Guest MAJA

Hotel Marriott - Hurgada

93 poruke u ovoj temi

Da sto se tice WiFi, mi smo bili na cetvrtom spratu okrenuti prema bazenu i moru i imali smo WiFi u sobi.

Najbolji signal je bio na terasi i bez problema smo mogli da koristimo isti za skype ili neko dopisivanje.

Nekad je radio ok, nekad malo losije pa sacekas ponovi se konektujes ali nista strasno.

Slazem se da za hotel sa 5 zvezdica to mora da bude standard, ali ja sam se raspitala ranije tako da sam znala sta me ocekuje.

Ne znam kakava je situacija sa ostalim sobama, mozda smo samo imali srece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo ljudi koji nisu bili u hotelima iz lanca "Marriott" mogu biti zadovoljni ovim hotelom!

Igom slučaja/sudbine znam dosta njihovih hotela - ovaj je ubedljivo NAJGORI!

Pravo je čudo da ga ima pod tim brendom/oznakom. Uz svu blagonaklonost ovoga sveta - ovaj hotel je u najboljem slučaju hotel 4* - a restoran mu je KATASTROFA - čak ispod nivoa prosečnog hotela iz te kategorije. Ako imate stomačne probleme - možda je to zbog toga što Arapi vole da "probaju" hranu svojim prstićima - uzumaju ljudi "uzorke", tj. probaju, biraju, testiraju. Nazdravlje vam bilo! (Osiguranje ste poneli?)

Plaža? Ima plažu?

Ja sam mislio da je to kadica za kupanje beba & baba & pranje nogu! Jedina mu je prednost što nije u Sakali ili Daharu ! Koliko vidim kataloga sa cenama - agencije vas baš dobro deru...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, stvarno sam se zapitala da li smo bili u istom hotelu. Ok, Vaše mišljenje. Postavljane slike ilustruju drugačije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepe slike - nema šta! Bravo!

Samo, nisam na istima video bubašvabe iz restorana... Mnogo su brze, pa ih niste "uhvatili"?

Slika na netu imala mali milion - Vaše su NAJBOLJE - Pobedili ste tim "argumentom"...Aferim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bubašvaba nije bilo. Nijedne. Ili su zaista bile jako brze, ili ste vi imali halucinogene doživljaje.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ide u avgustu u ovaj hotel? I da li moze da mi kaze nesto o njemu neko ko je bio u ovom hotelu? Unapred hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila,ali sam se prosle godine dvoumila izmedju njega i Movenpika u Hurgadi.. Ali mislim da je hotel predivan i uslugu svi hvale :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam prošle godine u septembru i ako odeš na prethodnu stranicu videćeš veoma detaljan opis i utiske.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto vidim da je poslednji komentar o ovom hotelu sad vec davne 2015te da li je neko bio prosle god u njemu,kakva je usluga,da li se nesto pokvarilo, popravilo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja koleginica sa posla već godinama ide u Meriot, ali ove godine je odlučila da promeni hotel, jer kaže da je već par godina unazad usluga sve lošija i lošija. Vrhunac prošle godine je bio da je u terminu kada je ona išla hotel bio poluprazan i da su jednostavno zatvorili restoran gde je služen švedski sto za ručak i zbog manjka gostiju prebacili ih sve u a-la-kart restoran, valjda radi lakše organizacije... Mogu da je pitam za još detalja ako nekoga zanima.

Izmenjeno (MarkoFaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

op cvrc.. pa vidim da je pao na tripadvisoru,ali on je meni oduvek izgledao zanimljivo i svi su hvalili uslugu..tvoja koleginica me poremetila sad :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@SajaPablo Pogledaj hotel Mercure?

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@seagull izgleda ok,cula sam dosta pohvala na njegov racun dok je jos bio kod nas u ponudi. Ima ga neka agencija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam ga u ponudi, ali se ne mogu setiti koje agencije. Pisem cim se setim

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

op cvrc.. pa vidim da je pao na tripadvisoru,ali on je meni oduvek izgledao zanimljivo i svi su hvalili uslugu..tvoja koleginica me poremetila sad :D

 

@SajaPablo baš ću da je pitam od ponedeljka jedan dan, pa ću ovde napisati ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka