Guest MAJA

Hotel Marriott - Hurgada

93 poruke u ovoj temi

@MarkoFaca ima li vesti od koleginice :)? ili generalno nekih novosti vezanih za marriot?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da osvježim info u vezi Marriott-a, bio sam ljeto '19 god. u njemu 11 dana a već duže pratim forum ali nikako da se prijavim i ostavim utisak koji će nekome sigurno biti od koristi.

Nekih dva mjeseca sam istraživao u vezi odabira hotela, fond mi je bio nekih 2200€ za dvoje, izbor je pao na Marriott, Staigenberger Aldau Beach i Premier Le Reve, na kraju sam dao prednost Marriott-u, najviše zbog lokacije (El Memsha), plaže i pristupa istoj i provjerenog imena lanca hotela, plus bio je nekih 10% jeftiniji od ova dva, ali to nije bilo presudno. 

Doček u hotelu je bio sa hladnim pićem, na sobu sam čekao nekih sat vremena ali treba uzeti u obzir što smo stigli u hotel prije 13h a prijava je od 15h. Dobio sam karticu elite member (boravak min 10 noćenja). Soba je bila u desnom krilu, za nepušače, sa dva queen kreveta i 100% pogledom na more. Soba je opremljena minibarom, sefom, peglom+daskom, fenom, aparatom za čaj i kafu (redovno punjeno), ogrtači, peškira 3x više nego je potrebno, papirni ubrusi, Sat TV, Da napomenem da je sve savršeno radilo od kupatila, klimatizacije i ostalog. Voda za piće je Nestle, i znali su ostavljati i po 8 flašica dnevno umjesto 2. Soba je čišćena svakodnevno za zamjenom peškira, posteljine. znači čistoća za svaku pohvalu. 

Svi obroci su bili u glavnom restoranu Shorouk, hrana fenomenalna, internacionalna. Izbor svega nenormalan, za doručak pored svega omlet po želji, američke palačinke takođe spremaju ispred vas. Sokovi koji se služe su Pepsi grupacije a voda Nestle sto sam već pomenuo. Takođe restoran ima veliku terasu ispred što je odlično za večeru, Pored ovih obroka tu su i sladoled (Nestle), kokteli, kafa, itd... na plaži kao i međuobroci, naravno sve neograničeno. 

Plaža i voda su fenomenalni, pozitivna stvar što i ako je hotel bio skroz popunjen nije bilo gužve za ležaljke, ali smo uglavnom prije odlaska na doručak (oko 10h) išli da zauzmemo mjesto. 

Osoblje krajnje uslužno, od obezbjeđenja, recepcije, restorana, bar-a do onih što su da izdavanju peškira, jednostavno trče da vam spreme ležaljku, svi žele da ostvare komunikaciju sa vama, od glavnog kuvara pa do čuvara na bazenu, nevjerovatno koja doza pozitivnosti i prijatnosti. 

Da još napomenem da sam odmah po prijavi u hotelu uplatio produžen boravak poslednji dan do 19h, iznos je bio manje od 50€.

Summa summarum - duplo smo više dobili nego što smo za to platili.

20190824_212252.jpg

20190822_140326.jpg

Izmenjeno (traveladdict)
Dodana slika.
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbliža rodbina zaposlenih u ovom lancu hotela ima dodatni popust 20-30% od cene, bez obzira na lokaciju.

Meni je najveći minus ovog hotela mala plaža sa otvorenim morem. Ostatak me asocira kao da sam na jezeru, zato ni jednom nije bio moj izbor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka