hajdi

Najbolje mesto za provod u Grckoj

129 poruka u ovoj temi

cao drugari, ovog leta idem sa nekoliko prijateljica u Grcku.

Interesuje me, koja je po vasem misljenju, najbolja lokacija za odmor, ali i za dobar provod. Naravno, sa nekim razumnim cenama.

pozzzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda definitivno Skiatos, kombinacija odlicinih plaza i solidnog provoda, cene od umerenih do malo jacih. Pogledaj u okviru foruma sve teme o ovoj destinaciji i pozdravi drugarice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

;)

u sustini pikamo na kucu sa bazenom. cula sam da moze da se nadje za 5-6 osoba za oko 1000- 1200 E + rent a car.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za te pare,tj. 200-ak evra po osobi,imate smestaj na Halkidikiju i dole juznije,Paralija i Olimpic Beach.Pogledajte ponude agencija,vec su im izasle cene,necu sada da reklamiram nikoga,proverite malo i iskustva ljudi sa agencijama,tim mestima i tako to...Bilo gde da odete,lepo se provedite! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hajdi i njene prijateljice u Grckoj! - super naslov za letnji roman. :)

Slazem se sa Draganom za Skiatos, s tom napomenom da cete tamo potrositi mnoooogo para ukoliko budete zelele cesto da izlazite i da se alkoholisete. Osim ako hitno ne nadjete kavaljere! :P

Paraliu i Olimpic beach zaobidjite, a i Tasos.

A Halkidiki je dobar izbor za provod i zezanje, nije toliko skup, ali mnogo zavisi od toga koje mesto izaberete i da li vozite, jer ima svega i svacega.

Ostaje jos Krf, moj ortak se tamo smorio, [ali i neka je, kad je isao bez mene] a neki ga ovde hvale, pa ne znam sta da ti kazem.

Sve pomenute destinacije mozete dosegnuti busom, te na taj nacin ustedeti dosta novca.

Izmenjeno (verhogetornik)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mislim da je na Krfu provod dobar,moj burazer je bio na letovanju tamo pre dve godine i proveo se extra,naravno jako ti je bitno da tamo imas kola

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate jeftinu ponudu za Ios...oko 350 evra po osobi...ali klackanje busom i trajektom...provod zagarantovan...puno mladih...a ako to ne...onda Krit...ili Rodos...Krit imate za po 400-500 evra avionom...smestaj...samo...bez dorucka...rucka itd...prelistaj forum malo...imas napisane utiske o pomenutim lokacijama...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Paralija je super za provod, najbolje diskoteke... ali more ljigavo do bola!!! Ja da sam na vasem mestu ne bih isla tamo...

Sto se mene tice, ja se uvek odlucim za Pefkohori i Hanioti. Puno mladih ljudi, zagarantovan provod, ludilo... a i lepo je more...

To je moj izbor!!!

:D

Izmenjeno (Jana27)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divni ste! hvala na odgovorima. Bas smo se sinoc nesto dogovarale, za sada vode Krf i Krit, mada ako uspem da ih nagovorim za taj Ios od 350E (i klackanje autobusom)... bice super!

Sto se tice kavaljera tesko... ovo je odmor od momaka (koji ostaju kuci), samo nas nekoliko, more i tekila :) !

sta mi je potrebno za rent a car (ostavljam im pasos/vozacku?)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

medjunarodna vozacka dozvola. vadi se u auto moto savezu.

nista nikome ne ostavljas (pogotovu ne pasos). rent-a-car agencija moze da fotokopira pasos i vozacku i to je sve. dobro... ostavljas im novac.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...ovo je odmor od momaka (koji ostaju kuci), samo nas nekoliko, more i tekila :) !

Uuuuu...

Bas sam i ja nesto razmisljao o Krfu... dakle, koje mesto, vreme, datum...? ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divni ste! hvala na odgovorima. Bas smo se sinoc nesto dogovarale, za sada vode Krf i Krit, mada ako uspem da ih nagovorim za taj Ios od 350E (i klackanje autobusom)... bice super!

Sto se tice kavaljera tesko... ovo je odmor od momaka (koji ostaju kuci), samo nas nekoliko, more i tekila :) !

Odlucite se za klackanje busom od Ios-a...pa se mozda i vidimo...eto nama devojke ostaju kuci...odmor od njih...:P Samo mi ta tekila ne lezi...pre vodka...ali dogovorilibi se vec nekako...:lol: :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Нема лошег провода са пар другарица, поготово у Грчкој ;)

Мој савет: идите на вама нову локацију, ако сте генерације осамдесетих- обавезно ИОС

Izmenjeno (dadolina)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemojte sebi zacrtati da je to provod bez momaka. Ne vredi, uvek je najbolji provod sa momcima...!!!

;)

Izmenjeno (Jana27)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemojte sebi zacrtati da je to provod bez momaka. Ne vredi, uvek je najbolji provod sa momcima...!!!

;)

Hvala...hvala... :lol:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869371
    Ukupno poruka