Andjelka777

TABA

247 poruka u ovoj temi

da, mislim da treba poslusati savet osobe koja je tamo bila, a profesionalac je.Ako ne budemo zadovoljni, idemo zajedno u Conte da bijemo doticnog... biggrin.jpg .

Ako imas vremena, pogledaj film o hotelima u Conte u koji su oni doneli sa lica mesta...

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da..., videcu, koliko mi vreme dozvoli,pa izmedju Soneste i Marriot-a,je prilicno velika razlika u ceni bar za ovaj termin,skuplji je Marriot za citav jedan izlet do Jerusalima ili Petre,tako da videcu...jos ja imam singl doplatu dakle,razmislicu sto se tice usluge ne vidim neku veliku razliku bar po ovome sto se nalazi na sajtu Conte travela osim velikog bazena i verovatno malo vece hotelske plaze...Ali da verujemo ipak agentima.... biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da..., videcu, koliko mi vreme dozvoli,pa izmedju Soneste i Marriot-a,je prilicno velika razlika u ceni bar za ovaj termin,skuplji je Marriot za citav jedan izlet do Jerusalima ili Petre,tako da videcu...jos ja imam singl doplatu dakle,razmislicu sto se tice usluge ne vidim neku veliku razliku bar po ovome sto se nalazi na sajtu Conte travela osim velikog bazena i verovatno malo vece hotelske plaze...Ali da verujemo ipak agentima.... :D

evo recimo Sonesta 22.07-02.08= 595 eu

                Marriot isti termin =   741 eu

Marriot -tereni za golf+voda besplatna i jos neke sitnice i istini za volju blizi je od aerodroma Taba za oko 20km od Soneste koji je od aerodroma udaljen 51 km..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kosmajac, mozda si u pravu ... u tvojoj varijanti gde jos doplacujes jedno krevetnu sobu, bolje je da za tu razliku odes na izlet.

U Tabu idemo pre svega zbog tih fantasticnih izleta u Jordan i Izrael, a Marriot sam izabrala jer je u samoj oblasti Taba Heights, i blizu luke... pa sam mislila da ce mi biti lakse za snalazanje oko izleta na koje cemo da idemo u sopstvenoj reziji.....Cak i za Petru mislimo da idemo samostalno....

Ako izaberes Sonestu, tebi ce biti blizi Dahab i Obojeni kanjon.....

Nikad ne moze covek sve da uklopi.... biggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedva cekam vase izvestaje! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pefkari,ne rizikuje biggrin.jpg ...pozdrav,e sto se tice mora Ljerka blizina luke osim prednosti ima i svojih mana ali...mislim da ovo sto ti zelis od odmora to je sasvim ok,pa na kraju to je i moj motiv...da,.. svi kazu da su pojedinacne ekipe za izlete najpovoljnije sto ce reci najeftinije ali...???kad bismo mogli jos ovde da se skockamo i napravimo ekipe to bi bilo cool al sta vredi kad svi imamo neke obaveze(razlicite termine god.odmora) pa ne mozemo da iskombinujemo...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedva cekam vase izvestaje! srce.jpg

I ja jedva cekam da ih napisem.... bice sjajno osecam...

svi kazu da su pojedinacne ekipe za izlete najpovoljnije sto ce reci najeftinije ali...???kad bismo mogli jos ovde da se skockamo i napravimo ekipe to bi bilo cool al sta vredi kad svi imamo neke obaveze(razlicite termine god.odmora) pa ne mozemo da iskombinujemo...

Da, tesko se uklopiti u samom startu... muz i ja uvek na putovanju povucemo jos nekoga iz grupe sa kojom idemo, pa jeftinije prodjemo, ali znamo cesto i sami da se organizujemo... i vidimo i ono sto agencija ne nudi.

Spremi se sa informacijama na vrema, pa ces lako nagovoriti nekoga iz grupe da krene....

Do Petre nije tesko doci sam.... sve imas na netu.... samo nemoj ici petkom kad autobusi u Jordanu ne voze!

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto, i ja razgovarala sa covekom iz Contea i preporucio mi Sonestu, kaze da je za te pare vise nego odlican, hrana super. Medjutim, ja sam ipak odustala zato sto mi se ne dopada ideja da nema ama bas nista kad se izadje iz hotela, samo pustinja i planine. Malo se i ne osecam sigurno ni kad je bezbednost u pitanju. Nisam ja nesto plasljiva, putovala sam dosta po Turskoj i bila i u Egiptu, ali pomisao kako bi taj hotel bio nekako idealna meta za teroriste, kao sto su 2004. napali hotel Hilton u Tabi, to me odbija. Tako da ja odoh u Sharm, nekako mi je zivlje mesto i cini mi se lepse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vazi vazi ma sve opcije su otvorene....za pocetak jurim pasos,treba da mi izdaju uh...ne znam da li ce mi u agenciji praviti problem,da rezervisem uplatim prvu polovinu a pasos mi nije gotov..uh,zbog vize i sl????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto, i ja razgovarala sa covekom iz Contea i preporucio mi Sonestu, kaze da je za te pare vise nego odlican, hrana super. Medjutim, ja sam ipak odustala zato sto mi se ne dopada ideja da nema ama bas nista kad se izadje iz hotela, samo pustinja i planine. Malo se i ne osecam sigurno ni kad je bezbednost u pitanju. Nisam ja nesto plasljiva, putovala sam dosta po Turskoj i bila i u Egiptu, ali pomisao kako bi taj hotel bio nekako idealna meta za teroriste, kao sto su 2004. napali hotel Hilton u Tabi, to me odbija. Tako da ja odoh u Sharm, nekako mi je zivlje mesto i cini mi se lepse.

uh Estella,pa ti ces sve da nas isprepadas...pa da te potsetim pa i u Sarmu je bilo teroristickih napada...mozda jos i gore,, valjda je logika terorizma sto gusce i sto vise zrtava..uh preterao sam...da ovo da je malo izolovanije tu se slazem,to u agenciji i ne kriju,e sad sve zavisi sta ko zeli od odmora....moram priznati da meni treba par dana izolovanosti.. :D s obzirom kakv zivotni i poslovni tempo imam ..A da.. posle mog autobuskog puta kroz srce alkaide busom hurgada-Luxor vise nista ne moze da me uplasi,konvoj koga je obezbedjivala policija..a uz kanal nila staresine sela naoruzani kalasnjikovima,da nekome s one strane ne padne nesto napamet...al dajte vedrije teme...stvarno Egypat je prelep ja sam ga obisao od Sudana do Alexandrije uzduz i popreko..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh pa teroristi su se "potrudili",da bukvalno sve u Egyptu postane "rupa"pa i Kairo i Sarm,Taba podseticu i dolina kraljeva kod Karnaka pa bukvalno sve je bilo a da,.. pa i ona guzva kod Abu Simbela...ako tako razmisljamo bojim se da nece biti kraja...zaista

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uh Estella,pa ti ces sve da nas isprepadas...pa da te potsetim pa i u Sarmu je bilo teroristickih napada...mozda jos i gore,, valjda je logika terorizma sto gusce i sto vise zrtava..uh preterao sam...da ovo da je malo izolovanije tu se slazem,to u agenciji i ne kriju,e sad sve zavisi sta ko zeli od odmora....moram priznati da meni treba par dana izolovanosti.. :D s obzirom kakv zivotni i poslovni tempo imam ..A da.. posle mog autobuskog puta kroz srce alkaide busom hurgada-Luxor vise nista ne moze da me uplasi,konvoj koga je obezbedjivala policija..a uz kanal nila staresine sela naoruzani kalasnjikovima,da nekome s one strane ne padne nesto napamet...al dajte vedrije teme...stvarno Egypat je prelep ja sam ga obisao od Sudana do Alexandrije uzduz i popreko..

Slazem se ja sa tobom. I ja sam putovala u tim konvojima Hurgada - Luksor i Hurgada - Kairo. Kada mi je cuvar hrama Hatsepsut ponudio da nas slika onako naoruzan heklerom, odmah sam pristala i dala baksis :) Znaci, ne odustajem ja od Egipta i nisam htela nikog da uplasim, samo mi se subjektivno ne svidja ta Taba za sad, ne znaci da necu ici kad se malo razradi... I naravno da su sanse da me zadesi teroristicki napad u Egiptui statisticki manje nego da me pogodi grom u Beogradu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uh,sad ovo deluje malo optimisticnije,ne mislim na ovo za grom biggrin.jpg vec prvi deo..da, da.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja danas rezervisao :D ,pa sta mi Bog da... :stidljivko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka