Guest Milos

Hilton Plaza Hurgada

101 poruka u ovoj temi

Svi oni lete Air Cairom,tako da aranzmana nece biti na 8dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam na sajmu dobila informacije da su jos vek u pregovorima i da se nece znati bar jos dve nedelje hoce li biti atanzmana za 14 dana. Ajde sad nek bude covek pametan..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nece biti sigurno,evo idem sutra da podignem avans sto sam dala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Da li je neko bio u ovom hotelu ove godine? Razmisljamo izmedju njega, Steigenberger Aqua Magic I Movenpick resorta, mada mozda i Old Palace upadne u pricu. Moze li neka preporuka sta od ova tri izabrati? I vredi li doplata za Old Palace pored njih?

Bitna nam je hrana i celodvneno ležanje na plaži i bazenu :) 
Hvala.

Izmenjeno (herzika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e,ovako :) moja rodjaka je bila u Plazi u maju i kaze da je plaza odlicna,hrana solidna i da je cisto. U Movenpiku sam licno bila. Sve pohvale za cistocu,sobe velike,pice hladno uwek,a plaza prelepa, kompaktan komplex i nalazi se u centru. Steigen Aqua je odmah pored Movenpika ali drugi red je od mora,ispred njega je Al Dau. I pored Old Palace sam setala ima super plazu a i svi su hvalili uslugu, on je oko 25km od centra. Za Movenpik znam da necete pogresiti,a cini mi se i da za te pare i Hilton Plaza se isplati. Toliko :)

Pozdrav,

Da li je neko bio u ovom hotelu ove godine? Razmisljamo izmedju njega, Steigenberger Aqua Magic I Movenpick resorta, mada mozda i Old Palace upadne u pricu. Moze li neka preporuka sta od ova tri izabrati? I vredi li doplata za Old Palace pored njih?

Bitna nam je hrana i celodvneno ležanje na plaži i bazenu :) 
Hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I koja bi bila vasa preporuka? Vidim iz ovoga da su svi ti hoteli super. Movenpick ima cenu kao Old Palace a na Trip Advisoru je trenutno 42. To je dosta iza ovih ostalih, pa me zanima vredi li tih para?

Izmenjeno (herzika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni nije jasno,zasto je tako nisko na Tripadvisoru. Po meni on i Old su u istom rangu samo je Movenpik u centru. Sa Movenpikom  nema greske,ali malo mu je veca cena ove godine kao i Oldu. Meni je prvo mesto Movenpik,pa Old,pa Hilton :) 

I movenpik i old imaju all do 23h.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima :)

Izbor je sada pao na Movenpick i Cleopatra Luxury Resortu u Makadi Bayu, mada ćemo verovatno preolimiti za Movenpik zbog blizine gradu :)

Izmenjeno (herzika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza je savrsena u Movenpiku.

1166231549.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljam izmedju Hilton Resort , Hilton Plaza , Movenpick Hurgada ,ako moze pomoc ? hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio od 09,09,-23,10, air cairo,agencija Trvelland. Zadnja 4 dana je vetar pojacano duvao,imace je bilo suncano i more toplo. U globalu sam zadovoljan uslugom,samo sam morao da ih potsetim da mi nisu ostavili bade mantil i papuce (odmah resili), Hrana ukusna i raznovrsna, plaza extra,animacija dosadna i jednolicna,Hotel prpun srba i rusa, ostalih ima. ali manje. Prvi put sam bio u Egiptu, obisao skoro sve u Hurgadi, isao na rajsko ostrvo, zadovoljan sam odmorom i odnosom cena-kvalitet, s` obzirom da je sledeci polazak bio 2x skupli, pa cak i vise.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka