Andjelka777

TABA

247 poruka u ovoj temi

Ja pisala agenciji i pitala ih par stvari ali jos uvijek nema odgovora... smrc... nadam se da ce biti brzo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i najnovijih informacija iz agencije

Cenovnik izleta je sledeći:

Kairo 65e

Petra 180e

Jerusalim i Mrtvo more 150e

Manastir Sv.Katarine 35e

Izlet brodom 40e

Takođe je i Kon Tiki ranije imao ovu ponudu tako da smo i njih kontaktirali međutim ove godine neće imati ovu destinaciju u ponudi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Narode,ta Petra vam je ispred nosa kad dodjete u Tabu,organizujte se i krenite sami,bice vam upola cene :D .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ali nije to bas tako hajmo se pokupiti i idemo. Ipak je to prelazak u drugu drzavu, pa viza, na kraju krajeva nije to bas da se ide samo s lokalcima... bar ja tako mislim... znam da je previse 180 eura, ali kad je covjek vec tu... a ionako u Tabi nemas na sta trositi pare... tako sto god poneses iskoristis za izlete plezko.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cejlon samo informise kako se moze ici i bez agencija sasvim normalno i najmanje duplo jeftinije,a na putnicima je da odluce sta im vise odgovara biggrin.jpg .Da,sam prelazak u drugu drzavu netraje dugo,viza se vadi na granici po ceni od 10 e ,a druzenje sa lokalcima je jedno nezaboravno iskustvo.Inace pozdravljam tvoju ideju kad si vec tu,da trebas zadnje pare dati na izlete biggrin.jpg .

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma dobro, ali kod mene ti uvijek tako bude dajem najvise para na izlete jer nisam od onih koji vole pasivan odmor. Bitno je da se hoda... biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko od vas bio/cuo nesto o (za nas ovde) novom letovalistu Tabi?

Jedna nasa agencija ove godine prvi put pocinje da radi Tabu i cene su jako jako primamljive.

conte imaju ponudu a u sklopu toga imaju izlet do izraela , zvuci zanimljivo ...

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni Taba bas izgleda primamljivo, cene su promotivne, sto je super, ali i pored toga sto sam vec dosta puta bila u Egiptu, ipak mi bezbednost predstavlja problem. Malo mi je tema za razmisljanje sto je tako blizu izraelska granica. I nije bas tacno da nije bilo teroristickih napada, 2004. su odvalili hotel Hilton, i to bas odvalili, celo parce od nekoliko spratova. Oko 30 ljudi je poginulo. Pazite, to nista ne znaci, bilo je napada i u Kairu prosle godine, pre toga u Sarmu...

Ali ovo je malo nepoznata teritorija jer je nije bilo u ponudi kod nas.

Koji hotel je preporucen od strane agencije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako primamljivo zvuci Taba... malo mi fali da umesto u Tunis odem tamo... ne mogu da odlucim :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ponuda agencije Conte me je veoma zainteresovala. Letovao sam 2007. godine u Hurgadi preko ove agencije. Utisci su bili izvanredni. Kontaktirao sam prijateljicu koja zivi u Hurgadi gde radi kao turisticki vodic ove agencije. Rekla mi je da Taba bas i nije nesto posebno. Izleti su odlicni mada im je i cena ista takva.

U agenciji nisu umeli da mi objasne kako se dobija izraelska viza posto mi je velika zelja da odem u Jerusalim. Imajuci u vidu da neke od izleta mozete odraditi i iz Sharma, radije bih se opredelio za stari dobri i provereni Sharm.

Izmenjeno (ljerka)
smanjen font
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Radi boljeg snalazenja evo mape polozaja Tabe koja je preko puta Aqabe u Jordanu / 45 min brodom do Aqabe/ . Dobar polozaj za razne izlete u Jordanu i Izraelu....

sinai_map04-b.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nove informacije iz agencije:

agenti se vratili iz Tabe i preporucuju hotel Sonestu i Meriot, postoje i fotografije u agenciji sa lica mesta....

Hotel Hilton ima usku plazu, sobe su bez balkona, a pogled na more iz sobe se posebno naplacuje.

Aerodromska taxa je 94 eur, putno osiguranje 83 din/dan. Moze na rate, ali da se sve uplati pre polaska na put. Rezervacija 50% od cene, kazu da postoji veliko intresovanje... ako im je verovati, ali mozda je i tacno jer jedino oni imaju tu ponudu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drustvo ja sam ovde nova ali me jako interesuje ova Taba. Da li je neko vec uplatio za prvi aranzman tamo. Mene interesuje Hilton. Volela bih da znam nesto vise kao i ostali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas sam u Kontikijevoj poslovnici na Novom Beogradu videla da su i oni izbacili ponudu za Tabu, s tim sto se ide avionom do Sarma pa onda 2,5 sata autobusom do Tabe. Na njihovom sajtu jos nista nisam nasla. Od hotela u ponudi su Hilton, Movenpick, Hyatt i Sofitel, svi sa pet zvezdica. Izlet za Jerusalim 150 evra, a za Petru 200 evra. Tako da Conte nije jedini sa ovom ponudom, mada me malo buni sto Kontiki nema carter za Tabu. Inace, procitala sam na Tripadvisoru da je aerodrom u Tabi katastrofa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26993
    Ukupno tema
    905514
    Ukupno poruka