Danny

Jonsko more u maju, junu i septembru

31 poruka u ovoj temi

Dajte neki predlog za Jonsko more u septembru, negde gde bas nije pusto u to doba, da ima ljudi i da ima provoda (ne mora neki ludi provod, ali nesto pristojno :) )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To mozes naci jedino na Zakintosu, ukoliko zelis da ponovo odes tamo ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa, .. trudim se da ne idem dva puta na isto mesto, iako bih se rado vratila na Zakynthos, ali ima toliko toga sto jos treba videti :)

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo tako, ima toliko toga za videti da bi se vracali vise puta na ista mesta.

Ali, ukoliko zelis nocni provod u septembru to je pravo mesto!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo li je vreme na zakintosu,moze li se kupati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jonsko more u junu u Pargi... Hladno / manje hladno / puno hladno ? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako ti se zalomi, ne opterecuj se. Meni je u julu Egejsko uvek bilo hladnije npr. A u Pargi sam od 25. juna uzivala u toplom moru, ali i spoljna temperatura te godine je bila vrlo visoka, skoro 40 C, tako da sigurno sve to zavisi od vise faktora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nedavno smo se vratili sa Jonskih ostrva i vreme je bilo prilicno lose ,tek pred kraj je zasijalo Sunce.Dosta vetra i kise, a more oko 19 ,20 C. Moze da se kupa ali na kratko i ko bas nije zimogrozljiv.Uvece je za jaknu a apored mora bas duva. One kise sto su kod nas napravile poplavu su se spustile i dole ali ne tolikim intenzitetom. Samo sto je na moru dosadno, nije za brod , mozda kraca setnja i sl.

Mislim da je ova Jonska obala inace vlazna i kisovita, zato i ima toliko bujno zelenilo.A ovaj maj je preterao sa kisom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kom ste mestu bili? Ja sam se vratio iz Parge pre tri dana, svaki dan sunčano, dva dana od deset je bilo oblačno. Sedam od deset smo se kupali. Jeste more malo hladnije, ali mislim da može da se kupa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tasicanin znaci imao si bas bas fino vreme? Tipa nekih 27-29 temperatura a ? Temperatura vode puise da je 20 stepeni, jel si mogao opusteno da se okupas ! Reci mi jel si isao do Antipaxosa i tih izleta kakva ti je bila voda sa tre strane ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Temperatura vazduha je bila od 20 do 30, uglavnom oko 27, 28. Sunce je dosta jako, evo ljustim se upravo jer sam izgoreo. Kazem, po meni je more malo hladnije, ne mogu bas da ocenim koliko stepeni, malo se teze ulazi ali posle se naviknes i opusteno je u vodi. Kupali smo se sedam od deset dana. Isli smo na Paxos i Antipaxos ali nas je zadesio bas oblacni dan kada smo isli pa se nismo kupali ali voda i plaza na Antipaxosu je raj na zemlji. Paxos je zanimljiv, puno malih radnjica, ulicica i taverni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jonska ostrva su dosta juznije od Parge i vise su izlozena vetru sa mora , tako da je klima promenljivija.A mi smo izgleda bili pre vas jer se secam da je polovinom maja , negde od 15. do 17. stalno bilo pljuskova tek od 18. maja se stabilizovalo vreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Van sezone baš hladna voda....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam na Lefkadi bio od 23. maja do 03. juna i na srecu samo je jedan padala kisa. Kada prvi put usao u vodu bilo je kao u frizideru ali posle se covek navikne. Prednost tog perioda je sto smo na primer jednog dana od 13h do 17h bili sami na Egremniju. Dok je na primer Porto Katziki bio skoro pun. I jos jedna stvar na Agifiliju me je ujela meduza i bilo je istih crnih meduza na Egremniju one koje bas prlje puno, sto se ne moze videti u sezoni, ne znam da li ih ima inace u predzezoni ili je ta godina bila izuzetak ali kazu da se meduze retko vidjaju na Lefkadi, ali mene je je ova baz dobro oprljilja po ledjima.

Izmenjeno (Bojan84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka