ivkis

KAVALA

299 poruka u ovoj temi

Hvala Vam na brziim odgovorima, nadam se da će se javiti neko ko je bio u Oceanis -u ! Ja svakako kada se vratim sa putovanja, ostaviti svoj utisak

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ramon Pogledaj na booking-u komentare za hotel. 

Screenshot_20190219-200433.png

@Ramon I, na Tripadvidsoru ima puno komentara...

Screenshot_20190219-200942.png

Izmenjeno (Jadranka Đ)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono što mi je bitno u hotelu je da su sobe čiste i kreveti udobni, a za buku nadam se da ću se izmoriti od šetnje gradom i plivanjem u moru :)

Izmenjeno (Ramon)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavalisti, da li je neko koristio gradski prevoz ili TAXI do plaža koje su udaljene od Kavale i kakvi su utisci (jel busevi idu redovno) i neka orijentaciona cena.

Zahvalan unapred !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ramon Ja sam išla busom iz Peramosa u Kavalu (2,40E), Kavala-Palio (1,80 E)...To je bus koji kreće sa glavne stanice i ide do Amolofi plaže, pa samim tim možete i u Palio, Iraklitsu i Peramos...Nisam sigurna da li staje kod Batis plaže i hotela Tosca, mislim da ne staje...Što se tiče plaža u Kavali, imate gradske linije: Kalamitsa -4,5 i 8, Rapsani - 1,4,5,8 i 10, Perigiali - 2i 3.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ramon Ne vidi se baš najbolje, ali ima dosta polazaka i autobusi su im baš dobri.

20180711_201716.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi,

imam jedno pitanje ove godine planiramo da putujemo

u Kavalu. Da li neko ima preporuku nekog apartmana. Pregledala sam booking i ostala zatecena visokim cenama za septembar mesec. Inace godinama letujemo po raznim delovima Grcke u istom periodu. Prosle godine smo bili na Peloponezu i platila sam odlican smestaj za dosta manje para nego u Kavali.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neki od kafića na Amolofi plaži ima tuševe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li neki od kafića na Amolofi plaži ima tuševe?

Imaju...Svi barovi su odlični. Kabine, tuševi, parking u hladu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lep prikaz. 

Samo mala ispravka. Kavala nije treci po velicini grad u Grckoj. Verovatno nije ni trinaesti, ali nema to tako ni veze. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ramon kako je za parkiranje oko hotela i po gradu? Ima li hotel mozda svoj parking?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam kako je sto se tice parkirakanja oko tog hotela, nisam pogledala lokaciju hotela.

Mi, pre dve godine, nismo imali problema oko parkiiranja. Kad god smo isli do grada, nasli smo parking mesto, na nekom od tih velikih parkinga. Ne secam se koliko se naplacuje parking, ali nije bilo nesto puno. 

Uglavnom bez problema smo nalazili parking mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da hotel nema svoj parking (treba proveriti) a u blizini ima više parking placeva koji se plaćaju.

https://www.google.com/maps/search/Parking+kavala/@40.9366357,24.4064164,18z

Cena nije bila visoka, a da li ima popusta ako se parking koristi ceo dan, nemam informaciju. Znam da ima perioda u toku dana kada se parking ne naplaćuje. Valjda kad imaju pauzu za ručak i popodnevni odmor i kad ni prodavnice ne rade.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ove godine posle Tasosa proveli 4 dana u Kavali i to je malo, ako kombinujete sa kupanjem, definitivno ima mnogo toga za videti u Kavali i oko nje.

Bili smo smesteni u malom studiju u samom centru, odmah iznad Omonias ulice. U prvom trenutku parking i uopste voznja Kavalom za nas je bio nevidjeni stres. Prvog dana auto nismo pomerali, jer ulicice su sve strme, jednosmerne, haos, ali vec sutradan smo shvatili kako grad funkcionise i parkirali se u blizini smestaja. Vazno je imati dobru navigaciju, a mi jesmo, pratiti uputstva i parkirati na prvo slobodno mesto, parkig se ne placa iznad Omonias ulice, a odatle je sve na par minuta.

Ovaj grad definitivno zasluzuje vecu paznju i obilaskom samog centra sa istorijskim znamenitostima, ali moderniji deo koji bas prelepo izgleda. Sto se plaze tice nas izbor za ova 4 dana je bio Amolofi, nismo vreme gubili na istrazivanje plaza, isli smo na proverenu, a vise smo se posvetili Kavali, ali kao sto rekoh 4 dana je premalo iako smo na plazu usli samo pre podne. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka