Guest nebojsa krivokapic

Grcka ostrva - koje izabrati

645 poruka u ovoj temi

vec sam napisao negde, od 20. do 30. sept. jedan dan kise i jedan dan malo jaceg vetra, a ostalo za uzivanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

POZDRAV ZA SVE FORUMASE :)

ZANIMA ME IMA LI NEKO ISKUSTVA SA POSETOM GRCKIM OSTRVIMA U OKTOBRU MESECU? GDE SU NAJVISE TEMPERATURE I MOZE LI SE KUPATI?

HVALA :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nemam (najkasnije sto sam do sada isao je bio kraj avgusta-pocetak septembra) ali mnogi moji prijatelji imaju. Dakle, kratko i jasno, sigurno kupanje i lepo i toplo vreme mozes da ocekujes sigurno samo na Kritu, mozda na Rodosu i Kipru (ali to ipak nije grcka). VErovatno i na Santoriniju i na jos nekim ostrvima Kiklada, ali zbog jakog vetra, pitanje koliko bi to prijalo. Takodje, znam ljude koji su mi rekli da su se i na Skijatosu i Lekfadi kupali skoro do kraja oktobra, ali to ipak sve zavisi od vremena, malo vise kise i malo jaci vetar, nista nema od kupanja.

Moj savet je da ako vec moras da ides u oktobru to bude sam pocetak/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dragan

hvala lepo na korisnim informacijama...

problem je i u tome sto u nasim agencijama (preko neta) jos uvek nisam nasao ponude za grcku u oktobru...

mozda jos neko javi nesto o ovoj temi... ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rodos je definitivno najsuncanije i najtoplije ostrvo, a mislim da trea da probas u TRAVEL HOUSE.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam na Kritu od 13 do 25 oktobra, pre 3 godine. Bilo je toplo i kupala sam se... jedino za uvece treba poneti nesto toplije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za Lidiju: Preko koje agenicije si isla, ako nije tajna, poslednje sto nase agencije ove godine nude za grcka ostrva u oktobru je vanredna ponuda za polazak 8.oktobra na Rodos.

Ako je u pitanju TRAVEL HOUSE, problem je u tome sto je cena avionske karte (u to vreme vise nema carter letova) celih 360 EUR, dok je cena cartera bila do 250 EUR sa taksama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine bio na Kritu i Karpatosu od 27/9 do 18/10. More toplo. Uvece malo svezije. Imali smo 3 dana kisu na Kritu (negde posle 10-og oktobra). Mada.... kad je padala u gradu (Chania), na plazi Elafonisi je bilo suncano.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Konacno neko ko je bio na Karpatosu.

Bilo mi je dovoljno da procitam par stranica iz jedne od knjiga posvecene grckim ostrvima, da udjem na sajt posvecen istom. Cini mi se da je jako intresantno, ne preterano turisticki razvijeno, geografski pomalo skrajnuto u odnosu na ostatak Grcke.

Bio bih ti zahvalan da napises jedan kraci putopis o tom ostrvu, kojim si prevoznim sredstvom dosao do tamo (brod, avion), gde si bio smesten, znamenitosti i najvaznija mesta te plaze.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rodos slobodno zaboravi,previse je jak vetar tako da ni preko leta kupanje nije bas najprijatnije(barem meni).Mislim da je slicno i sa Kritom.Eventualno Kipar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

POZDRAV ZA SVE FORUMASE :)

ZANIMA ME IMA LI NEKO ISKUSTVA SA POSETOM GRCKIM OSTRVIMA U OKTOBRU MESECU? GDE SU NAJVISE TEMPERATURE I MOZE LI SE KUPATI?

HVALA :)

u Kosu takodje u grckoj ostrvo,je jos uvek u oktombru

toplo vreme i voda takodje da se cak mozete i kupati :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na pomoci...ovoga puta ipak idem u Egipat jer nisam nasao adekvatan aranzman tj. nije bilo grupnih polazaka..individualna varijanta je skupa za mene :rolleyes: mozda iduce godine..jos jednom svima hvala bili ste od pomoci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine bio na Kritu i Karpatosu od 27/9 do 18/10. More toplo. Uvece malo svezije. Imali smo 3 dana kisu na Kritu (negde posle 10-og oktobra). Mada.... kad je padala u gradu (Chania), na plazi Elafonisi je bilo suncano.

ZAmolio bih Igora da ako je ikako moguce pokusa da napise koju rec o svom boravku na Karpatosu, na moj predhodni e-mail od 28.septembra u okviru teme o boravku na grckim ostrvima od 28.septembra nije odgovorio.

Unapred hvala

Dragan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedino se u to vreme mozes kupati na skroz juznim ostrvima, mada ni tamo nije sigurno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

po postovima ne postoji ostrvo koje nije lepo.. tako da sta god da izaberes neces pogresiti..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka