kacha

KRIOPIGI

230 poruka u ovoj temi

Ha, ha, seticu se ja jos necega, tek je januar :D

Ma, fino si bas objasnio. Ne znam samo otkud meni u glavi, da su lezaljke u Saniju 40e?!? :blink: A njega sam propustila da obidjem, pa mi je u planu.

Ovo ostalo je sve prihvatljivo. Doduse, kad citam sta pisu za Sitoniju, u glavi mi da moram dnevno za lezaljke i pice da nosim 100e :laugh:

Salim se, mada deluje kao da su tamo stvarno malo otkacili od cena. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, u pravu si, i  ja uvek kazem nije problem da se plati, kada znam sta placam, ali da me bezobrazno ucenjuju i vacare, ne volim. A bas mi je zao za Lagonisi, to mi je bila jedna od omiljenih plaza, tu smo bili i smesteni u blizini. Bila mi je nekako opustajuca, sto sad nije slucaj, koliko vidim.

A dobro je, znaci nisam pobrljavila za Sani, ipak sam videla tu cenu :D  

Ali i ovo kod kampa sasvim pristojno zvuci, pogotovo ako se ne planira ceo dan da se provede tamo. Ni ja ne volim preteranu guzvu.

Pun si informacija, moram da zapamtim,  znaci Aegean vikendom :) 

A gde parkirate tamo? Gledam na Google maps, nesto mi ne deluje da moze kolima skroz do plaze?

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 A gde parkirate tamo? Gledam na Google maps, nesto mi ne deluje da moze kolima skroz do plaze?

 

 

Parkiram na magistralu. Ako dodjes na vreme ima mesta. Hotel zahvata prostor i iznad magistrale. Tu pesacki udjes, postoji podzemni prolaz ispod magistrale (hotelski) i pesaka ides na plazu.

Sani i Posidi nemoj vikendom. Vole ih Grci i tada je raspad sistema. Ogromna guzva. Potpuno drugi dozivljaj plaze. Slicno je i u Afitosu. Zato mi idemo na Aegean ili Alexander the Great. Ne osetimo da je vikend.

E da, u Kasandriji je utorkom pijacni dan, a ona je na putu za Posidi, tako da moze da te zadesi guzva zbog par semafora. Sama pijaca je mesavina zelene i buvljaka. Bili jednom da vidimo i nije nam se svidelo. Sada izbegavamo i utorak za odlazak na Posidi, zbog te guzve.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka