Guest MAJA

Hotel Marriott - Hurgada

93 poruke u ovoj temi

AKO NETKO ZNA NEŠTO VIŠE O OVOME HOTELU, MOLIM ZA POMOĆ, MALO DETALJNIJI OPIS.

UZ TO, U PRAVILU SE UŽASNO DVOUMIM IZMEĐU HURGHADE I STEELA DI MARE, KAKVA JE RAZLIKA, PREDNOSTI I NEDOSTATCI?

THANKS

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uuu.lutko,mariot!!pa to je klas..ako mozes-idi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MA PROŠLE GODINE SAM NASJELA NA FORU, KAO HOTEL S 3 ZVJEZDICE, SAFA, SUPER SVE, A KADA SAM DOŠLA TAMO, ŠLAGIRALA SAM SE. RAZLIKA U CIJENI IZMEĐU SAFE*** I EL MUHRADI HOTELA***** IZNOSI NEKIH 150 EURA, A ISTIH TIH 150 EURA JA SAM POTROŠILA NA PODMIĆIVANJE SOBARICE 11 DANA, RECEPCIONERA, ZA KORIŠTENJE SEFA ZA KOJI MI NITKO NIJE MOGAO GARANTIRATI, JER NEDAJU ZA TAKVE STVARI GARNCIJU, DALJE TI NEĆU PRIČATI, BILA MI JE TO DOBRA ŠKOLA, OD TADA NIŠTA ISPOD 4+ ILI 5 ZVIJEZDICA.

POZDRAV,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Morala sam da se podsetim u nekom od proslogodisnjih kataloga da li je Mariot hotel na koji sam mislila, i jeste. Ako imas para za njega ne dvoumi se. Kada bih ja mogla da biram ponovo i kad bih imala dovoljno para, Mariot bi bio moj prvi izbor. Extra je, tako da nema potrebe da razmisljas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrlo mala plaza sa vestackim poluostrvom tako da neko vece plivanje otpada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svideo mi se hotel na slikama , na stranim forumima ga hvale vidim da nije daleko od centra, luksuzan a nije ni mnogo skup ali kao da niko od naših ne ide tamo !!! Zašto???

Ako je nako bio u njemu ili čuo nešto o istom molim za bilo kakve informacije.

p.s. kakva je hrana? nako mi je rekao da je glavna razlika u hotelima sa 4* i 5*

upravo u hrani da je u hotelima sa 5* hrana evropska

a u ostalina se služe neki golubovi !

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U nasoj turi bio je jedan par tamo, tako da sam ga video spolja i glavni hol, i izgleda super! Takodje sam primeto da je taj par dobijao mnogo bolje lanch pakete od nas! (Mi smo bili u Hilton Plaza hotelu, u kome je hrana bila za svaku pohvalu, ali opet...) :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Usluga i izgled hotela mozda i najbolji u Hurghadi.Ipak je to Meriott,ali mi se ne svidja pozicija..Ne svidja mi se taj severni deo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem sa porodicom u septembru u hotel Marriott pa bi mi znacilo ako je neko bio da mi prenese iskustva pogotovo jer imam dete od 13 meseci.Inace sam danas prvi put videla ovaj forum i jako mi se svidja jer ima bas puno korisnih saveta,pozdrav svima. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ja cekam neki odgovor,pa da li je moguce da sam ubola hotel u kome nije bio niko ko dolazi na ovaj forum.Nadam se ipak nekom odgovoru. :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ja cekam neki odgovor,pa da li je moguce da sam ubola hotel u kome nije bio niko ko dolazi na ovaj forum.Nadam se ipak nekom odgovoru. :unsure:

opustite se i uzivajte ,idete u jedan od najboljih hotela u hurgadi :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ga rezervisala ali sam ga promenila za hotel koji je na bazi AI. Cak mi je i sada krivo sto u Marriottu nema mogucnost doplate za AI.

Verujem da ce vam biti divno. Gledala sam dosta slika o Marriottu i citala po internetu, nema mnogo zamerki.

Uzivaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danny preko koje agencije ti putujes?Ja sam uplatila aranzman preko dzolija i oni imaju doplatu za AI ali kosta dosta pa smo mi odlucili da za toliko para mozemo sebi da placamo klopu i pice koliko mi zelimo,sad da li smo se zeznuli videcemo.Zato se i raspitujem za ovaj hotel da ako je neko bio u njemu da mi kaze kakve su cene u restoranu za pice i rucak.A interesujeme jos da li je moguce u hotelu ako se mi odlucimo da uplatimo AI ili se to ne radi.Samo se nadam da necemo dobiti taj stomacni virus ustvari najveca mi je frka zbog deteta,ali kazu ako se ne pije njihova voda da se izbegne virus. :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem preko Argusa u oktobru.

Jolly je imao meni odgovarajucu ponudu sto se hotela tice ali ja sam zelela da to bude kombinacija Kairo-Hurgada. Tako da je Jolly otpao.

Pitala sam u Argusu da li postoji mogucnost doplate za AI u hotelu Marriott ali su mi oni rekli da ne postoji, jedino da odem tamo pa da pokusam da se dogovorim na licu mesta sto je meni bilo krajnje nesigurno.

Licno ne bih znala nista da ti kazem o restoranim. Sve sto sam videla je da hotel predivno izgleda, sve je blizu, plaza je predivna sa onim ostrvcetom, lep je i bazen. Malo me je brinula ona luka sa jahtama u blizini jer sam pomislila da bi voda mozda mogla biti zagadjena ali verujem da nije prljavo.

Da budem iskrena i meni je frka zbog stomacnih virusa i stvarno se ne bih usudila da se hranim u nekom restoranu van hotela. Nosim maramice i gel za dezinfekciju ruku, ponecu neke lekove i obavezno Orosal koji je najbolji za rehidraciju... Ja bih u sustini mogla da budem na polupansionu ali je meni decko problematican tako da sam promenila i idem u Hilton Long Beach cija je usluga AI.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

opis hotela meriot

Osoblje

Hrana

Položaj

Higijena

Dodatni sadržaji Poslao: Buletinac Tatjana (Novi Sad) u 04.03.2005. 22:10

Vreme boravka: 08. 2004 Godina rođenja: 1971

fenomenalan hotel, na dobrom mestu. Vrlo blizu starom centru Hurghade, a i novom koji je malo lepsi za setnju. Hotel ima nekoliko restorana u kojima se moze rucati za svega 30-tak eura po osobi (morske plodove, rubu, piletinu i slicno). Osoblje hotela je jako ljubazno, hotel je jako čist, što nije slučaj sa svim hotelima ove kategorizacije u Egiptu. Plaža je mala ali i tu se nudi mnoštvo sadržaja tako da vam ni u jednom trenutku nije dosadno. Klopa u glavnom restoranu nije neka, ali je zato sam restoran takav da se na njegovoj terasi osećate u najmanju ruku kao da ste recimo u Kanu.Ovaj izbor hotela je pravi za svakog onog ko želi da oseti bar deo luksuza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka