MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

 

Aleksandra, dali ste bili ovog leta u Sofii? Ako bi mogla svima nama da preneses utiske..hvala ti mnogo

Sad sam tek pročitala poruku. Mi smo prezadovoljni, bili smo u četvorokrevetnom apartmanu, blizu je sve. Ove godine vidim da i bazen funkcioniše. Što se tiče čistoće smeštaja, na ok je nivou. Malo je starija vila, ali je sve u smeštaju funkcionalno i pristojno. 

Da li je neko sarađivao sa grčkom agencijom Nikana? Bili smo prošle godine u Nikitiju, ove godine nas više ide, pa preko naših agencija ne možemo da nađemo adekvatan smeštaj, pa sam preko Nikane našla Antonys apartmane za naš termin 7mo krevetni apartman je 890e za 10 dana. Ako neko ima i neki kontakt za direktan dogovor sa vlasnikom bila bih zahvalna. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sad sam tek pročitala poruku. Mi smo prezadovoljni, bili smo u četvorokrevetnom apartmanu, blizu je sve. Ove godine vidim da i bazen funkcioniše. Što se tiče čistoće smeštaja, na ok je nivou. Malo je starija vila, ali je sve u smeštaju funkcionalno i pristojno. 

Da li je neko sarađivao sa grčkom agencijom Nikana? Bili smo prošle godine u Nikitiju, ove godine nas više ide, pa preko naših agencija ne možemo da nađemo adekvatan smeštaj, pa sam preko Nikane našla Antonys apartmane za naš termin 7mo krevetni apartman je 890e za 10 dana. Ako neko ima i neki kontakt za direktan dogovor sa vlasnikom bila bih zahvalna. 

Pogledajte apartmane "Stefanija" preko agencije "Turisttrade". 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sad sam tek pročitala poruku. Mi smo prezadovoljni, bili smo u četvorokrevetnom apartmanu, blizu je sve. Ove godine vidim da i bazen funkcioniše. Što se tiče čistoće smeštaja, na ok je nivou. Malo je starija vila, ali je sve u smeštaju funkcionalno i pristojno. 

Da li je neko sarađivao sa grčkom agencijom Nikana? Bili smo prošle godine u Nikitiju, ove godine nas više ide, pa preko naših agencija ne možemo da nađemo adekvatan smeštaj, pa sam preko Nikane našla Antonys apartmane za naš termin 7mo krevetni apartman je 890e za 10 dana. Ako neko ima i neki kontakt za direktan dogovor sa vlasnikom bila bih zahvalna. 

Te apartmane imate i preko Sithoniahotels, i mail pišete vlasniku i sa njim dogovarate. Inače, mislim da je cena od 890 eur za 7 osoba baš povoljna. Mi smo u direktnom kontaktu rezervisali za 6 osoba 1 app i 1 studio u Nikitiju - za 12 dana je 1300 eur (Porto Anna).kraj juna/ početak jula. Te apartmane nudi i Nikana, ali su skuplji 5 eur/ dan. Doduše, ne znam koliko je prostran Vaš apartman, negde nude i studio za 5-6 osoba, što je van pameti, kao spavaonica u kasarni, ili 1 kupatilo na 7 osoba ?

Izmenjeno (kivi66)
dopuna
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kvadratura je oko 75m2,ima dve odvojene sobe, dnevnu, veliku kuhinju sa trpezarijom,... Tako da prilično je prostrano. Sad mi je veća briga da li otkazati zbog ove korone ili sačekati još malo da vidimo kako će se odvijati situacija. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje. Naime, imamo rezervisan Helenas apartmens  u Nikitiju preko Nikane za kraj jula (nadam se da ce se do tada situacija sa virusom smiriti) pa me interesuje Vi, koji ste letovali u Nikitiju , znate li ima li neki restoran gde se moze uplatiti rucak za 10 dana za 4 osobe, i koje su okvirne cene ( ako je neko vec imao takva ugovaranja sa vlasnicima restorana)

Hvala unapred. E da i ako je neko vec bio u ovom apartmanu, kakvi su mu utisci?

P.S. I ima li u Nikitiju gradski prevoz posto nismo motorizovani a zeleli bi jos neke plaze da posetimo (preporuke uvek dobrodosle)

 

Izmenjeno (Deathangel72)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema gradskog prevoza. Prođe nekoliko puta međugradski bus, ali njima teško da možete obići okolinu, za to je potreban auto....mislim verovatno može ali je to baš cimanje, pogotovo na +30 i nešto

Pansionska ishrana nije nešto što je bila rasprostranjena u restoranima u Nikitiju prethodnih godina, možda se sad nešto promeni

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sprema li se ko za Nikiti ?:razmislja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sprema li se ko za Nikiti ?:razmislja:

Da, spremamo se za Nikiti,danas izvrsio predrezervaciju smestaja za 22.07.2021-01.08.2021

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da, spremamo se za Nikiti,danas izvrsio predrezervaciju smestaja za 22.07.2021-01.08.2021

Traze li Grci dopozit?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezerva

 

Traze li Grci dopozit?

Rezervisali smo preko Nikane,ima smestajnih kapaciteta koji trenutno ne traze depozit,dok ne bude jasno kako ce izgledati ulazak u Grcku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da mi kaze, da li je tesko naci mesto za parking ukoliko se uzme neki smestaj dalje od plaze, pa se mora autom? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u sezoni je bilo teze naci parking. Ali ko zna kako ce biti ove godine....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se spremamo za Nikiti ove godine,a i prošle godine smo uspeli da odemo u Jerisos i u Flogitu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se spremamo za Sitoniju, verovatno Nikiti, eventualno Sarti. Videćemo kakav smeštaj nađemo. Prošle godine smo ukačili Platamonas i obišli sve u okolini u doba korone :).

Gledam smeštaj koji spominjete, lep je. Imate li još nešto za preporuku?

Lokacija nije toliko bitna pošto smo kolima ali da baš ne moramo do prodavnice i u šetnju uveče sa njima. Interesuje nas neki apartman za četvoro, "pravi" kreveti (da nisu na sprat, izvlačenje, fioke, pomoćni....) jer su deca i visoka i velika :). Bilo bi poželjno da su sobe odvojene, kuhinja nam i nije bitna jer je ne koristimo, pravimo sendviče za doručak a ostak dana provodimo van smeštaja. Treba nam samo funkcionalan frižider. Veličina apartmana da je bar 40-50kvm sa funkcionalnom terasom. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka