MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Rezervisan 4-krevetni studio Divinis apartments&studios od 17.08. po 45eur noć.Od toga nisam ništa našao jeftinije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U "Blue Dolphinu" (kod Metamorfozisa) vam je 60-70 evra sve do 15. jula valjda. Uz napomenu da imate popuste do 27 odsto za rane uplate pa ispadne mnogo manje

Mene zanima u top sezoni, oko 10.avgusta, a tada je cena za porodicnu sobu 95e dnevno po osobi+ 47e za 1 dete, tj. 237.5e dnevno. Ali je zato u hotelu Lilly Ann Village 3* u Nikitiju PP u porodicnoj sobi za 2 odraslih i 2 dece 124e dnevno od 18.7. do 22.8. (tj u top sezoni) i to bez popusta od 20% (trenutni popust do kraja januara). Doduse hoteli se dosta razlikuju po sadrzaju i velicini pa je to valjda razlog za toliku razliku u ceni.

Iz istog Acrotel lanca hotela su i hoteli Elea village i Lilly Ann Beach 10ak km od Nikitija. U prvom je 185e dnevno PP u supirior sobi za 2 odraslih i 2 dece a za drugi nisam uspeo da nadjem cene. Na to ima i 20% popusta

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan 4-krevetni studio Divinis apartments&studios od 17.08. po 45eur noć.Od toga nisam ništa našao jeftinije.

Drago mi je da ste rezervisali Divinis. Uživajte tamo, mislim da nećete pogrešiti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo 3-krevetni apartman (2 odraslih, dete od 3 godine i beba od 7 meseci) u Kassandrinos apartments u predsezoni (15.06. do 30.06.) po ceni 35 euro/ night. Komentari za ovaj smestaj su jako dobri tako se nadam da cemo uzivati. Da, zamolili smo ih da nam ubace u kuhinju mini rernu jer ih nema u svim 3-krevetnim apartmanima. Katerina sa kojom sam komunicirala slabije barata engleskim ali svakako dovoljno dobro da saznate sta vas zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet (po sedmi put) Nikiti. Izgubio sam na demokratskom glasanju, Sta mislite jel' vreme da zavedem diktaturu. Ova demokratija me odvede u...Nikiti. I da ,,jedno pitanje. Decaka ceka upis u srednju skolu. Kad se to zavrsava -da mogu da rezervisem (a mora jul). Pozdrav. p.s.http://www.nikiti-accommodation.gr/members, (imate li vi neki predlog za jeftin smestaj)

Upis u srednju skolu obicno je u prvoj nedelji jula. Ove skolske 2014-2015. godine bio je 06-07.07. Nekad bude 07-08.07. Za svaki slucaj, savetujem da planirate letovanje od 10.07.

Izmenjeno (leto2015Grcka)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je da ste rezervisali Divinis. Uživajte tamo, mislim da nećete pogrešiti!

Hvala vam još jednom na savetima,mnogo ste mi pomogli.Veliki poz za Trnoružicu.
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliki pozdrav i od nas za Trnovuruzicu koja nam je pomogla sa savrsenim opisima i preporukama za Divinis apartmane koje smo rezervisali od 20.07.15.god.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Pivcezazice! :)

Nadam se da cete se lepo provesti!

Obzirom da me je dosta clanova kontaktiralo u vezi Divinis apartmana, kopiracu ovde sve sto sam i njima, u prepisci pisala. Pa ako ima jos zainteresovanih, preporucujem od srca :)

Vlasnik Divinis apartmana se zove Sakis, dobro govori engleski i odmah odgovara na poruke.

Moja porodica je petočlana, rezervisali smo četvorokrevetni studio (sve je u jednoj sobi – i kuhinja i kreveti i TV, za razliku od apartmana kojih ima nekoliko na spratu, gde su prostorije odvojene). Sakis nam je uneo i dodatni ležaj za najmlađe dete (gratis).

U studiu ima dovoljno prostora za boravak, kuhinja je opremljena (mali šporet sa dve ringle i rernom, sudopera, posuđe (tanjiri, escajg, šerpe i tiganj, džezva, šoljice, čaše...) - frižider sa frizom, TV i klima.

Apartmani imaju dve terase (jedna gleda na dvorište i idealna je za doručak jer je tada sa te strane hlad a druga gleda na ulicnu koja nije prometna i idealna je za popodne i veče.

