hajdi

Najbolje mesto za provod u Grckoj

129 poruka u ovoj temi

Zanima me vase misljenje o smestaju Aleksandros,Halkidiki??? I kakav je provod tamo? Plaza?? Sve sto znate me jako zanima...:) :) :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Provod moze vrlo lako da bude odlican i u maloj taverni ili kaficu sa 5 ljudi, samo ako je ekipa prava. Ako Vam je potrebno okruzenje koje ce da Vas podstakne da se dobro provedete, diskoteke, puno mladih, glasna muzika, žurke, onda Paralija za mlađe, Zakintos za malo starije ili Mikonos za one sa dubljim dzepom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rodos i Kos su extra za provod, samo sto je Rodos bas skup (ie pice 8 evra pa na vise).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice pefkohorija, ok je za provod. ima dosta klubova, od kojih je jedan ultrasrpski :) to je bombo, i ide samo nasa muzika. cene pica su duplo skuplje nego u srbiji. koktel obican je 8 evra, koka kola u casi 3 evra. meni se tamo najvise dopao kahlua bar, ide grcka muzika, i izlaze uglavnom grci, tako da ako hocete da pobegnete od nasih, to je pravo mesto :) kavo paradizo je takodje super bar. sve u svemu, u pefkohoriju ce svako naci za sebe nesto.

mozete se lepo provesti u kalitei.

u paraliji je takodje lep provod, ali se u diskoteci (onoj najboljoj) placa ulaz, ali dobijate i pice uz to.

ako hocete da izlazite, zaobilazite neos marmaras, jer tamo nema niceg, a slicna je situacija i na lefkadi.

sto se kavosa tice, tamo je dosta engleza, koji umeju i da popiju malo preko granice, pa ako ste za takvu zebanciju, onda idite tamo :)

za ios sam cuo (nisam bio), da je zestoko s...e, a opisuju ga kao parti ajland.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poz svima.. da osvezim malo ovu temu da ne otvaram drugu.. planiramo letovanje u sezoni (negde od 25og ovog meseca) u Grckoj sa jos jednim drugom.. Mladi, lepi i slobodni :) .. Do sada smo bili u Budvi,na Krfu i Zakyntosu . . Idemo na letovanje iskreno zbog provoda,ludila,cura.. E sad koje bi mesto preporucili da nije neko od ovih 2 pomenutih i Paralija ne dolazi u obzir ??! Pefkohori kakav je,ili nesto drugo.. Zakyntos je stvarno extra za ovo sto nama treba ali nismo bas u finansijkoj situaciji kao pre 2 godine kad smo bili tamo :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako idete svojim kolima ili motorom Kalithea na Kasandri, Halkidiki vam moze biti interesantna. Pogledajte linkove

https://www.youtube....h?v=HypCKJcboNI

http://www.ahoy.gr/en

Ne znam kakve su cene ali moguce je da su malo jace u odnosu na ostala mesta u okruzenju.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Igore,i nama za sad to najvise privljaci paznju.. Sacekacu jos necije misljenje (ako ga bude bilo :) )..

Ps gledam ovo ostrvo Ios,iskreno nisam znao za njega...Ala je ovo cooooll :dance:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi ajde malo da dignemo temu iz mrtvih :).

Ugl sta nam preporucujete sada za 2016-u? Muska ekipa 25+, treba nam nesto sto je finansijski prihvatljivo, da ima koliko toliko zezanja i da je ok mesto.

Zakintos smo culi da je extra ali smo malo tanki za to. Takodje sam cuo i podeljena misljenja za Paraliju i Krf. Neki kazu da je extra dok drugi pljuju. Znacio bi nam neki skoriji utisak posto su to sve postovi koje sam citao iz 2013/4te :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa Zakintos je skoro najjeftiniji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25892
    Ukupno tema
    862453
    Ukupno poruka