Guest nebojsa krivokapic

Grcka ostrva - koje izabrati

645 poruka u ovoj temi

 

Lepo! 

Ja bih od svog ovog buckurisa izbor suzila na Milos, Paros i Siciliju :rolleyes:

Muslim da ce finansije dati konacnu odluku....

 

 

" bilo im pomalo dosadno..."

Kad neko kaze da mu je bilo dosadno na moru, ja ga odmah precrtam kao relevantnog sagovornika :D.

Čuj. bilo im dosadno na Karpatosu... Nisu se obavestili o Karpatosu pre polaska, jer da jesu, shvatili bi da Karpatos verovatno nije za njih...

Sta znam...mi njima pricali koliko nam je bilo lepo na Santoriniju oni nekako mlaki prema Karpatosu...nisu se ubili od dosade ali kao nije to to...ne ubi glasnika :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taman posla...volela bih i ja na taj Karpatos, pa da posle mogu da pricam kako je smorrr:D:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Taman posla...volela bih i ja na taj Karpatos, pa da posle mogu da pricam kako je smorrr:D:D

Rado bih se smarala jedno dve smene na Karpatosu..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Presečeno... Rezervisan Rodos od 22.07.,grad Rodos, Royal app., pa videćemo. Hvala svima na sugestijama, sad ostaje da brojimo dane. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:klap:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Manje poznata :D

Cim nema u agencijama - ne postoje, izmisljena su sada :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

E moj Lukicu, jos jutros sam procitala :)    Ja bi nesto na slovo N kao Naxos  ili M kao Milos ...S je bio prosle god...i one pre te je bio S ! Sto bi rekli dva puta je dva puta !!!

 

 

Je l' neko gledao ovo? Planirao da uzme?

https://www.eurail.com/en/eurail-passes/one-country-pass/greek-islands

Ove godine cemo Kiklade tj Naksos pa jurim sad trajekte.

A cilj mi je da budem i 3-4 dana na Kufnisi. Pa gledam da iskombinujem karte tj cenu.

Ovo sam ja negde kacila,ali se ne secam gde ! ?  Ali mi se cini da je isplativo za vise ostrva a inace jurim i ja te Kiklade ali nikako da ih uvatim  jedva jedno prosle godine :rolleyes:

Izmenjeno (biljagenije)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da je neko kacio secam se, pokusao sam da nadjem ali ne znam gde bese.

Nemam pojma, dobra je opcija. Moracu detaljno da procesljam net o tome. A ja sam nesto racunao. Posto ce nas 3 ici + kola plan nam je Naksos kao baza + 4 dana Kufnisi + izlet Mikonos i Santorini. Tako ispada najjeftinija varijanta. Cak nije jeftinije sa tim passom.

Jos kad bih ugrabio onaj special 20e kartu to bi tek bilo dobro. Mada iskreno nisam jos cackao kako da je ugrabim i gde.

Za Mikonos i Santorini sam nasao izlet sa Naksosa po jedan dan (40 i 60e) sto mi je prihvatljivo (realno i nije) ali ajde cisto da se promuvamo da se bace oci za buduca vremena. 

Paros ostavljam kao ostrvo za drugu bazu neke druge godine.

Izmenjeno (nikolapfc89)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

E moj Lukicu, jos jutros sam procitala :)    Ja bi nesto na slovo N kao Naxos  ili M kao Milos ...S je bio prosle god...i one pre te je bio S ! Sto bi rekli dva puta je dva puta !!!

Na M? Pa to je lako, Mm:hahaha:dvaput je dvaput, ispravno je ko moze:hahaha:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 



 

Jos kad bih ugrabio onaj special 20e kartu to bi tek bilo dobro. Mada iskreno nisam jos cackao kako da je ugrabim i gde.

 

Odeš direktno na sajt Ovde

Izabereš polazni i odlazni port, vreme, broj putnika i kola. 

Izbaciće ti sve polaske tog dana sa njihovom kompanijom

Screenshot_20190312-103820.thumb.jpg.3a1

Drugi korak kada Izabereš brod, klikneš na ovo malo "i" sa desne strane "Fares availability" 

Tu možeš videti da li postoji opcija special, njenu cenu bez i sa porezom. U ovom slučaju special izlazi 30€  po čoveku Pirej-Koufonisija

Screenshot_20190312-105034.thumb.jpg.927Screenshot_20190312-105420.thumb.jpg.612

7.5€ razlike po čoveku. 

Ono što sam gledao još za ovaj moj brzi, ako dete do 5 godina sedi u krilu i nema sedište 100% oslobođeno plaćanja uz obavezu štampanja "zero karte" ako pak ima svoje sedište plaća 50% ukupne cene a to važi i za kabinu ako se koristi. 

Slabo mi sećanje sad na 2006-tu, ako se ne varam te godine tim sporim cena je po čoveku (Pirej-Ios) bila oko 20€( sada special 30€,normalna varijanta 37.5€ a za ovaj brzi oko 50+-(sada 61.5€) Naravno ima i razlike na rutama Pirej-Koufonisija i Pirej-Ios. 

 

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo mu dođe lakši deo priče, a onaj teži je gde naći ,,genge,, za silne putešestvije, jer ovaj naš hobi ni malo nije jeftin:D

Kad imaš ,,genge,, možeš i na Mars,sve ćeš pronaći:D

Utepaće me sin Dragan samo kad bude video da se ne držim teme:hahaha:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nece da te utepa vidis da smislamo koje ostrvo da izaberemo, ustvari do kog ostrva najlakse da dodjemo :)   

Iskreno ja bih volela kad bi to sve neko uradio umesto mene , mrzi me sv da sabiram i trazim dane ...treba da se sklopi avion sa brodom i kucom i jos ko zna sta :neznam:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipak ove godine opet Krit. 
Zbog sugave Srbije i cekanja datuma za odmor pojedinih putnika prodjose mi termini savrsenih smestaja za dobre pare, pa su ipak finansije presudile da ne budu Kikladi. A i greota da odem samo na jedno ostrvo bez izleta (jedino bi tako moglo).

Ovako cu na drugi deo Krita, istocna strana Iraklion, A.Nikolaos i Sitia. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka