventualno jos 50e ako zafali pa drzi u steku bez-zuba.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da zaboravih...ja ne znam sta ti ocekujes od odmora tamo ...da stalo izlazis i provodis se po diskotekama ili normalno kuliranje po kazicima plazi. Za ovo prvo ti treba vise para jer se samo ulaz tamo placa 10-ak e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja apelujem na sve srećnike koji putuju u Egipat - da kupe obavezno bar jednu kožnu jaknu.

Izbor nije kao u Turskoj, recimo, da ne znaš koju bi pre ALI može da se nađe jako lepa, jako kvalitetna i za jako male pare. Komad garderobe na koji možeš godinama da se osloniš.

Sa svakog puta imam po jednu kao suvenir :D preletele samnom i Atlantik.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka