Guest nebojsa krivokapic

Grcka ostrva - koje izabrati

637 poruka u ovoj temi

Ja sam na Amuljaniju bio 2003. kada u Srbiji niko nije ni cuo za to ostrvo, to je bilo pravo otkrovenje, tirkizno more, prelepa pescana plaza, nema guzve... sada verovatno ljudi sede na glavama jedni drugima, kao u Pefkohoriju u julu i avgustu!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije baš tako...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam na Amuljaniju bio 2003. kada u Srbiji niko nije ni cuo za to ostrvo, to je bilo pravo otkrovenje, tirkizno more, prelepa pescana plaza, nema guzve... sada verovatno ljudi sede na glavama jedni drugima, kao u Pefkohoriju u julu i avgustu!

@жућа

Uvek me razbiješ sa tim konciznim odgovorima:sad:. Da li se odnosi da niko u Srbiji 2003 nije znao za Amuljani ili da je sad tamo velika gužva:D.

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zagonetni Žuća!:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje pitanje za vas, ove godine sigurno jedno od ostrva o kojima sanjam već letima unazad. U glavi mi sve bilo potpuno jasno do skoro kada su u mislima pod obavezno tu bili Rodos i Krit, pa sam na osnovu opisa odavde i raznih snimaka, ipak zaključila da bi za mene prijemčiviji bio Rodos. Deluje mi skockanije, jednostavnije za obilazak, a tu je i lep stari grad... Krit mi zahteva puno akcije, na dugim relacijama, ako je suditi po opisima forumaša. Ali sada se kod mene kao crv uvukao i taj Karpatos, sudeći po komentarima i snimcima, pa možda i Kos...

Volela bih, ako neko može da mi kaže, šta biste prvo izabrali na toj liniji Dodekaneza: Rodos,  Karpatos ili možda Kos?

U pitanju je porodica, deca 14 i 8 god, volimo dobre plaže, uglavnom pesak, nismo statični, ali ne volimo baš one akcije kao što smo imali na Lefkadi, veranje po kozjim stazama, 300stepenika, ledenu vodu i sl. Išli bismo sredinom jula, svaka sugestija i predlog su dobrodošli. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Definitivno Rodos

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje pitanje za vas, ove godine sigurno jedno od ostrva o kojima sanjam već letima unazad. U glavi mi sve bilo potpuno jasno do skoro kada su u mislima pod obavezno tu bili Rodos i Krit, pa sam na osnovu opisa odavde i raznih snimaka, ipak zaključila da bi za mene prijemčiviji bio Rodos. Deluje mi skockanije, jednostavnije za obilazak, a tu je i lep stari grad... Krit mi zahteva puno akcije, na dugim relacijama, ako je suditi po opisima forumaša. Ali sada se kod mene kao crv uvukao i taj Karpatos, sudeći po komentarima i snimcima, pa možda i Kos...

Volela bih, ako neko može da mi kaže, šta biste prvo izabrali na toj liniji Dodekaneza: Rodos,  Karpatos ili možda Kos?

U pitanju je porodica, deca 14 i 8 god, volimo dobre plaže, uglavnom pesak, nismo statični, ali ne volimo baš one akcije kao što smo imali na Lefkadi, veranje po kozjim stazama, 300stepenika, ledenu vodu i sl. Išli bismo sredinom jula, svaka sugestija i predlog su dobrodošli. 

Bila na Kritu jednom i na Rodosu dva puta. Velika želja mi je Kos jer kažu da je Rodos u malom. Između Krita i Rodosa po meni definitivno Rodos. Vraćaću mu se sigurno ponovo, i ponovo... Ove godine su u opciji druga ostrva, ali sledeće se ponovo vidim na Rodosu.. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili 5 puta na Rodosu,dvaput na Kosu I jednom na Kritu.Karpatos je u planu ali sam I ja stekla utisak da je malo komplikovanije stici do plaza a i da voda moze nekad biti hladnjikava,mada plaze izgledaju prelepo,. Ja bih preporucila Rodos,grad je prelep svasta Ima da se obidje, Lindos takodje. Dosta pescanih plaza do kojih se moze doci I busom jer odlicno funkcionise,gradska plaza sasvim ok. Kos je manji, ali takodje lep,dobra gradska plaza I jos par takodje pescanih do kojih se isto moze autobsom. Na Kritu smo bili samo jednom I u planu je da odemo ponovo ali svojim kolima, I u sopstvenoj reziji  da bi mogli natenane da uzivamo. Tako da ako ste prvo zeleli Rodos idite tamo jer po nama ima odlicne pescane plaze, mozda ne sa bojom vode kao na Lefkadi. ali kristalno bistrom I toplom, a grad ce vas oduseviti,

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upoznala sam mladji par kad smo se vracali sa Santorinijua u avionu,,jer smo isli na Karpatos po njih, nesto im nije ostavio neki utisak, kao lepo je,ali nekako pusto i nije bas za obilazak zgodno, valjda zbog plaza....znam da su rekli da je bilo pomalo dosadno....Ja se razmisljam izmedju Milosa, Parosa, ili Skijatosa....ali do leta poznavajuci sebe cu jso 4 puta promenuti planove....a taj Kos, zar tamo nema onih izbeglica ? Citala sam da na nekim ostvrima ima prilicno , nemam pojma da li je to istina???

Cak sam ubacila i Tursku i Siciliju kao opciju :lud:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam svima na brzoj reakciji, ja stvarno uživam na ovom forumu u ovim zimskim danima, a kako je tokom sledeće nedelje sajam turizma, pašće i rezervacija, sigurno. Čekala sam Argusovu ponudu za Rodos ali je nije bilo, a u mejlu su mi odgovorili da nemaju ništa u planu za sada za ta ostrva.. Šteta... Ali to nas svakako neće sprečiti jer je želja zaista velika.. Hvala vam svima još jednom

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam svima na brzoj reakciji, ja stvarno uživam na ovom forumu u ovim zimskim danima, a kako je tokom sledeće nedelje sajam turizma, pašće i rezervacija, sigurno. Čekala sam Argusovu ponudu za Rodos ali je nije bilo, a u mejlu su mi odgovorili da nemaju ništa u planu za sada za ta ostrva.. Šteta... Ali to nas svakako neće sprečiti jer je želja zaista velika.. Hvala vam svima još jednom

Šteta za Argus,  bili su vrlo povoljni., da ne kažem skoro najpovoljniji.. . 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mediteraneo ima veliku ponudu za Rodos

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upoznala sam mladji par kad smo se vracali sa Santorinijua u avionu,,jer smo isli na Karpatos po njih, nesto im nije ostavio neki utisak, kao lepo je,ali nekako pusto i nije bas za obilazak zgodno, valjda zbog plaza....znam da su rekli da je bilo pomalo dosadno....Ja se razmisljam izmedju Milosa, Parosa, ili Skijatosa....ali do leta poznavajuci sebe cu jso 4 puta promenuti planove....a taj Kos, zar tamo nema onih izbeglica ? Citala sam da na nekim ostvrima ima prilicno , nemam pojma da li je to istina???

Cak sam ubacila i Tursku i Siciliju kao opciju :lud:

Lepo! 

Ja bih od svog ovog buckurisa izbor suzila na Milos, Paros i Siciliju :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26384
    Ukupno tema
    881600
    Ukupno poruka