ivkis

KAVALA

299 poruka u ovoj temi

Kojim danom je pijaca u Kavali?

I, da li neko može da obeleži na mapi? ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Srećko! 

Ako imaš neki predlog ili savet koji nije već napisan na forumu, dobro bi došao. ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da se informacije u vezi sa ovom destinacijom polako popunjavaju. Ono sto mene zanima da li su plaze u samoj Kavali I blizoj okolini pristupacne za malisane,da li je postepen ulazak u vodu. Prethodna leta smo provodili na Sitoniji,pa ako Neko moze da uporedi sa plazama u toj regiji.

Ajo nije problem Neko ko je letovao u Kavali da napise svoje utiske vezano za smestaj. Da li je prednost naci smestaj u centru imi pak peeiferiji(u tom slucaju me brine parking). Da li je onda nepohodono svako vece kolima dolaziti do centra.

Izvinjavam se na dugom postu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Macka Ako nije kasno napišite,  ja sam se vratila pre par dana pa mogu da napišem utiske i neke informacije. 

Pozdrav ☺

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Godinu dana niko nije pisao o Kavali ? Jel to znači da nije više interesantna :) ?

 

Elem supruga i ja smo uplatili letovanje u trajanju od 10 dana u hotelu Oceanis. Da li je neko od putnika boravio u njemu i malo više o plažama, vidim da slabo ima recenzija (mislim u Kavali i neposrednoj blizini jer dolazimo busom)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prošlog leta bili u Nea Peramosu i odlazili više puta do Kavale ( i kolima, i busom ). Ako dolazite autobusom iz Soluna, glavna stanica je blizu hotela Oceanis. Uopšte, hotel je na dobroj lokaciji. U Kavali postoje tri plaže, a Vama je najbliža Rapsani u samom centru i po mom mišljenju je bolja od Kalamitsa plaže ( koja se nalazi na ulasku u Kavalu i dosta je veća od Rapsani ). Postoje suncobrani koji su besplatno na raspolaganju i ulaz je slobodan. Inače, Kavala ima neki sistem za prečišćavanje vode, tako da nije problem što je luka u blizini. Na plaži Perigiali nisam bila ( ona je na izlasku iz Kavale). U blizini Vam je i šetalište, Aquadukt, Imaret, luka, pijaca subotom...Sa glavne stanice imate bus koji vozi na Amolofi plažu ( oko 20 km ), a to je pod OBAVEZNO za ovu regiju. Na njoj ima desetak barova i puno slobodnog prostora. Svi barovi su super, ali nama je poslednji u nizu Riva najboljiiii. Znači, busom do kraja Amolofi, do bara Riva i uživancija ili izaberite beach bar po vašoj želji. Ja bih mogla ovako da pišem u nedogled...Bilo bi bolje, ako imate neko pitanje...tu sam...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba obići i plaže Batis i Toska, koje se nalaze u blizini Kavale.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno @putnik srećko 

Na Batis se ulaz plaća 3 E i imaju igralište za decu i bazen...Samo ne znam da li autobus staje kod ove dve plaže, za one koji su bez auta...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putovao sam autom, tako da ne znam da li bus staje. Pokušavam da se setim da li sam video bus stajališta, ali mi ne ide. :)

Svakako je opcija i taksi, zato što je mala udaljenost od centra do pomenutih plaža.

Napomena. Kad sam napisao plaža Toska, mislio sam na plažu hotela Toska, a ne na samu uvalu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi putnici @putnik srećko i @Jadranka Đ da li na netu mogu da nadjem autobuski prevoz do tih plaža sa polascima ili da možda pitam u hotelu tamo nekog ?

Taman da malo oživimo temu o Kavali, jer u agenciji mi rekoše da slabo naši turisti idu tamo... Zašto stvarno ne znam (bio sam na Tasosu 2012. i prolazio sam Kavalom iz toga i konačno ostvarenje da tu letujem)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba obići i drevni grad Filipi, koji je udaljen od Kavale oko 15 km, do koga ide lokalni bus, kao i manastir svete Lidije.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dragi putnici @putnik srećko i @Jadranka Đ da li na netu mogu da nadjem autobuski prevoz do tih plaža sa polascima ili da možda pitam u hotelu tamo nekog ?

Možda znaju i u hotelu, ali svakako znaju zaposleni u glavnoj autobuskoj stanici, koja se nalazi u blizini hotela u kome ćeš letovati.

Pitaj u hotelu gde se nalazi info centar (blizu hotela), gde možeš uzeti karte i brošure.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne vidi se baš najbolje, ali imaš na svakoj stanici red vožnje.

20180711_201716.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka