hajdi

Najbolje mesto za provod u Grckoj

129 poruka u ovoj temi

Pa evo vodim tri koje su srce ostavile u Grckoj pre neku godinu, tako da je sve moguce!

Ios je bio opcija jos pre par godina, ali posto smo 24-27 godina, mislim da smo "prerasle" Ios... cula sam da je odlicna zabava, ali da si vec sa 24 "mator"....

Molim vas, oborite mi tvrdnju inace nista od Iosa!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila 1994. godine na Iosu, moja drugarica koja je tada imala 28 godina je bila jedna od najstarijih. Ja sam imala 24 i potpuno sam se uklapala u godiste, ne znam da li se nesto bitno promenilo za ovih 13 godina, ali mogu ti reci samo jedno-Ios ne treba propustiti, to mi je bilo najludje letovanje u zivotu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne kontam konstatacije tvojih drugarica...matore za Ios...ne znam gde da ides...jer je to ostrvo provoda...po meni za provod ne mozes biti mator...ako ga oces i zelis naravno...e sada ako oces penziju onda Ios nije za tebe i ekipu...a iskreno ne znam gde ces naci ostrvo na kom je prosek 28+ i da je provod i ludilo...mislim da toga tesko da ima...posto omladina krene vec od 18+ da mafija po moru...A moji neki drugari i drugarice su bili proslog leta na Iosu i kazu da je bilo predrkano...a imaju od 25- pa nadalje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A moji neki drugari i drugarice su bili proslog leta na Iosu i kazu da je bilo predrkano...a imaju od 25- pa nadalje...

Mozes li malo da pojasnis sta konkretno oni podrazumevaju pod "predrkano", pilz? :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes li malo da pojasnis sta konkretno oni podrazumevaju pod "predrkano", pilz? :huh:

Ovako...pa dve najbitnije stvari...lepe plaze i more...i ludnica nocu...i jos sto je bitno...nije tako skupo...tj koliko je u kontinentalnoj Grckoj...a ostalo ti ne mogu ispricati...eto trebalo bi ja da idem ove godine...pa cu ti reci utiske iz prve ruke...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jedno od mesta sa najburnijim nocnim zivotom je svakako i Kalitea

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako je u Pargi nocni zivot?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uf dobro je da videh ovaj topik... nas nekoliko se dvoumilo gde da idemo, najblizi smo bili Parosu (na predlog ortaka iz Atine, koji svi vec trecu godinu idu tamo) ali definitivno cemo na Ios!!!

Jel se isplati ici na bum... kolima, pa tamo traziti smestaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf i ja ne znam gde cu .... zvao sam preko 10 agencija za krf i sve je kao popunjeno .... mada ja sam iskljucivo trazio ipsos i dasiu.da li neko moze da mi preporuci gde je dobar provod za ios mikonos i ostrva znam a i da su pristojne cene :)Bio sam na halkidikiju i tamo je Spa bilo gde da se najdes

Sem te Kalitee koja mi je bila na 20 km i nije mi se svako vece vracalo kolima sa dva promila :)

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uf dobro je da videh ovaj topik... nas nekoliko se dvoumilo gde da idemo, najblizi smo bili Parosu (na predlog ortaka iz Atine, koji svi vec trecu godinu idu tamo) ali definitivno cemo na Ios!!!

Jel se isplati ici na bum... kolima, pa tamo traziti smestaj?

Ne znam druze...ako se odlucis na taj akt...bolje rezervisi preko net-a neki smestaj...posebno ako ides u udarnim terminima...a sto se tice kola...meni nije bas pametno...jer je jako malo ostrvo...tako da ti kola ama bas nista nece znaciti...ako cete kolima onda bolje udarajte na neka veca ostrva...ili zujite sa ostrva na ostrvo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam druze...ako se odlucis na taj akt...bolje rezervisi preko net-a neki smestaj...posebno ako ides u udarnim terminima...a sto se tice kola...meni nije bas pametno...jer je jako malo ostrvo...tako da ti kola ama bas nista nece znaciti...ako cete kolima onda bolje udarajte na neka veca ostrva...ili zujite sa ostrva na ostrvo...

hvala na savetu... to za kola jos nije sigurno, mislili smo tu soluciju da bi posle svratili do atine... ma u planu je hiljadu kombinacija, ko zna sta ce ispasti na kraju :) jos jednom hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje je mesto najbolje za provod u grckoj,isao bih svojim kolima pa bih voleo da znam redosled dokumentacije koja mi treba i naravno preporuka za neki hotel ili privatni smestaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kad neko uskoro opet postavi ta ista pitanja bez da malo proklikce po Forumu - onda ga prosto samo usmeris na OVU temu!

lol

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka