Peca72

Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

9237 poruka u ovoj temi

:neznam::rolleyes::D 177:alarm:    ako smo uspeli prosle ne odustajemo ni ove....

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vaučeri od prošle godine.

Nisam veliki optimista, ali se nadam (kao i prošle godine) da ću putovati.

134...

144...

U novinama se mogu pročitati razne priče u vezi uslova za putovanje i ulazak u druge zemlje. Ako uslov za putovanje bude testiranje (9000,00 din) ili neka slična zavrzlama (a sve mi liči da će biti), vaučere koristiti neću.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa sve vise se tzv zdravstveni pasosi pominju tako da to ce biti mrka kapa za Srbiju tj verovatno  ce se moci u neke zemlje kao i prosle godine ali cini mi se da i ove godine u Grcku Srbi nece moci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ja u 2020 imala rezervisanu Eviju i Krf.Evija od 16 juna a Kasiopi od 20 septembra... Oba otkazana.A ja uspela u onom jednom od dva termina kad je moglo i provela 1o divnih dana na Egini. Hteli da me ubiju i kuci i na poslu....

Sad sam opet rezervisala Kasiopi. Cenu testiranja smatram sramotnom i nedopustivo  visokom.Ja putovanja ubrajam u osnovne ljudske potrebe.Ako uslove vakcinom, vakcinisacu se..

Izmenjeno (sandraivlada)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja u 2020 imala rezervisanu Eviju i Krf.Evija od 16 juna a Kasiopi od 20 septembra... Oba otkazana.A ja uspela u onom jednom od dva termina kad je moglo i provela 1o divnih dana na Egini. Hteli da me ubiju i kuci i na poslu....

Sad sam opet rezervisala Kasiopi. Cenu testiranja smatram sramotnom i nedopustivo  visokom.Ja putovanja ubrajam u osnovne ljudske potrebe.Ako uslove vakcinom, vakcinisacu se..

u kriticnoj grupi si? isounjavas uslove za vakcinaciju, jer nema da ima za svakoga

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u kriticnoj grupi si? isounjavas uslove za vakcinaciju, jer nema da ima za svakoga

Od sutra cemo moci on lajn da se prijavimo.Bice postavljeni punktovi za vakcinaciju.To je informacija iz medija.

u kriticnoj grupi si? isounjavas uslove za vakcinaciju, jer nema da ima za 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako vakcinacija postane uslov za putovanje u EU, da li će se uvažavati sve  vakcine, ili samo one odobrene u EU, to je pitanje.

Očekujem da Turska neće tako uslovljavati... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako vakcinacija postane uslov za putovanje u EU, da li će se uvažavati sve  vakcine, ili samo one odobrene u EU, to je pitanje.

Očekujem da Turska neće tako uslovljavati... 

Pitanjima kraja nema. Ovo mi nije ni palo napamet.A resila sam da to bude sputnjik vakcina..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda ipak malo sacekati da se vidi sta ce biti uslov i sta se priznaje, ionako je trajnost zastite 6 meseci.

Ko ide u Avgustu ili Septembru morao bi da se vakcinise dva puta!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cena PCR testa je veoma podsticajna za domaci turizam!

Dali su nam izbor 70 eur za PCR+aranzman ili domaci turizam bez PCR testa :zid:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanjima kraja nema. Ovo mi nije ni palo napamet.A resila sam da to bude sputnjik vakcina..

Колико сам чула а можда нисам у праву, рекоше да не може да се бира вакцина.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Колико сам чула а можда нисам у праву, рекоше да не може да се бира вакцина.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26519
    Ukupno tema
    888144
    Ukupno poruka