Smeštaj je u samom centru Nikitija, odmah pored šetališta i plaža ali je prilično miran kraj, ne čuje se buka sa šetališta (mada morate uzeti u obzir da smo mi bili u septembru, možda je u sezoni drugačije)

Sakis je izuzetno ljubazan i potrudiće se da vam nabavi sve što vam bude potrebno. Majka mu je velika pričallica, stalno ide i gunđa (što je nekima smetalo) ali je nasmejana i nama ona je bila krajnje simpatična iako je ništa nismo razumeli. Naša deca su je zavolela jer im je stalno davala bombone.

Ako idete kolima i ako ste u mogućnosti da obilazite okolne plaže onda je ova lokacija idealna - plaže u Nikitiju nisu savršene ali je nama bilo važno da ujutru, dok spremamo doručak i sendviče za plažu, naša deca mogu sama da odu do obale i tamo se igraju i kupaju u plićaku.

Posteljina nam je menjana svaki treći dan što je bilo prijatno iznenadjenje jer smo do sada, čak i u mnogo boljim apartmanima, menjanje posteljine dobijali samo dva puta za 10/15 dana. Jedina mana ovih apartmana je što nema veliko dvorište pa deca nemaju gde da se igraju, ali naši su za igru koristili plažu i nisu pravili problem oko toga.

Sakis nam nije nam tražio depozit ali je smeštaj bio siguran i spreman kada smo stigli.

Što se parkinga tiče, on naizgled deluje kao veliki problem ali nije. Mesta ima ispred samog apartmana a kad je tu gužva mi smo parkirali na parkingu koji je na samom ulazu u uličicu i to stvarno nije bio problem. Ako smo išli u Lidl, parkirali smo ispred terase dok unesemo namirnice i odvozili kola na parking. Na parkingu je auto siguran, za 13 dana koliko smo bili tamo nije nam se ništa desilo, ni nama ni drugima. Apartmani se nalaze u uličici koja je jako uska, a u samom dvorištu apartmana ima mesta za dva vozila ali ne postoji pravilo kome pripadaju - parkirao se onaj koji se prvi vrati sa plaže...Nama je parking bio jednostavnije rešenje a stvarno je blizu.

I Sakis i žene koje čiste su jako ljubazni i spremni da učine sve što ih zamolite.

Oko nas je bilo dosta Bugara i Rumuna koji su se prema njima ponašali nadmeno, ni nama se nisu javljali u prolazu i sa njima ni Sakis nije ostvario nikakav kontakt. Ali je sa nama i sa našom decom bio i raspoložen i pričljiv, deci je nabavio mreže za pecanje, koš za basket... verovatno reaguje i na vaš stav, a koliko sam videla svi Srbi su bili ljubazni.

U Nikitiju nema lepih plaža, svuda je sitan šljunak, onaj koji mnogo bocka, ulaz u vodu je postepen i plaže umeju da budu krcate. Mi ne volimo ni ležaljke sa suncobranima tako da smo, zbog svega toga kolima ujutru odlazili na okolne plaže i tamo uživali do 9 uveče (uglavnom smo išli na Lagomandru (tamo je šuma bila raj za decu a krupan pesak raj za mene, i na Karidi u Vurvuruu)

U Nikitiju smo se kupali svega dva dana i to na delu koji se nalazi od naše ulice levo, ka kampu. Tu je jedan mini parkić sa tri palme i travom, to je jedino mesto sa prirodnom hladovinom. Tu smo ležali na travi što i nije tako loše obzirom da šljunak bode.

Ako umete da uživate na ležaljkama i u bučnim kafićima, onda sui plaže u Nikitiju odlične J. More je čisto i može da se pliva, ima dubinu i najbolji deo za kupanje je baš ispred naše ulice (kažu da je lepo i kod kampa ali je nama sa decom to bilo daleko)

wi-fi je sve vreme radio, Sakis ima svoj i nismo imali ni prekid veze ni drugih problema.

Nikiti je uveče zanimljiv i za izlaske jer je, pored Neos Marmarisa, jedini gradić gde ima klubova i kafića.

Izmenjeno (trnovaruzica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auu. Al' ste navalili na Divinis, braco moja. Moradoh i ja pod pritiskom zene i dece da rezervisem odmah i sto je najgore da pristanem na Sakijevu cenu posle kratkotrajnog cenjkanja. Elem, od 9.-31.07. smo u Nikitiju. Vidimo se,,

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da se zahvalim TrnovojRuzici na nesebicnoj pomoci i dragocenim savetima. :)

Malo mi je bilo rano ali sam ipak izabrao neke datume. Ako mi naknadno ne bude tada nesto odgovaralo zbog odmora poslacu moje na letovanje. :D

Ja sam rezervisao za dvoje 14 nocenja u periodu od 20. juna do 4. jula, dogovorena cena je 430 E po sledecoj tarifi:

Jun: 11 nocenja x 30 E = 330 E

+

Jul: 3 nocenja x 50 E = 150 E

=

480 E

- 10% za boravak duzi od deset dana

-----------------------------------------------------

=432 E

https://www.facebook...250703188427802 studio broj 6

Izmenjeno (brainiac)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upis u srednju skolu obicno je u prvoj nedelji jula. Ove skolske 2014-2015. godine bio je 06-07.07. Nekad bude 07-08.07. Za svaki slucaj, savetujem da planirate letovanje od 10.07.

Hvala puno. Ja rezervis'o od 9.jula-pa sta bude. Letovati se mora.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, moram priznati da sam iscitala sve stranice ove teme, jer ove godine planiram Nikiti pocetkom jula, pa sam na taj nacin odlucila kome da posaljem upit. Ovo su moji favoriti i cene za taj period, 3 krevetni app ili studio + beba od godinu dana, mozda nekome pomogne. Summer house: 58, 70 eura (manji i veci app), House Anna nema tada smestaj :-( Karali 70 eur, Filianna 65, Annio 60, Kassandrinos 60. Posle mi je vlasnica Kassandrinos-a ponudila za 50 eura smestaj i kada sam trazila slike, videla sam da ih nema na njihovom sajtu, jer je kuhinja jaaaako mala i skromna. Da li je neko možda bio u sličnom apartmanu, koji je sprat, pogled... Deluje mi da se ulazi direktno u kuhinju.

Pozz

Izmenjeno (Bombonica7)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

maya2903

Pogledajte na sajtu vilu Kaliopi. Oni su do same plaze, nismo se tu kupali, kazu da ima jezeva bas tu ispred kuce, ali mislim da je ok kad se krene malo ka kampu, tj. ka kraju Nikitija. Apartmani su prostrani i funkcionalni, kuhinja ima sve sto treba i sasvim dovoljnu radnu povrsinu, frizider sa zamrzivacem, ako vam to znaci, nama jeste. Gazde su pristojne. Mi smo bili u trokrevetnom apartmanu, ali taj treci krevet u kuhinji je na razvlacenje i dovoljno veliki da u njemu moze komotno da spava dvoje odraslih.

Da li možete da mi kažete gde ste bili, u prizemlju ili na spratu, šta je po vašem mišljenju bolje? Koje su prednosti/mane apartmana (osim onih ježeva u moru...)?

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, moram priznati da sam iscitala sve stranice ove teme, jer ove godine planiram Nikiti pocetkom jula, pa sam na taj nacin odlucila kome da posaljem upit. Ovo su moji favoriti i cene za taj period, 3 krevetni app ili studio + beba od godinu dana, mozda nekome pomogne. Summer house: 58, 70 eura (manji i veci app), House Anna nema tada smestaj :-( Karali 70 eur, Filianna 65, Annio 60, Kassandrinos 60. Posle mi je vlasnica Kassandrinos-a ponudila za 50 eura smestaj i kada sam trazila slike, videla sam da ih nema na njihovom sajtu, jer je kuhinja jaaaako mala i skromna. Da li je neko možda bio u sličnom apartmanu, koji je sprat, pogled... Deluje mi da se ulazi direktno u kuhinju.

Pozz

Ima jedna agencija, ali ne bih da je reklamiram pa joj ne pišem ime, nove apartmane u Nikitiju. Naziv apartmana je Stefania Luxury, a ako ne možeš da nadješ tu ponudu, poslaću ti je u PP zbog pravila foruma.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
KNe9q87.jpg , Pogled sa 'nase' terase.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka