sigi

Cene na Rodosu

95 poruka u ovoj temi

Jel bio neko u mestu Falirakli? 

Čula sam da je extra provod? 

Meni trebaju klubovi gde su pijani Englezi i Skandinavci! 

Ako je neko bio. 

Koji klub je in i koliko je pivo i cocktail sex on the beach? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze cene ulaznica za najbitnije znamenitosti?

Recimo za onaj Akropolj u Lindosu, Kalithea springs, Seven springs, Aquarium, Kamiros,....

Ili mozda neko ima link prema cenovniku ulaznica na Rodosu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lindos 12e,Kalithea Springs 3e, Grand Master's Palace 6e ili 10e sa ulaznicama za arheo;oski muzej,crkvu Our Lady of the castle I muzej dekorativne umetnosti,,Seven springs se koliko se secam  ne placa,, akvarijum 5,50e I Kamiros 6e. skoro sam provervala za prijatelje pa mi ostalo zabelezeno na papiru, a kad sam uporedila sa cenama od pre par godina kada smo mi bili poslednji put nisu se menjale,jedino sto tada nije bila ova objedinjena za palatu I muzeje I akvarijum je bio 5e. Nadam se da sam malo pomogla :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napomena za  *Grand Master's Palace 6e ili 10e sa ulaznicama za arheoloski muzej,crkvu Our Lady of the castle I muzej dekorativne umetnosti* odvojite vise vremena jer je palata zaista velika i bogata...ulaznica vazi za vise dana, pa mozete podeliti vreme za obilazak, tj vratiti se drugi dan da pogledate ono sto niste...dobijaju se 4 zasebne karte, za svaki od lokaliteta po 1. 

U okviru starog grada, pored dzamije je i Sahat kula, ulaz je 5e, pogled je lep na ceo stari grad i luku a u okviru cene imate 1 pice u kafeu u okviru kule

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ta objedinjena karta za 4 lokacije važi 3 dana od dana kupovine.

Palata radi do 20:00, kao i Arheološki muzej, pa se može sve lepo i natenane razgledati, a da ne remeti nekakve druge planove...

Mi smo je uzeli tako da nam je važila i poslednjeg dana, kada bismo svakako posle opraštanja sa Eli plažom, bazali po gradu, pa smo taj poslednji dan iskoristili za razgledanje crkve i kolekcije dekorativne umetnosti (to dvoje radi do 17:00).

Možda jedan od načina da kvalitetno "ubijete" vreme tog poslednjeg dana, pogotovo ako vam je let uveče, kao što je nama bio...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka