Jellena25

Aja (Ayia) Napa

96 poruka u ovoj temi

Bili smo početkom juna, sa detetom od 2 godine. Smestili su nas kod dečijeg mini igralista i nikakve buke nije bilo, divno, mirno, baš savršeno. Buka je jedino oko bazena, ali tu verovatno i nećete dobiti sobu. Uglavnom, mi smo se savršeno proveli, do centra svako veče šetali (ponesite kolica, ima malo vise da se pešaci, ali prija). Ima divan luna park, milina jedna. U hotelu je hrana super, sobe su prostrane, mikrotalasna (taman za kokice?, par pakovanja smo poneli). Kreveti su jako visoki, pa smo krevet za dete ogradili stolicama. Sve u svemu, topla preporuka!

I da, plaža ispred hotela je bezveze, ali zato desno od marketa ima savrsena plaža sa finim sitnim peskom i simpatičnim plicakom u jednom delu, tu je voda kao iz bojlera? i tu uvek ima puno dece.

Super! Hvala na savetima,bas smo se dvoumili da li da ponesemo kolica. Ona je inace neumorna i moze da trci i skace satima,ali da seta  bas i ne voli ? Dobro je da imaju stolice jer sam razmisljala sta cemo za krevet,mala je jos... Jedva cekam da krenemo i nadam se da ce nam biti lepo. Kad se vratimo prenecu nase utiske.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, u septembru idemo na Kipar, plan je da nadjemo smestaj u Aja Napi Da li je neko bio u  Pan Marie Apartments  ili je mozda trenutno tamo pa moze da mi kaze kakav je? Da li je sve stvarno kao na slikama? :D Takodje svi saveti su dobrodosli, i ako neko moze da napise informaciju o cenama hrane? Hvalaa

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Sa slika mi se cini da vecina plaza u Aji ima dugacak plicak? Ako neko zna koliko su otprilike dugacki ti plicaci? I preporuka za neku plazu koja ima manji/kraci plicak?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blizi nam se polazak, bas se radujem, pogoto kad vidim koje nas temperature ocekuju tamo :)  Da li su i noci tople i prave letnje? Koriscenje klime je obavezno? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da se nadovežem i ja, da li su uveče potrebne duge pantalone i rukavi, pošto bih trebao sledeće nedelje sa decom da budem tamo, ili je toplo i vlažno i uveče?

Izmenjeno (Dobrica Cic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dovoljno je toplo uvece za odrasle a za decicu je mozda pametno poneti i nesto dugih rukava. Prijatnih je 30 stepeni, ne prelazi vise temperatura.

Moj utisak za Aja Napu je da treba dobro birati smestaj ali samo po pitanju toga da ne budete smesteni u blizini nekog kluba jer su previse bucni.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868342
    Ukupno poruka