Guest MAJA

Hotel Marriott - Hurgada

93 poruke u ovoj temi

Vesna hvala puno na sjajnim informacijama,imam jos neko pitanje...Da li ste koristili spa u hotelu,sta on sadrzi?I da li se naknadno placa?Nadam se da si uzivala u svom odmoru...A mi cemo uskoro :klap:

Nisam koristila spa centar, ali znam da su im cene u eurima i ne znam kako se i kada placa. :huh: Ali znam da je spa centar ili health club smesten preko puta ulice u zasebnu zgradu, a sa glavnom zgradom je spojen pesackim mosticem. U toj zgradi se nalaze i time sharing smestajni kapaciteti, a tu su jos i teniski tereni (2), bazen, kao i teretana. takodje ako te zanima samo masaza, nju po zelji mogu raditi i na ostrvu. To si verovatno videla na slikama hotela. Sretan put i tebi i uzivaj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nista, nista ;), zato sam i rekla da napises ponovo cene, ali u evrima :). Tako je vec logicno, znaci za 10-tak eur po osobi moze da se ruca. Onda se isplati PP u Marriottu za one koji nisu zahtevni sto se tice klope,jer po onoj vrucini tesko da neko moze da "zdere ceo dan", voda jeste malo skuplja, ali se u principu se sve isplati za takav hotel. Da li je dovoljno 20 eur po osobi dnevno za rucak, vodu za pice, ako se uplati PP?

U Marriottu jedino i moze preko nasih agencija da se uplati PP jer ne nude mogucnost BB, a hotel ne pruza AI uslugu, ako ja pocnem da racunam evre u funte, i obrnuto, bojim se da ce opet doci do zabune, jer sam sa matematikom na ratnoj nozi, ali mislim da 20 evra za jeddnu osobu je sasvim dovoljno, ja se bunim jer uvek racunam koliko smo nas dvoje trosili. Obavezno racunaj da ti dnevno trebaju 2 flase vode od po litar ipo. Mislim da je voda jeftinija kod Abu Ashara, to im je njihov lanac supermarketa, kao nas Maxi, ali njega nema u blizini hotela, u prodavnici preko puta ulice ista flasa vode kosta kao i u hotelu u tom Grab and go marketu. Samo da malo pojasnim, da ne bi neko ocekivao pravu prodavnicu u hotelu, to je vise kao neki sstand, na koji oni iznesu pice i grickalice od 9 do 12, ista je levo kad se izadje iz trpezarije, ma vidi se ne mozete omanuti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se 23.08. vratili iz Hurgade, bili smo u Mariotu. Gore je vec sve receno, mogu samo da potpisem. Hotel toplo preporucujem, ime govori samo za sebe. Ako budemo opet isli u Hurgadu opet cemo u Mariot, ne bih ekserimentisali sa drugim hotelima. Luksuz u svakom smislu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bili smo u Marriotu prosle godine izvrstan je ,koristili smo spa centar u objekti preko ulice , ide se preko pasarele, sadrzi djakuzi, parno kupatilo ,saunu , odlicnu teretanu, i mali spoljni bazen, sve uslge su besplatne samo je potrebno najaviti termin.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od ove godine su poceli da nude i all inclusive uslugu ( izgleda da ne ide pa su popustili ) i ima ga u ponudi ked nasih agencija medjutim nigde nema informacija sta tacno sadrzi taj all inclusive pa sam ja poslao mail hotelu i odmah dobio odgovor te ako nekog zanima neka mi posalje mail adresu na PP pa cu mu poslati pdf.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tema je malo zamrla, pa se javljam da proverim ima li koga sa svežijim informacijama o ovom hotelu, pošto planiram da idem tamo ove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel neko bio u ovom hotelu u skorije vreme? Neki utsci, nesto? :volimenevolime:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mozete pogresiti, put pod noge i u Marriott :) Takva klasa od hotela, ne moze se "pokvariti". Nisam bila u skorije vreme, ali znam o cemu govorim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mozete pogresiti, put pod noge i u Marriott :) Takva klasa od hotela, ne moze se "pokvariti". Nisam bila u skorije vreme, ali znam o cemu govorim.

Uplataila sam ipak Movenpick u Hurgadi, cini mi se nekako siri :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam ostala pri Merriot-u, putujem rano ujutru, za 3 sata treba da se nacrtam na aerodromu pa ću uskoro iz prve ruke da saznam :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

srecan put, uzivajte, pisite...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratila sam se praktično malopre i ne mogu biti zadovoljnija :) Hotel je prelep, plaža fantastična, voda topla... Brinula me je najviše veličina plaže, u smislu kapaciteta ležaljki i prostora za plivanje (deluje onako ograničeno ostrvcetom), ali odlučila sam da se oslonim na pozitivne komentare ljudi koji su već bili tamo i nisam se prevarila. Plaža ima sasvim dovoljno ležaljki, uvek možete naći mesto, a i takođe prostor za plivanje je više nego dovoljan i uživo je prostranije nego što na slikama deluje. Svidelo mi se što je hotel relativno mali tako da je sve blizu i dostupno. Higijena je na vrlo visokom nivou, osoblje jako ljubazno, sobe lepe, moderno opremljene i prostrane. Takođe i lokacija hotela je odlična - blizu svega. Nemam zaista niti jednu zamerku.

O samoj Hurgadi neću mnogo pisati da ne idem u off, samo ću reći da mi je trebalo malo vremena da se adaptiram na razliku u stilu života (pod ovim pre svega mislim na saobraćaj), ali kad sam se adaptirala zaista sam uživala iako realno Hurgada nije neko reprezentativno mesto, ali znala sam gde idem i šta mogu da očekujem tako da sam bila pripremljena :) Nova Marina je jako fino i prijatno šetalište, dok Memšu i Sakalu treba obići čisto da bi se video malo njihov stil života, ali da ćete tamo nešto posebno uživati - nećete. Više ćete bežati od saobraćaja, dece na trotinetima i tako...

Izmenjeno (Buba mara 86)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlican opis, kratko i jasno a ne oni kilometarski gde se nabrajaju kakva sve peciva imaju za dorucak :) Marriott je jedan od hotela koji mi je u uzem izboru za sledecu godinu i deseti, jubilarni put u Egipat :)

Izmenjeno (The Unbeliever)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26487
    Ukupno tema
    887103
    Ukupno poruka