Guest Traveler

Bled, Slovenia

230 poruka u ovoj temi

bas sam Italiju imala na umu kad sam pisala o razlikama u ceni.. Vratih se iz Italije pre 20-ak dana, pa mi i utisci svezi.. mnogo smo bolje prosli u Italiji sa cenama nego sto sam ocekivala. Mozda sto im nije sezona, mozda sto je jos aktuelna korona, mozda regija koja je jeftinija (juzna Italija) al svakako sam bila prijatno iznenadjena u odnosu na prvi sok sa cenama u Sloveniji.. mozda sam i ja imala neka subjektivna ocekivanja s obzirom da su cene dosta pristupacnije u celoj ovoj nasoj regiji oko Srbije, pa sam ocekivala slicno... doduse tek idemo u Sloveniju, videcemo na licu mesta, ali svakako me iznenadilo. Sta je-tu je, svi kazu da vredi, pa eto svarismo to pocetno iznenadjenje,sad bar znamo sta da ocekujemo :) ali sam sigurna da ce nam biti super, samo da nas vreme posluzi..

Izmenjeno (Pegi-peg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u Portorozu i nas utisak je pokvarila ogromna guzva i Slovenci kazu da kao da je spic sezone. Piran je divan. Cene su malo vece od Hrvatske, ali nije strasno. Mi smo obisli i Olimje, divno selo i Rogasku Slatinu, jako lepo uredjenu.

Inace cela Slovenija je prelepa,lepo uredjena i negovana. 

20220429_104854.jpg

20220428_102624.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26851
    Ukupno tema
    901715
    Ukupno poruka