MrHeavy

NIKITI

4708 poruka u ovoj temi

Bas mi je drago.:srce:

Neverovatno koliko dezinformacija kruzi po grupama o Grckoj na fejsu. Cak su postavljene i slike razrovane plaze. :shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozda je razrovana ispred gradilista hotela....ali plaza je velika i sa desne strane nije dirana....e sad ako je gradiliste aktivno i u sezoni......buka, prasina.....nema tu uzivanja....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Polovina juna, bili smo smesteni u Finikas Garden u Nikitiju. Sve preporuke za smestaj, Bazen za klince pre odlaska na plazu, ciste svaki dan sobe, odrzavano dvoriste , dosta zelenila, parkic za decu, gazdarica zna srpski ,  jeste malo dalje od centra ali uvece setnjica pred spavanje dobro dodje. Plaza koja je blizu apartmana nije bas za kupanje , mi smo svaki dan menjali plaze na Sitoniji. U Nikitiju nama se dopala plaza kod St. George beach bara ili Kalivardi beach bar gde nisu naplacivali lezaljke.  Nikiti lepo mestasce nije bila u tom terminu prevelika guzva , podnosljivo. I da naravno blizina Lidla :) toliko ove godine, Nikiti vidimo se opet nekom drugom prilikom 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@putniksanamerom

Kakve su cene i pravila u St.George baru?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@putniksanamerom

Kakve su cene i pravila u St.George baru?

Naplacivali su lezaljke i suncobran , koliko se secam komplet 7e, ostale cene su kao i svuda, imaju lepu bastu u hladu, nisu nam pravili problem sto smo unosili za klince grickalice i vodu, onda smo provalili odmah bar do  njih Kalivaki , oni su samo naplacivali pice,  lezaljke su bile free, super su jedan i drugi 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pazite svoje stvari na plaži, pre par dana dva bračna para su u 10h ujutru opljačkani na ležaljkama, dok su uvodili dečicu u vodu, celu plažnu torbu sa telefonima, novčanicima, 2 ključa od auta. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav.Uplatili smo smestaj u vili Stefania u Nikitiju.Vec sam citao ovde postove o istoji vili ali od pre par godina.Ima li neko nesto sto moze o njoj reci recimo ko je boravio prosle godine?Konkretno kvalitet smestaja,kakva je plaza u blizini ima li prodavnica isto blizu nje i koja je njena pozicija u odnosu na celo mesto tj. Nikiti.

Unapred hvala svima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ako je tacna ova pozicija na Google mapi, kuca je dosta udaljena od luke i centra desavanja i najboljeg dela plaze,  oko 0.8-1km I do Masutisa na magistrali ima malo manje od 1 km. Tu plaza i nije kao u prve 3 uvale do luke, ima vise kamenja

Spectacle.M32637.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Bili u Antoniou Family apartmanima zadnje nedelje Juna i prve nedelje Jula, fantastičan smeštaj, sve čisto i još uvek novo, održavano, prostrano i funkcionalno, zaista što se tiče vlasnika sve pohvale. Cene su kao na sajtu, što znači pristojne u odnosu na ono što dobijate. SVE POHVALE zaista.

Ono na šta vlasnici ne mogu da utiču su dve mane koje sam konstatovao: prva je da ulica u kojoj se smeštaj nalazi (raskrsnica) je mnogo prometnija nego što sam očekivao, pogotovo uveče i rano ujutru, prolazi mnogo dostavnih vozila, čak i manjih kamiona. Druga je što vlasnici ne žive tu već na drugoj lokaciji u mestu, pa to otvara prostor nevaspitanim Srbima koji dolaze u kombinacijama po dve ili čak tri porodice, da se dernjaju i dovikuju preko balkona do jako kasno uveče, psuju i svađaju se sa svojom decom tinejdžerima kao da je kuća samo njihova, deca igraju turnire u igricama  i dernjaju se dok su matori u gradu, ma šou program. Na pritužbe odgovaraju pristojno, stišaju se na kratko, pa posle zaborave gde su i sve ispočetka. jer im je prosto to način života, ne rade oni to namerno. Kakav smo narod, čudo je to...

Ali, to nije pokvarilo utisak i nije bilo toliko bitno za odlične uspomene iz Antoniou Family.

Izmenjeno (Dowie)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ako ste išli na gradsku plažu, bio bi zahvalan za informaciju gde se naplaćuju ležaljke, a gde se dobijaju uz piće i kakve su cene ležaljki na gradskoj plaži.

Izmenjeno (Nimark)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Išli smo ponekad na gradsku kasno popodne, ali nismo uzimali ležaljke, Išli smo na najbliži malo veći deo plaže koji nije pod ležaljkama, a on počinje od Ikies Mantsiou smeštaja. U vodi isto kao pre, izdržati jedan pojas pod krupnim kamenjem, pa posle 10-ak metara počinje peščani sprud i milina, najbolje plivati pre zalazak sunca.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u prva dva kafića od mola i 3,5e je frape, ležaljke ne naplaćuju posebno. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u prva dva kafića od mola i 3,5e je frape, ležaljke ne naplaćuju posebno. 

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868213
    Ukupno poruka