ivana

Pomorje?

54 poruke u ovoj temi

A zeleni karton?? Medjunarodna vozacka? I ja planiram kolima za Pomorje ali razna su iskustva so se tice putovanja do tamo...neki kazu obavezno zeleni karton,dozvola,vinjete itd???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zeleni karton treba, doduše još ove godine, dogodine se ukida. Vozačka jok. Vinjete...kako hoćeš. Ja jesam kad sam ušao, nazad nisam opet.

Inače, pomorje je baš ok, veliko, lepo, ali...ima jednu manu. Noću zaudaraaaa (da ne kažem smrdi), auuu brate mili. Tek sam petog-šestog dana ukapirao (kad sam se gazdarici požalio da nešto nije u redu sa kanalizacijom u kupatilu) da noću počinje da zaudara jezero. Kaže ona "ne ne, nije kanalizacija, to je ono jezero što leči, tako je svake večeri, polako navići ćete se, a inače mnogo je zdravo", reče ona, a jaaaa u sebi...koje crno navikavanje. Bilo je noći kad je taj "miris" toliko bio jak da me je budio, i nisam znao šta ću. Do te večeri smo pre spavanja zapušavali sve moguće rupe i odvode od kanalizacije. To jezero mi je bilo udaljeno nekih 500-600m vazdušno, bio sam smešten na početku onog šetališta, na 50m od taxista gde stoje, kod one krivine. Dali je još neko osetio te "blagodeti" Pomorja? Ja jesam, i najverovatnije nikad više, mada je mesto 3x lepše i veće od Nesebara, i more je baš čisto, možda najčistije koje sam video u BG, ali je zato vazduuuuuuuh - nema ga noću.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekoga da je išao ove godine u Pomorje?Interesuje me gde je bolji smeštaj,u novom ili starom Pomorju?Čuo sama da se noću u starom Pomorju oseća miris onog lekovitog jezera i da nije baš prijatno.Mi smo našli smeštaj u apartmanu hotela Crno more ,odmah na ulazu u Pomorje,preko puta onog ekstra (bar na slikama )Sanset risorta.Koliko je daleko pešaka odatle do starog grada i jel ima neki festival u gradu u periodu od 01 do 10.08?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već nekoliko godina letujemo u Pomorju. Ove godine tek sledi :)

Po onome što ja znam bolje je naći smeštaj u Starom Pomorju. Nikada nisam osetio nikakav miris jezera ni noću ni danju. Ima dovoljno razlicitog smestaja (od apartmana do hotela) na potezu centar Pomorja Krajberezna ulica (gde su plaze) i taj potez mi se čini kao najpogodniji za smeštaj.

Iskren da budem, Novo Pomorje i ne poznajem baš najbolje jer samo prodjemo kroz njega na putu do starog Pomorja.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Давне 2004. године сам летовао у Поморју и није ми се свидело. Црно море за мене није море....плаже су биле ко црногорске, пуне смећа и измета...Тада је Бугарска привлачила једино ниским ценама и нажалост ниједним другим квалитетом. Једноставно, Црно море, никада више... 

Izmenjeno (milos_sd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo se promenilo za 14 godina, Bugarska nije ono što je bila, naročito ne u primorju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko, ove godine, letovao u Pomorju?

Veoma sam zainteresovana za letovanje, sledece godine, pa mi je dobro dosla svaka informacija...prvenstveno o privatnom smestaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka