kacha

KRIOPIGI

230 poruka u ovoj temi

Agencija "CMC" nudi u svojoj ponudi letovanje u Kriopigi beach hotelu. Zanima me da li je neko boravio ili bar video kako hotel izgleda. Na slikama mi deluje da je hotel dosta udaljen od mora. Bila bih zahvalna za svaki komentar. Pozdrav kacha.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, ja nemam svoje iskustvo, samo piše da je udaljen 800 metara od peščane plaže

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija "CMC" nudi u svojoj ponudi letovanje u Kriopigi beach hotelu. Zanima me da li je neko boravio ili bar video kako hotel izgleda. Na slikama mi deluje da je hotel dosta udaljen od mora. Bila bih zahvalna za svaki komentar. Pozdrav kacha.

Hotel je udaljen od plaže oko 800 metara ali imaju vozić koji goste hotela besplatno vozi do plaže svakih pola sata. Ja planiram da ovog leta odem tamo. Usluga je Al, na slikama izgleda lepo. Prijatelji kažu da je plaža dobra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovala sam u ovom hotelu ove sezone, pa bih da napišem nešto više o njemu, jer će poslužiti onima koji u buduće letuju u Kriopigiju.

Hotel se nalazi pored samog puta koji vodi prema Polihronu, Haniotiju i Pefkohoriju sa leve strane. Udaljen je od plaže oko 800 metara ali to ne predstavlja nikakav problem, jer vozić goste hotela na sat vremena odvozi i dovozi do plaže. Od 9h-18h. Na plaži nema velike gužve, ali je lepo. Ima dosta hladovine i većinom su porodice na plaži.

U hotelu je usluga ol inkluziv. Hrana je dobra, voća ima ali kolača ne baš neki izbor. Sokovi su na točenje i dobri su. Kafa takođe. Ima i raznih alkoholnih pića i piva.

Bazen nije baš veliki, pored bazena je bar gde se služi piće. Do 23h ulazi u cenu a posle toga se plaća. Ima i mali bazen za decu kao i mali prostor za igranje. Tu je i sto za stoni tenis.

Hotel na prvi pogled ne izgleda ništa posebno i kada stignete bićete razočarani. Ali nakon upoznavanja videćete da i nije tako loš. Mada ne zaslužuje 4 zvezdice koje nosi. Usluga je inače dobra pa ga to izvlači. Dosta ljudi iz Beograda i Novog Sada boravi u hotelu, to se vidi po registracijama na parkingu pored hotela.

Peškire i posteljinu menjaju dva puta u nedelji što je velika zamerka sa moje strane. Svakog dana čiste kupatilo i sobe. U holu imate pristup internetu, kupovinom wireles kartice na recepciji od 5 eura 90 minuta ili 10 eura 200 minuta. Jako je brz.

Preporučila bih hotel onima koji idu sopstvenim prevozom jer za 5-10 minuta stižete u bilo koje obližnje mesto, za ljubitelje noćnog života i malo veće gužve.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna od opcija za leto nam je ovaj hotel (supruga, ja, dete 10god). Molim sve koji imaju neposredna iskustva sa hotelom Alexander The Great ili samim mestom, okolina Kriopigija, da napisu svoje utiske. (neobicno je da se cenovna ponuda za ovaj hotel, kod agencija razlikuje i do 50%, za iste uslove smestaja).

Na samom forumu nema podatakao o ovoj temi, pa bi mi svaka pomoc dobro dosla.

Unapred zahvalan svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna od opcija za leto nam je ovaj hotel (supruga, ja, dete 10god). Molim sve koji imaju neposredna iskustva sa hotelom Alexander The Great ili samim mestom, okolina Kriopigija, da napisu svoje utiske. (neobicno je da se cenovna ponuda za ovaj hotel, kod agencija razlikuje i do 50%, za iste uslove smestaja).

Na samom forumu nema podatakao o ovoj temi, pa bi mi svaka pomoc dobro dosla.

Unapred zahvalan svima!

Mi smo ove godine uplatili Alexander the great preko Travel house , imali su veoma povoljnu ponudu u januaru.Kada smo jedne godine letovali u Haniotiju stalno smo isli na plazu ovog hotela, jer je predivna, a polozaj hotela i okruženje su nas "kupili" za uvek. Bez obzira na neke loše kritike vezane za uslugu i hranu (na Tripadvisoru) odlučili smo da ove godine boravimo bas u ovom hotelu, videcemo da li smo pogresili...

Izmenjeno (lea)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je jos neko bio u ovom hotelu?

Veoma malo se pise o samom mestu Kriopigi???Restorani,cene,prodavnice???

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ove godine uplatili Alexander the great preko Travel house , imali su veoma povoljnu ponudu u januaru.Kada smo jedne godine letovali u Haniotiju stalno smo isli na plazu ovog hotela, jer je predivna, a polozaj hotela i okruženje su nas "kupili" za uvek. Bez obzira na neke loše kritike vezane za uslugu i hranu (na Tripadvisoru) odlučili smo da ove godine boravimo bas u ovom hotelu, videcemo da li smo pogresili...

Interesuje me kako ste se proveli u ovom hotelu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me kako ste se proveli u ovom hotelu ?

Zadovoljni smo i mi i prijatelji koji su bili sa nama.Kao sto sam vec pisala plaža je odlicna, kao i sam položaj hotela(na Kasandri nisam videla bolju hotelsku plažu).Usluga je takođe bila dobra, svakodnevno čišćenje i zamena peškira.Možda izbor hrane nije na nivou hotela sa 4 zvezdice, nego recimo sa tri, ali i to nije bio neki veci problem.Vidi se da je hotel imao i bolje dane, ali i cena mu više nije kao nekad.Uz dobru organizaciju, moze da se doživi divno letovanje.

Preporucujem da se obavezno uzme soba sa pogledom na more, ako ste smesteni u glavnoj zgradi hotela, jer je pogled "za pamcenje". Ostale sobe gleadaju na parking,mala je razlika u ceni, a velika u doživljaju.Inace, postoji smestaj i u bungalovima koji su takođe lepi na svoj način i možda čak i bolja varijanta , ako želite veci mir.

Izmenjeno (lea)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stefana

hvala Vam sto ste napisali na prvi pogled realnu kritiku hotela. Nadam se da ne radite u nekoj od tur.agencija koje diluju ovaj hotel, jer kod njih je to all the best. Zanima me da li ste mozda ipak nesto zaboravili da pomenete ? Bilo bi mi od velike koristi !

Zadnjih par dana kopam po netu pokusavajuci da vidim bilo kakve kritike/pohvale na racun ovog hotela i ono sto sam do sada nasao je blagi uzas ! Evo jedan od retkih linkova: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g663146-d632575-Reviews-Kriopigi_Beach_Hotel-Kriopigi_Kassandra_Halkidiki_Macedonia_Region.html

Imamo (supruga i ja sa dvoje male dece) povoljnu ponudu za taj hotel AI varijanta, medjutim posle komentara na gornjem linku sam bio definitivno odustao (kada neko zapocinje sa "Never again", "Definitely worst hotel...", pa takvih vise od polovinu).

Zadnjih nekoliko godina letujemo u Grckoj, nazalost iz finansijskih razloga, i dobro sam upoznat da Grcke 4 zvezdice ne zasluzuju ni 3, realno 2+. Svih tih proslih godina sam stekao utisak da Grke apsolutno ne zanima bilo kakvo unapredjenje usluge. Sobe su tradicionalne prljave, narod (vec) tradicionalno ne ljubazan, sijalice ne rade, nema tople vode onda kada mi treba i slicne bedne fore. U trokrevetnom apartmanu gde je porodica sa dvoje male dece - obavezno je samo tri stolice za rucavanje, bez obzira sto unapred znaju ko ce doci u taj aprtman. Po sistemu niste platili za 4 osobe pa vam ne damo jos jednu plasticnu j..... stolicu, od 5E. Jadno. Naravno ovo vazi za apartmaski smestaj na Halkidiki regiji i tamo prema Tasosu i dole ka Olimpik Beach-u, odmah da se ogradim. Takodje sam pricao i sa ljudima koji su boravili za skupe pare u malo boljim hotelima i vrlo cesto je ista prica. Onaj koji je ikada bio u Turskoj (kao ja jednom), taj ce tesko pronaci adekvatan hotel u Grckoj (osim ako nema neki hotel sa 10 zvezdica) - a i ako ga nadje platice duplo vise. Jednom smo boravili u hotelu (nocenje sa doruckom) gde je citavih 10 dana za dorucak bila bukvalno (slovima i brojem) jedna jedina vrsta salame (i to kao ona najjeftinija kod nas), i gomila (verovatno najjeftinijih) onih nekakvih "zobalica". I svih 10 dana identican dorucak. Cak ni da isprze jaje. To je bio "hotel". Takvo nesto nisam doziveo ni u najgorem nasem hotelu za svoga zivota.

Znam da ce neko reci, koliko para toliko muzike. Medjutim ja ne mogu da shvatim koliko to para treba u Grckoj da bi se covek odmorio a ne umorio od sitnih jadnih fora Grka. Cak i giros kada kupujem imam osecaj da bi ga stavio na apotekarsku vagu da kojim slucajem ne bi dao jedan gram vise nego sto Grk smatra da treba da da (uradio bi to da apotekarska vaga nije skupa).

Bio sam takodje u Grckoj pre 15-ak godina - i ne mogu vise nigde da pronadjem TE ljubazne i friendly nastrojene Grke. Kao dva razlicita sveta, tada i sada.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, ja tek sad vidim ovu temu. Malo ljudi ide u Kriopigi, pa sam se tako i ja slucajno tamo nasla, neznajuci da ovo mesto upste postoji. Isla sam preko CMC agencije, i sasvim su korektni, bilo je onako kako je receno u aranzmanu. Mesto nije uopste izgradeno, tako da jedva ima pola ulice, sa malo kafica da se proseta uvece, ali nema dalje, jer je nekako brdovito i do plaze se dolazi vozicem od ovog hotela. I to je nekako i super, jer nema pesacenja i mucenja. Mada ne rade nista kako bi se ovo mesto razvilo, pa je put nesreden i samo to setaliste. Ali na plazu od ovog hotela nema sanse da se ide peske, jer je put dug jako i vijugav, a okolo je suma i nema staze za pesake, tako da crcicete od umora. Sam hotel je meni odlican. Hrana je predivna, realno ima 4 zvezdice, lep je dorucak ima svasta, vecera je savrsena, nema cega nema, i stvar koja me je odusevila je da ako vecera traje do 10h oni ce u 15do10 izneti nov pomfrit ili bilo sta drugo, pa makar se niko time ne posluzio. Sala za rucavanje je divna, pogotovo ogromna terasa. Ali od kako sam ja bila 2007. godine, hotel je poceo da zamire, cak ne otvaraju tu terasu divnu, jer nema gostiju, jer je kako kazem mesto totalno nesredeno. Ali super je za ljude koji imaju kola, mada je ovaj hotel skup, pa ne vredi u tom mestu toliko platiti, kada ste osudeni samo da budete u tom mestu. Rucak je samo slab, uglavnom ne bude nikakav izbor. Bazen je fini i usluga na bazenu je super! Osoblje je jako prijatno, vlasnik hotela je car, i kelneri su tada bili divni. Sobe su super, lepa je terasa, kupatilo veliko, sa kadom pravom, ne tus kabinom ili oradena plocicama kako je svugde u grckoj, cisto je jako, i kreveti su divni, u sobi nema puno stvari, ali je lepo uredena. Plaza je fina, nije bas velika, onako srednje, ima mesta, sve su Srbi i Grci, ima i starih, i mladih, i porodica, voda je divna, precista, taman topla kako treba, i super je sto ako ste gost ovog hotela, ne placaju se lezaljke ni suncobrani. Samo u vodi ima kamenja mnogo i mi smo svi bili u modricama :) ali nista strasno. Kad sam ja bila ovaj hotel je bas drzao cenu 800e po osobi, ali mislim da mu sve vise opada, jer mesto nije poseceno. Iskreno lepo je za odmor, ali eto moji roditelji su isli u Jerisos prosle godine, za 100e po osobi u hotel i odusevili se, a nisu bili odeseceni od sveta. Tako da lep je to hotel i usluga je na mestu i zasluzuje tu cenu, ali ne za tu lokaciju :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam na ovom lepom opisu stanja hotela i plaze. Zamolio bih Vas ako mozete da nam kazete Vase iskustvo u vezi sa Agencijom SMS i aranzmanom koji oni poklanjaju. Naime i ja sam dobio njihov poklon da putujem pa me interesuje da li je to stvarno tako kako pisu na sajtu. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se pre tri dana vratila iz Kryopigia. Muz i ja smo bili smesteni u hotelu Kassandra Palace ****, udaljenom 5 km od Kriopigia. Hotel preporucujem svima. Ogroman je, pun sadrzaja, veoma cist, hrana je super, osoblje ljubazno. Udaljen je par km od Kalitee, Afitosa, Polihrona, Pefkohorija, Haniotija, Nea Potidee, Paliuria... Posto smo isli autom obisli smo celu Kassandru, i bili na raznim plazama. Odusevljeni smo. Iako je ovo bio drugi put da letujemo tamo, tek sada smo videli sve lepote poluostrva. Plaze su fenomenalne. Za one koji vole plaze sa sitnim, sitnim peskom, preporucujem plazu koja se nalazi na izlazu iz Pefkohorija ka Paliuriju, ne znam tacno kako se zove, ali se nalazi kod nekog napustenog kompleksa, i puna je kupaca. A za one koji vole puste plaze i da se brckaju i suncaju goli, preporucujem plaze kod Nea Potidee, 1,2 km od beach bara Wet Wet i kod Nea Skionia. Voda je prelepa. Sve u svemu, toplo preporucujem Kassandru za odmor, posebno onima koji putuju svojim autom, jer mogu da vide sve lepote koje nudi Kassandra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesi li uocila,mozda,hotel Medousa?Moze jos koji utisak o samom mestu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesi li uocila,mozda,hotel Medousa?Moze jos koji utisak o samom mestu?

Mozda sam ga videla, ali toliko ih ima da prosto ne mozes svaki da zapamtis. Kryopigi je lepo malo mesto. Slatko je. Plaze su lepe, a more fantasticno. Neces se pokajati ako budes letovala tamo, veruj mi. Ako putujes, srecan put i lep provod!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka