Peca72

Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

8465 poruka u ovoj temi

Super, mi polazimo tek 20. jula, a obzirom da u Nei Pori idemo prvi put, svaka informacija nam je bitna, i kakvo je mesto, a i kakve su cene....

Puno pozdrava i lep provod

Kratko iskustvo:bili smo jedan dan tamo,vise kao izlet.Mesto je prilicno novijeg datuma,sa toliko sirokim ulicama da se moze napraviti po 2 reda parkinga sa svake strane!Plaza u mestu je prilicno siroka a nije bilo ni guzve.Uz plazu je naravno setaliste sa kaficim,restoranima i prodavnicama.Rucali smo u jednom lokalu u tom nizu-klasicne cene.Giros i slicno+pice za nas 7(4 odraslih i 3 dece) oko 35e.I secam se lepe crkve.Meni se najvise svidela plaza u mestu Stomio,to je u blizini.A i Platamonas.Vredi obici.Pogledaj moju foto turu.Mogao sam i bolje ali covek se uci dok je ziv... :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kratko iskustvo:bili smo jedan dan tamo,vise kao izlet.Mesto je prilicno novijeg datuma,sa toliko sirokim ulicama da se moze napraviti po 2 reda parkinga sa svake strane!Plaza u mestu je prilicno siroka a nije bilo ni guzve.Uz plazu je naravno setaliste sa kaficim,restoranima i prodavnicama.Rucali smo u jednom lokalu u tom nizu-klasicne cene.Giros i slicno+pice za nas 7(4 odraslih i 3 dece) oko 35e.I secam se lepe crkve.Meni se najvise svidela plaza u mestu Stomio,to je u blizini.A i Platamonas.Vredi obici.Pogledaj moju foto turu.Mogao sam i bolje ali covek se uci dok je ziv... :P

Hvala Sinisa-CZ, kao sto sam rekla svaka informacija je korisna, svakako sam planirala da idem do Platamona, pa cu probati da nadjem i tu plazu o kojoj ti pises. Probala sam da nadjem tvoju foto turu, ali nisam uspela. S obzirom da sam tek od skoro clan ovog foruma, kao sto ti rece da se covek uci dok je ziv, valjda cu i ja jednom nauciti da se snadjem. Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Sinisa-CZ, kao sto sam rekla svaka informacija je korisna, svakako sam planirala da idem do Platamona, pa cu probati da nadjem i tu plazu o kojoj ti pises. Probala sam da nadjem tvoju foto turu, ali nisam uspela. S obzirom da sam tek od skoro clan ovog foruma, kao sto ti rece da se covek uci dok je ziv, valjda cu i ja jednom nauciti da se snadjem. Pozz

Idi na MFT i u pretragu ukucas moj nickname. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uspela sam..... :) sjajno izgleda, vredelo bi je pronaci. Moram ti priznati da je bolelo gledanje ovako lepih slicica, pogotovu plaze, smrc, smrc.. a ima jos mnogo mnogo dana. Nego, posto ja idem busom, preko agencije, koliko je ta plazica daleko od Nei Porija, otprilike?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uspela sam..... :) sjajno izgleda, vredelo bi je pronaci. Moram ti priznati da je bolelo gledanje ovako lepih slicica, pogotovu plaze, smrc, smrc.. a ima jos mnogo mnogo dana. Nego, posto ja idem busom, preko agencije, koliko je ta plazica daleko od Nei Porija, otprilike?

Rekao bi 5-6 km,nisam bas obratio paznju na razdaljine :ljutko: Ako vec ides autobusom onda ti preporucujem barem dan-dva da rentiras auto jer ,kao i obicno,ima sta da se obidje.Npr.Stomio i Platamonas podelis na pre podne i popodne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos tacno 28 dana. Pozzzz :smorilo::smorilo::smorilo: :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos tacno 28 dana. Pozzzz :smorilo::smorilo::smorilo::smorilo:

My name is Bond, James Bond - 007!

:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Joooooj blago tebiiiiii.... uh 007...... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je vreme, promenljivo, nemam utisak da je letovanje na pragu :P

Izmenjeno (nikita61)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, gde mi je Mungosava. Na njenom tickeru piše još koliko. :P Sitno, kreće se u nedelju 14.06.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos samo 4 dana, jeej!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:rolleyes: 10 jul...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U ponedeljak 15. 06. Polihrono :):) :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869352
    Ukupno poruka