hajdi

Najbolje mesto za provod u Grckoj

129 poruka u ovoj temi

Nisam ni sumnjao u strucnost svog kabineta... Cestitam deco. Lep ce to provod biti u Grckoj ove godine...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim, ako moze moj mandat Predsednika da mi se preinaci u Premijera, pa da onda mogu da delim mandate ministrima... Za tebe Roli, prijatelju, preko veze moze finansije, Nikoli S ostaje turizam, posto voli... Suki cemo da damo ministarstvo informisanja [ima najvise poruka], a Faplfah unutrasnje poslove! :)

Ode topic u off...

Dakle provod u Grckoj... Super je provod u Grckoj!

Ah, Boze, oduvek sam mastala da budem gospodja MINISTARKA :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na more idem sa drugarima pa nas pre svega interesuje gde mozemo naci dobar provod, mesta gde ima dosta diskoteka, lepih turistkinja, mogucnosti za neke sportove na vodi i sl. Citao sam po forumu ali mi i nije bas pomoglo da izaberem pa bi mi par dobrih predloga stvarno dobro doslo. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pošto i ja tražim nešto slično... Što se tiče Grčke... Čitajući na netu vidim da je na Ios-u provod odličan,da ima dosta diskoteka, i mogucnosti za mnogo sportova na vodi.... A uz sve ovo idu i lepe turistkinje... ;)

Na Krfu je u Kavosu sigurno ludilo... To će ti reći i stali koji su bili... Tamo nismo sreli ni jednu porodicu...

Mada ako je društvo super,dobro ćeš se provesti bilo gde... Konkretno ja sam se u Paraliji fenomenalno provodio(2 puta sam bio)... Generalno u svakom mestu imaš nekoliko klubova i svuda je ludilo...

Nadam se da sam ti bar malo pomogao!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E super upravo sam i ja hteo da postavim ovo pitanje,citao sam po forumu nije da nisam oci su mi ispale :blink:  i uvek su razlicita misljenja i odgovori valjda je stvar ukusa.Cuo sam za Hanioti i Pefkohori da su ok ali mi je privuklo ostrvo Mikonos paznju kako je tamo neka kaze ko je bio,kakve su cene,provod i ostalo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bilo je prijatelja u Pefkohoriju,a često odlazili u Hanioti i zadovoljni su... I ako ja tamo nisam bio mislim da je dosta i porodično mesto,zbog mirnog,providnog,toplog i plitkog mora... Tako da će deo sa ludim water sportovima biti manje zastupljena!

A provoda ima sigurno... Ali ne tako ludog kao na nekim party ostrvima!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala momci na odgovorima, nace se neko lepo ostrvo sa dosta stranih turistkinja :P . Za sada mi se mesta na Krfu cine najzanimljiviji ali jos ce mo videti ima vremena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala momci na odgovorima, nace se neko lepo ostrvo sa dosta stranih turistkinja :P . Za sada mi se mesta na Krfu cine najzanimljiviji ali jos ce mo videti ima vremena.

Ja sam bio prošle godine na Krfu... Aranžman ti je sigurno jeftiniji nego na ostalim ostvima,mada ostalo i nije tako jeftino... Nađi aranžman u Kavosu... Nećeš se pokajati... Svi pričaju o Ipsosu,da je provod super... Nije loše,ali bi moglo biti mnooogo bolje... Ima dešavalja,ali nisam se nešto oduševio sa svime... A i plaža u Ipsosu ti je 1,5m širine,a iznad glave magistralni put... Pored u Dassiji imaš water sportove,kao i u Ipsosu... Uvek ćeš morati praviti neke kompromise! Srećno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Roli hvala na savetima dobro ce nam doci. Mi nismo nesto posebno zahtevni, jer kao sto si rekao u dobrom drustvu je svuda dobro, tako da za sad Krf izgleda kao najbolja opcija mada dosta zavisi od cene. Da neznas mozda koliko traje put do Krfa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dvadeset sati i nije strasno! ;) Onda Krf stizemo!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se zezali bre extra u Ipsosu , jeste da je biokraj avgusta, kraj sezone, klubici nisu bili nesto puno a mi smo se ludo provodili, i to su skoro svi na forumu pisali bez te od Engleza pijane budale i sta sve jos nije pisano za njih , a vidis mi smo se ludo provodili bas gde su Englezi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je Krf bio super sto se provoda tice, Kavos, Ipsos... zavisi sta vise volite. Na Hakidikiju je u tom rangu jedino Kalitea. Tamo je bas "vruce". Krf je vise turisticki, Kalitea skroz Grcki provos, takav je moj utisak.

Znam mnogo ljudi koji su isli na Ios i jeste super provod, ali je ekipa malo mladja i neozbiljnija nego na Mikonosu. Ali povoljnije je. Jedno od ova dva planiram ove godine da overim. Ili njih, ili Zakintos.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ili njih, ili Zakintos.

Ako hoces provod, bolje idi na druga ostrva. Ima mozda provoda i na Zakintosu, ali neuporedivo, neuporedivo, neuporedivo manje nego na Iosu, Krfu, Rodosu, Mikonosu i ostalim ostrvima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25903
    Ukupno tema
    862754
    Ukupno poruka