ivkis

KAVALA

299 poruka u ovoj temi

Hvala Ton-majstoru i Mirarbi.Ako idemo do Keramotija produzavamo put u velikoj meri a opet nam je Prinos na 3 km od Skale Sotiros sta mislite da li ce gps biti od pomoci u Kavali?

Dobar GPS je uvek od pomoći, zar ne? U slučaju da imate isti, ne vidim razlog zašto ne biste hvatali trajekt iz Kavale :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo Biljo! Ako se ikada odvažim da objavim knjigu o Tasosu, tebe ću izabrati za koautorku :).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavala / Filippi / Lidia

putevima_apostola_pavla_krstenje_svete_l

3. ARHEOLOŠKO NALAZIŠTE "Philippi" - KAPIJA PREMA EVROPI I AZIJI (1)

na sledećem linku:

http://www.putovanja...a/galerija/5850

4. ARHEOLOŠKO NALAZIŠTE "Philippi" - KAPIJA PREMA EVROPI I AZIJI (2)

na sledećem linku:

http://www.putovanja...a/galerija/5851

5. ARHEOLOŠKO NALAZIŠTE "Philippi" - KAPIJA PREMA EVROPI I AZIJI (3)

na sledećem linku:

http://www.putovanja...a/galerija/5852

arheolosko_nalaziste_philippi_kapija_za_

Mi smo prosle godine tu prosli kada smo isli ka Drami...

Ove godine kada krenem sa Sitonije na Tasos, u planu nam je da posetimo..

Hvala ti Biljo na ovome objasnjenju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

`Hvala BIljana na iscrpnim foto-turama.Nadam se da cemo se snaci u Kavali.Volela bih da sve ovo vidim.Divim se ljudima koji stizu da nesto ovako naprave ti, Ton-majstor,Mirarbi i drugi.Mi krecemo 9.07.pa cu do tada pratiti forume i videti da li da idemo na Kavalu ili Keramoti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uvek za Kavalu, divno je biti na brodu , a iz Kavale to uživanje traje mnogo duže. Nema šanse da se izgubite, sve je jako dobro obeleženo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bokins i svi ostali koje zanima bilo koji detalj, a koji nije opisan u mojim foto-turama - slobodno pitajte. :)

A za one koji se odvaže da sami krenu na ovaj izlet - samo neka pažljivo i detaljno iščitaju tekst ispod mojih FT --- trudila sam se da baš, ali baš sve do detalja opišem i objasnim.

Pitam:da li se placa ulazak? -nisam primetio da si napisala...i ako se placa koliko

Sve ostalo si super odradila (kao i uvek)... mapu puta/mesta si uklopila sto mi se svidja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divim se ljudima koji stizu da nesto ovako naprave ti, Ton-majstor,Mirarbi i drugi.

Види, Радмила... ја имам целу "књигу" написану о Тасосу, искомпилирану из неколико извора, допуњену мојим вишегодишњим искуством, са гомилом слика, детаља и мапа. Шта ћеш, залудан поп и јариће крсти.

Нешто од тога сам пренео овде, нешто имам на другом месту, али нећу да рекламирам. Можда, када се смислим, а у договору са модератором (она је и сама кренула у сличан подухват, "али авај"!) и окачим све то овде, али би то било можда сувише претенциозно или помпезно, не знам. Ако се сложимо да је Тасосу потребна још једна таква тема, можда.

Сваки пут кад кренем тамо на острво, понесем нотес, снимач, оловку, пишем и записујем, купујем мапе, брошуре, водиче... а све то "бистрим" док држим на столу узо и ладну воду а ноге на огради терасе апартмана. Део тога постоји и на форуму, али је то искуство врло лично, и само донекле може да помогне другима.

Ипак, трудим да се уздржим и да на форум не качим небулозне или непотребне поруке, јер за то имам друга места.

Драго ми је ако сам својим писањем навео некога да оде тамо, а тај после зна и сам да ли сам лагао или не.

Поздрав!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skromnost je njegova vrlina. :D

Neko bi rekao da je upravo skromnost mana.

U svakom slučaju, drago mi je da ima ovakvih forumaša.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dok je nas detaljista i posvećenika, čak i površnima će biti dobro :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Наравно да прија прочитати похвале на свој рачун.

Хвала свима. :srce:

Шефице, "right on"! :klap:

Поздрав!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine, na ulazu u arheološko nalazište Filipi, posebno se kupovala karta za nalazište a posebno za arheološki muzej, koji se nalazi unutar arheološkog nalazišta.;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Zamolio bih Vas da mi javite ako neko zna informaciju da li bih mogao da nađem privatan smeštaj (sobu) u gradu Kavali? Hteo bih da sa devojkom idem krajem jula u Kavalu, u sopstvenoj režiji sa ograničenim budžetom :) Ako mi neko može dati kvalitetnu informaciju bio bih mu neizmerno zahvalan! Sve što sam do sada upeo da nađem pretragom po netu su hoteli i studiji od po 40EUR pa naviše ili neke preskupe aranžmane. Hvala.

MarkoS.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Пар слика Кавале из неуобичајеног угла.

5853462935_9a7b9449b5_b.jpg

5853464385_2d0efbd681_b.jpg

Поздрав!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jer zna neko kako funkcionise autobuski prevoz Keramoti-Kavala?Koliko cesto ide i koliko kosta?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Ton majstoru za fotografije Kavale, koje pokazuju koliko je Kavala lep grad na divnoj poziciji.:klap:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka