komisura

REZERVACIJA AVIO KARATA

38 poruka u ovoj temi

Videla sam jako zanimljivu ponudu Fly fly travela, tzv. joker vikend tura.

Zna li neko nesto vise o tome?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daj ovde da vidimo o cemu se radi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.flyflytravel.com/jokeraviokarte.php

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto moram da popunim zahtev na pretrazivacu? Ovo mi je malo glupo. Hocu prvo da vidim sta ima, da li je povoljno ili ne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima iskustva sa kupovinom avio karata preko http://www.skyscanner.net? Gledam letove preko iste kompanije Lufthanse i Swissaira i dobijam sledecu situaciju: isti let preko http://www.skyscanner.net je 205E, preko sajta Lufthanse 250E,a preko call centra Lufthanse 280E. Velika razlika. Da li je uopste sigurno kupiti kartu preko http://www.skyscanner.net i da li je sve uracunato u tu cenu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije uopste neobicno to sto su cene razlicite. Slobodno kupi kartu gde je najpovoljnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko kupovao karte preko Aero Gaga sajta. Jeftiniji su od Jat-a, koliko im je za verovati?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Da li neko ima neke informacije gde i kako da rezervisem karte za Barselonu,msm na neku pristojnu cenu do 200 evra.Ako neko ima neke informacije,neka javi.:)Nije mi bitna kompanija,samo da nema presedanja...i da takse nisu bezobrazno skupe(ove godine 90 evra).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

najjeftinije karte koje sam nasla za Barselonu iz Beograda su preko spain air-a. pokusala sam da ih kupim diektno na njihovom sajtu ali nisam uspela, sajt mi je prijavljivao gresku u unosu podataka sa kartice. cackala sa po netu i nasla agenciju aerogaga koja je prodavala iste karte po ceni od 170e (na sajtu spain aira kostale su 140!) i uplatila preko ziro racuna.

povljne karte za barselonu imas i iz temisvara (wizz), iz beograda do temisvara vozi gea turs, 40e povratna karta, 3-4h u jednom pravcu.

Izmenjeno (mona miller)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mona Miller,hvala Vam na odgovoru,imacu to u vidu kad sledeci put budem isla u Spaniju.:cool::cool::cool:

Izmenjeno (Onlyfun&travel:D)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav.

Rezervisao sam karte za let do Hamburga preko Lufthanse, i kada sam otišao na sajt checkmytrip video sam da je sve u redu.

E sad, video sam opciju online check-in. Da li tu mogućnost ima naš aerodrom, zapravo, šta predstavlja ta opcija? Prvi put letim u "sopstvenoj režiji", pa mi je sada mnogo stvari nepoznato.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi savet :Help:

Hteo bih da idem za Holandiju i možda tamo ostanem do 3 meseca, koliko je zakonski maksimum. Međutim, čujem da kada kupiš povrtanu kartu na toliki period, da su velike šanse da ti traže da li imaš dovoljno novca. :dosada: Ja naravno nemam i ne treba mi zato što će me osoba kod koje idem finansirati. Sa druge strane, kada uzmeš kartu samo u jednom pravcu, postaješ još sumnjiviji. Tako sam čuo. :shok:

Kako da rešim ovaj problem? :neznam: Moje logično rešenje bi bilo da preko Wizzera kupim povratnu kartu na 5 dana, na primer, uzmem flex, da bih mogao promeniti datum i ostanem koliko hoću. Da li neko ima kakav savet za mene i da li je ovaj moj plan legalno u redu? Ne bih da imam neki problem kasnije a iskreno kada bih uradio ovako, ne vidim ni zašto bih ga imao ali ipak, moram da se raspitam. :unsure:

:thankyou:

Izmenjeno (LeeX)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@r2d2 Ja imam dosta lose iskustvo sa tom Aerogaga agencijom. Imaju uzasno losu podrsku za korisnike i zaposlene koji jako lose poznaju svoj posao.

U mom slucaju bili su nesto malo jeftiniji od ostalih ali nisu znali da mi kazu koliko ce me kostati promena datuma povratka i od njih sam dobio informaciju da imam pravo na cekirani prtljag od 1 x 23kg. Evo vec 4 put putujem za NY preko Istambula i kod turkish-a je uvek promena (ili "otvaranje" karte) 100eur a ne "zavisi od slucaja do slucaja" kako su oni rekli i turkish svojim putnicima daje 2 x 23kg cekiranog prtljaga.

Ja sam kupio kartu u jednoj maloj agenciji u Beogradu, gde su se zaposleni dobrano potrudili da mi nadju sto povoljniju opciju. Nakon toga sam poslao tim ljudima iz aerogaga i pokusao da im skrenem paznju na problem zbog koga sam se odlucio za drugu agenciju a oni se nisu udostojili ni da mi odgovore. Mislim da je bolje platiti 5-10eur vise jer od ovih jeftinih uvek boli glava...

Posle sam pisao na jednom forumu o ovom problemu nakon cega se frajer iz njihove firme registrovao sa sve poslovnim emailom koji je bio javno vidljiv i pokusao da troluje pa je samo napravio budalu od sebe...

Ne znam da li je dozvoljeno preporuciti agenciju ovde na forumu, sa kojom sam imao super iskustvo obzirom da je zena koja radi i koja je ujedno i suvlasnik pravi zmaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupio sam karte preko agencije Tal-aviation balkans doo za Tel Aviv iz Budimpeste sa EL AL izraelskim avio prevoznikom.Cena karte je u ekonomskoj(kada proverim na njihovom sajtu el al-a) klasi W.Kada proverim kartu na "amadeus"izbaci mi da su karte u biznis klasi w.Tu ili je neka greska ili su karte kupljene po nekoj promociji el al-a

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ciao svima,

letim za Peking i najjeftinija je trenutno ponuda Turkish Airlines-a . Ima li neko iskustvo sa promenom datuma povratka? ne mogu nikako na sajtu da nadjem koliko vazi povratna karta, i da li postoji mogucnost da se promeni datum ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26024
    Ukupno tema
    868389
    Ukupno poruka