ivkis

KAVALA

299 poruka u ovoj temi

Meni se hotel svideo zbog tog bazena. Ne bih se tu kupala ali je bas slatko doci gore, promuvati se  i leskariti malo na lezaljkama (kad nije jako sunce), sa drugim stanarima hotela.

I zbog dorucka-uvek volim da sidjem na dorucak kao gospodja sa drugim turistima raznih kultura.

Ali dzabe kad nisam otisla.

 

Izmenjeno (vrtlarka)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ramon Hvala. Najviše me je interesovalo zbog pogleda...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Ramon Hvala. Najviše me je interesovalo zbog pogleda...

 

Pogled je fantastičan, vidi se more sa terase !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ramon Prolazila sam par puta pored njega prošle godine, ali nisam obraćala pažnju...Nekoliko njih mi se žalilo na buku, ali mi tu gužvu i haos velikoga grada baš volimo. Hvala ti još jednom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@ramon Prolazila sam par puta pored njega prošle godine, ali nisam obraćala pažnju...Nekoliko njih mi se žalilo na buku, ali mi tu gužvu i haos velikoga grada baš volimo. Hvala ti još jednom.

 

Buka je nesnosna, veruj mi 24h, ali se ljudi lepo setili pa kad su hotel renovirali stavili PVC vrata i od punog drveta kliznu roletnu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ramon Da li je na prvoj slici Perigiali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Ramon Da li je na prvoj slici Perigiali?

 

Jeste, na prvoj slici je gradska plaža Perigiali ! Iako nema više barova i dalje je jedna od boljih plaža u Kavali

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ramon E, sada mi je baš krivo. Par njih mi je reklo da nije dobra plaža, tako da samo na njoj nismo bili. Moramo da ispravimo grešku sledeći put. Pozdrav ??‍♀️

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Ramon E, sada mi je baš krivo. Par njih mi je reklo da nije dobra plaža, tako da samo na njoj nismo bili. Moramo da ispravimo grešku sledeći put. Pozdrav ??‍♀️

 

U Kavali greške nema... Ne samo sa plažama, nego i istorijsko nasleđe (muzeji, objekti iz doba Osmanlija) pa sve do plaža :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi ljubitelji Kavale, zna li neko gde staje bus iz Soluna u Kavali tj. gde je KTEL (medjugradska) stanica Kavale, da li je blizu centra?

Ovog "leta" je konacno izbor pao na Kavalu, tj. sve drugo se i rasprodalo. Nije hotel Okeanis jer nema mesta ali nema veze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U centru je, blizu ulice u kojoj je većina hotela u Kavali. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka