anafpn894

Hotel Elysees i Lotus Air Hurgada2009

301 poruka u ovoj temi

Zasto ne bi kad je Jat dobio dozvolu za letove?Jel problem je imao Jat,a ne egipatske aviokompanije.A nas,koji idemo preko Spirit travela Jat ne interesuje... :)

nije bas tako....jedan problem vuce drugi....oni su zabranili jatu iz prostog razloga sto smo mi njim zabranili letove.....i trebaju kad su ovi nasi monopolisticka go.... :)

medjutim.....ja tamo moram otici makar i peske.....u spiritu nista ne mogu da znaju iz prostog razloga sto nije do njih nego do nashe direkcije za civilno vazduhoplovstvo ....u kojoj uzgred ja imam drugaricu pa sam direktno njih zvala :):):) informacija je sledeca.....ne znaju kad ce se resiti tacno...ali bice reseno sigurno(ovo nije prva godina da se to desava samo je valjda ranije to bilo van sredstava javnog informisanja) dakle niti jat niti oni nece dozvoliti sebi tolike milionerske gubitke koje bi mogli da imaju.....

jedini problem je u tome sto mi imamo samo Jat a oni vishe njih pa moze da se desi da nashi daju dozvole za 2-3 njihove kompanije kako bi oni vratili jatu dozvolu.....

nama ostaje da se nadamo da ce lotus-air biti jedna od njih :)

nadam se da sam bila iscrpna....sve nove informacije cu stavljati na raspolaganje :)

P.S da se resi ovo pa da uzivamo |:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine se odlicih da opet letujem u Hurgadi i to u hotelu Elysees. Preko Spirit travela je ubedljivo najbolja ponuda jer se putuje sa egipatskim avioprevoznikom Lotus air-om. Cena celog aranzmana me izasla za 14 noci termin 6.7. 524e.

E sad interesuje me nesto vise o ovom hotelu i ovom avioprevozniku, pa ako ima povratnika od prosle godine nek se jave :)

Hvala svima

jako puno informacija ima na sajtu spirit travela....mada ja sam nasla josh bolji :)

egipatski ...izvolite i uzivajte http://www.hurghada-tourism.com/index-en.p...teldtab=details

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E super,bas mi je drago sto idemo u isto vreme.I ja moram otici tamo kako god,pa se nadam da ce biti sve ok.Ako budes imala bilo kakve informacije,javljaj molim te...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

naravno..... dakle sve mi je bitno....izmedju ostalog sutra cu svratiti do spirita da vidim sta bi se desilo u najgorem slucaju, odnosno da ne odobre lotus-air da leti....mislim da imaju dovoljno vremena da ugovore charter sa nekim drugim....nije bitno ni ako cena bude malo veca....SAMO DA ODEMO.....zaista pregledala sam sve o hotelu....extra je.....a inace mi je i drug odande...on ce da rezervise u nekom hotelu do elysees-a .....tako da eto mog razloga sto mi je bitno da odem bas tu i bas tog datuma ...koji je tvoj razlog :smajl::):smajl::)

pretpostavljam da si iz beograda....tako da se mozemo videti i pre puta....

ne rece sa kim ides....ma kako god...bice nam extra :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se vec izjasnila smajl.jpgsmajl.jpgsmajl.jpg ....dakle....cujemo se ovih dana....sutra javljam sta je bilo u spiritu biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi bi isli prvi put,pa se zato nadam da ce sve proci kako treba sa ovim problemima,jer se vec dugo nadam ovom putovanju! smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dakle ljudi .....da se sve ovo razresi...pa da vas nas par koji idemo sacekamo tamo....a onda da se ponapijamo svi zajedno.....mislim...vredi proslaviti smajl.jpg:)smajl.jpg:)smajl.jpg:)

kako ja vidim....okupiracemo ih nachisto smajl.jpg

p.s bila sam danas u spiritu.....pitala koji im je plan B...hoce li u najgorem slucaju da lotus-air ne dobije dozvolu uzeti jatove chartere ili od nekih kompanija koje dobiju dozvolu...rekose mi da josh nista ne znaju...toliko od mene...

kao sto rekoh...svo ovo nerviranje vredi jedno vece sa velikim kolicinama vina...ili vec po izboru smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko brojim bice ns oko 15-tak :D

Prijavljujem se za to vinoooo :D

Ljudi sto se Lotus tice sve mora da se resi zakljucno sa 1. junom jer posle tog datuma ni Jat vise nema dozvolu! Budimo strpljivi i nadajmo se najboljem!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam i za vino i za pivo,ali samo da odemo! :plez: Nervira me to cekanje cak do tad,jer ako se oni ne iskombinuju mozda i ostanemo bez aranzmana.U drugim agencijama bez pardona pricaju kako je sve sredjeno i kako ce samo Jat leteti za Egipat ! :smajl: Puni samopouzdanja......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dakle....jedna cinjenica ostaje da bude jasno svima....pre svega....to ce se sigurno resiti...i JAT ce sigurno dobiti dozvolu(to je tacno), da bi je dobio nashi ce morati da odobre bar jednoj ili dve-tri njihove kompanije da slecu ovde....to je sigurno!!!!! verujte mi proverena informacija....nashe jedino pitanje je da li ce konkretno lotus-air da udje u tu grupu.....iz tog razloga sam i pitala juce u spiritu koji im je plan B(ukoliko se ne odobri lotusu jel ce preci na jat ili neke egipatske koje dobiju dozvolu)...oni nista nisu hteli da mi kazu.......II stvar....sigurna sam da to mora biti reseno pre 1 juna, bar desetak dana....jatu istice dozvola 1 juna....ali oni moraju unapred da se pobrinu za dozvolu...ne smeju cekati poslednji dan......

toliko od mene......

ostaje dakle....da se pomolimo i da se sakupimo tamo.....15-ak ljudi mmmmmm ma ima da nam bude VRHUNSKI.....vi od 6 jula imacete dobar docek smajl.jpg:)smajl.jpg:)smajl.jpg:)smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam planirao oko 20tog jula da odem za egipat bio sam juce do agencije da se raspitam vezano za letove, pa evo da vam prenesem sta mi je receno, dakle ja sam stekao neki utisak da ce to ce one way or another resiti, kaze devojka da ne znaju sta ce biti epilog, ali na direktno pitanje je rekla da kakvo god resenje da bilo, nece biti odkazivanja i nece uticati na cenu aranzmana. Tako da budite mirni ljudi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi sobe u hotelu Elysees NEMAJU terasu ili balkon.

To je ko u kavezuuuuu. :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao ljudi ja ne znam sta je sa vama sto se te terase tice smorilo.jpg

Imate prozore i klimu necete se ugusiti!!!!

Pored tolike plaze i baste kod bazena vi trazite terasu?!?

Dobro onda idite u drugi hotel koji ima terasu ali NEMA najlepsu plazu u hurgadi koju cete posle placati 300 din svaki dan cool.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moram da se slozim sa ovim....ako iko voli terasu i kaficu na njoj to sam ja.....to mi je uvek bio jedini uslov za apartmane i sobe na moru....ali ljudi moji....OVO JE EGIPAT....NEMAM NAMERU NI SEKUNDU VISHE NEGO STO JE POTREBNO DA PROVEDEM U PROSTORIJAMA HOTELA....dajte bwe pa picemo jutarnju kaficu na bazenu smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KONACNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RESILO SE SVE....LJUDI IDEMO PREKO HRVATSKE.......ima sve na sajtu spirita....dakle IDEMOOOOOOO!!!!!!!!!! cena ce josh biti manja za 15 evra po osobi :smajl::):smajl::) oni su neverovatni.....ajde vidimo se da uplatimo zajedno :smajl::):smajl::) pozz svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka