MrHeavy

NIKITI

4709 poruka u ovoj temi

Molim Vas ako je neko bio u vili  Charamoglou Eleni, studio u prizemlju da mi prokomentariše sam smeštaj. Nebitna mi je udaljenost od plaže, marketa..., već higijena u objektu!

Unapred hvala! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolja pekara. Kod Galasiasa

79969DC1-B379-4E5A-B779-B0FCDF05452E.jpeg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

79969DC1-B379-4E5A-B779-B0FCDF05452E.jpegMolim Vas moze li neko na karti Nikitija oznaciti gde se nalazi tj koja je pozicija ove pekare u Nikitiju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na magistrali kroz Nikiti ka Neosu, ne mozes da promasis

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Ima li neko da je letovao u Nikitiju u Anthonas house? Ponudu smo sami našli mimoo agencija. Na forumima nigde nisam uspela da pronađem bilo kakvo mišljenje o ovom smeštaju.

Link smeštaja: http://www.anthonashouse.gr/en/map

Kakva je plaža u tom delu? 

Proslo je dve godine od Vase objave, pa vas moramo pitati za misljenje. Mi smo upravo dosli do istih apartmana, da li ste bili na kraju tamo? Kakvi su utisci? Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za pomoc. 

Nikiti ili Toroni? Odgovor mi je potreban sto pre. 

Na slikama iz Nikitija deluje kao da u vodi ima pojaseca trave, pa  cistih delova i tako naizmenicno. 

I da li je neko bio u Porto Nikitiju - app koji gledaju ka ulici, da li je bucno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za pomoc. 

Na slikama iz Nikitija deluje kao da u vodi ima pojaseca trave, pa  cistih delova i tako naizmenicno. 

I da li je neko bio u Porto Nikitiju - app koji gledaju ka ulici, da li je bucno?

Toroni daleko bolja plaza, Nikiti bolji za setnju uvece i snadbevanje jer je mnogo veci... Oko oba mesta imas lepih plaza ako si motorizovan tu neces pogresiti. Oko Toronija mirnije plaze bez gungule, oko Nikitija zvucnije plaze sa gungulom. E sad na tebi je da izaberes sta vise volis. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po meni su Nikiti i Toroni vrlo različita mesta tako da izbor mesta najviše zavisi od vas, šta preferirate i šta želite od odmora.

Lično mi se više dopao Nikiti - sređeniji je, napucaniji, veliki izbor restorana i prodavnica. Luka sa mnoštvom čamčića i brodića. Plaža sa kamenitim dokovima (i pokojim ježom). Veliki marketi u blizini, na obodu mesta. Gužva ali normalna. Sadržaji za decu.
Cene možda i najviše kada se uporede sa cenama u  Sartiju i Neosu.

Toroni je maleno mesto, ušuškano i samim tim tiše. Veliki deo smeštajnih objekata je vrlo blizu mora - pređe se put i počinje plaža. Ne sećam se kakva je.

U okolini oba mesta postoiji sjajan izbor plaža, što je pogotovo je zgodno ako idete sopstvenim prevozom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za pomoc. 

Jutros dosao sa Sitonije....plaze su neki dan prljave, nekad ciste....nema pravila....juce platili 30€ na Lagonisiju, a prljaviju plazu nisam video odavno....oko 5 popodne se procistilo

A i tolika je guzva u i oko Nikitija da je bolje birati neko manje mesto i ne jurcati svaki dan sa plaze na plazu. Kolona na semaforu u Nikitiju bude i po par km

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Veliko hvala svima na pomoci! Uzimam last minit, tako da ne mogu mnogo da biram...Toroni mi deluje da je vise za odmor. Vidim da ima i setnu stazu duzinom plaze. Idemo autom. Problem je sto su me u agenciji upozorili da se od  kuce u Toroniju, u kojoj jos uvek ima slobodnih mesta, pa do plaze moze samo makadamskim putem koji nocu nije osvetljen, da je kuca izolovana, da nema lekara i sl....U pitanju je kuca Duvas u Toroniju.

I da li neko zna da li su kanali kojih ima u Toroniju kanali sa otpadnim vodama koji se ulivaju u more? 

Izmenjeno (ivanjuska)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veliko hvala svima na pomoci! Uzimam last minit, tako da ne mogu mnogo da biram...Toroni mi deluje da je vise za odmor. Vidim da ima i setnu stazu duzinom plaze. Idemo autom. Problem je sto su me u agenciji upozorili da se od  kuce u Toroniju, u kojoj jos uvek ima slobodnih mesta, pa do plaze moze samo makadamskim putem koji nocu nije osvetljen, da je kuca izolovana, da nema lekara i sl....U pitanju je kuca Duvas u Toroniju.

I da li neko zna da li su kanali kojih ima u Toroniju kanali sa otpadnim vodama koji se ulivaju u more? 

To su kanali koji sprovode vodu usled velikih kisa sa brda u more, kad nema kise uglavnom budu suvi a i ako ima vode u njima (obicno u nizem delu u priobalju) moze se stvoriti zabokrecina sto uzrokuje veci broj komaraca. U Grckoj se kanalizacija ne izliva u more, jedino u gradovima ali se preciscava i u more ide cista bukvalno pijaca voda. Cak msm da bez tih uslova je i zabranjeno izlivati kanalizaciju u more. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

meni se toroni mnogo vise svideo od nikitija. tacnije, od svih mesta koja smo obisli (a obisli smo vecinu) nikiti nam se najmanje svideo

sledece godine ako bi isli na sitoniju sarti ili toroni

mada verujem da u toroniju nema uvece neke preterane akcije

mi smo isli kolima i obilazili smo sve zivo ali ponekad hoces samo da se opustis malo na gradskoj plazi koja je po mom ukusu u nikitiju bas uska i losa. u neosu isto

Izmenjeno (loshmi123)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Antoniou Family Apartments.

Sve kao na slikama na njihovom sajtu. Izuzetno ljubazni vlasnici, školski učitelj u penziji sa ženom i 2 ćerke.Čist, moderan i kompletno uređen i snabdeven smeštaj. Nekih 400 metara od prve uvale na plaži.Menjanje posteljine svaki četvrti dan.Šta god da vam zatreba, pomoći će vam domaini na svaki mogući način. Apsolutno 5 zvezdica za svaku kategoriju ocenjivanja.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li pomoc. Moze li preporuka za smestaj za dve porodice sa decom. potrebno je da smestaj bude u delu levo od mola (prema Divinisu i dalje), da je ili na plazi ili relativno blizu plaze (npr do onog velikog parkinga) i da nije skuplji od 700e (po porodici) :):) sitnica

Trazenje smestaja je spalo na mene a jako je tesko uklopiti potrebe i navike dve porodice :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26024
    Ukupno tema
    868371
    Ukupno poruka