MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Treci prst ima odlicne hotele po pristupacnoj ceni a o guzvi na plazama da ne pisemo, mnogo-mnogo manja guzva...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan Antoniou Family Apartments od 27.06-08.07.Deluje prilično lepo i komotno,jedino što nema dvorišta i parking je oko kuće ali to nam nije presudni faktor!Ove godine pauza u odlasku u Skopju umesto u Star Dojranu kao predhodnih godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Finikas garden Nikiti , deluje mi na slici ok , kakvi su utisci iz ovog smestaja ako ima neko svezije podatke 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put dolazimo u Nikiti, pa me zanima da li je iko bio, čuo nešto vezano za kuću Sofia? Vidim da je preko Astra travel pristojna cena, doduše u odnosu na ostale. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Rezervisan Antoniou Family Apartments od 27.06-08.07.Deluje prilično lepo i komotno,jedino što nema dvorišta i parking je oko kuće ali to nam nije presudni faktor!Ove godine pauza u odlasku u Skopju umesto u Star Dojranu kao predhodnih godina.

 

@JocaB2007Vidimo se na licu mesta :), kačimo zajedno jedno 9 dana u Antoniou

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja kod njih od 19.07. jedno 20 dana. Pošto prvi put idem u Nikiti, ako može preporuka za dobru plažu pored Nikitija gde se mogu iznajmiti ležaljke ( plaćanje ili uz piće).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kalogria, Koviou, Lagonisi, Trani Amouda....dobra je bila i Ag.Ioannis, ali se tamo sada zida hotel....videcemo kako ce biti ove sezone

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Da li je neko bio u Alexia's House? Nesto ne nalazim u pretrazi foruma... Dobili smo ok ponudu i na slikama deluje ok, ali iskustva putnika su uvek najdragocenija :) Imamo ok ponudu i za Hatzis, s tim sto mi Alexia deluje blize plazi.

 

Hvala unapred na odgovorima! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se interesovao kod njih za period od 19.07.-08.08. i dali su mi ponudu od 60 eur dnevno. Samo da uporediš koliko je dobra ponuda koju ste dobili, ako nešto znači. Kakvi su ne znam, odlučio sam se za druge.

P.S. ponuda je bila za apartman.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kalogria, Koviou, Lagonisi, Trani Amouda....dobra je bila i Ag.Ioannis, ali se tamo sada zida hotel....videcemo kako ce biti ove sezone

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odose svi u Nikiti , osim mene,.:zid:

 

Pozdrav!

Da li je neko bio u Alexia's House? Nesto ne nalazim u pretrazi foruma... Dobili smo ok ponudu i na slikama deluje ok, ali iskustva putnika su uvek najdragocenija :) Imamo ok ponudu i za Hatzis, s tim sto mi Alexia deluje blize plazi.

 

Hvala unapred na odgovorima! :)

Hatzis je blizi moru,  a  Alexia  je pored velikog parkinga i na boljem mestu .

Izmenjeno (aleksa5)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Aleksa! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sad vidim i poruku od Nimarka :) Hvala, i to znaci, da malo uporedimo. Ali prosto mi je neverovatno da je vila na (kako mi se cini) odlicnoj lokaciji, a da bas niko od forumasa nije letovao tamo... 

Mi jos razmisljamo, pa mozda i odemo tamo. Onda cemo napisati mi utiske. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne brini Aleksa, slacemo ti slike vec krajem juna :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka