MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

dok se ne provere navodi, ja bih izbegavao Divinis

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

michalis-house-nikiti-sithonia-1.jpg

Bili 2016. u Divinisu i već tada je bio zapušten ... a od kada je  @aleksa5 prestao da odseda u Divinisu, stanje je sve gore :D .... tako da Divinis više nije opcijam za letovanje, ali jeste smeštaj tik uz Divinis ... zapravo bio je dok mi nisu poslali ponudu ...

Od 15.-25.juna  Michalis House - 840 eura sa popustom za rani booking  .... 70 m2, odvojene spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, dvorište ... konforan smeštaj, pristojno opremljen, ali sa cenom su pretarali.

Pre dve godine ovaj smeštaj je u junu koštao 60 eura, sada 80-90 eura ... znači da cene i dalje idu gore iz sezone u sezonu:vruce:

 

 

Izmenjeno (CecaNS)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nešto novije

"A  Tast of Sun & Sea" i "Melina" na Booking.com

Direktan kontakt:

https://www.facebook.com/atasteofsunandsea/

50€ jun, dobra lokacija, konforan smeštaj do 6 osoba

Izmenjeno (CecaNS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle nekoliko godina istrazivanja Jonskog mora od strane mene i moje lepse polovine (Parga, Krf, Zakintos, Lefkada), i ocaranosti njime, odlucili smo ovog puta da promenimo stranu. 
Razlog je jedan jedini i najlepsi. Dobili smo jos jednog clana, jos jednog pustolova i avanturistu starog mesec dana :)
Tada ce bebac imati 7 meseci, i primorani smo da biramo neke blize, pristupacnije destinacije. Odluka je pala na Sitoniju, i iz nekog razloga Nikiti. Ne znamo bas zbog cega. Gledali smo da nadjemo mesto gde mozemo fino (ali kratko) da se provedemo na plazi, ali prvenstveno da imamo i gde uvece da izadjemo i prosetamo. Obilazak jedne, eventualno dve plaze koje vredi videti i to je to.
Nadam se da nismo pogresili, i da se nismo previse zaludeli Jonskim morem, i da nam nece sve ostalo delovati onako bezveze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz audija tt prelazis u astru karavan. Gledaj samo da smestaj bude na samoj plazi, i dobar. Ja bih pre isao u nea flogitu ili nea plaju nego nikiti, bolja plaza a i onako neces da mrdas... 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nije bas da necu da mrdam. Napisao sam da bismo obisli plazu - 2 na Sitoniji.. A i lepo setaliste i vecernja setnja nam je bitna, a vidim da Nikiti nudi tako nesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo drustvo!

Potrebna mi je pomoc. Kao ljubitelj Sitonije, ove godine sam sa porodicom odlucio da posetim Nikiti. Dopao mi se smestaj  Ikies Mantsiou apartmani. Poslao sam mail sa upitom vlasnici pre nekoliko dana, ali odgovor na isti nisam jos dobio. Procitao sam na ovom forumu da su malo neazurni kada je rec o pracenju mailova. Da li neko u PP moze da mi posalje broj privatnog telefona g-dje Frosi? (slat je vec korisnicima u PP).

Hvala puno.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Evo i naših iskustva sa vilom Aleksandra u Nikitiju.

Bili smo u drugoj polovini septembra, dvoje odraslih i dvoje dece. Odseli smo u duplex 4-oro krevetnom apartmanu7mezoneti. Kad se uđe u apartman odmah se nailazi na stepenice koje vode na sprat. One izlaze u hodnik u kojem se nalazi kuhinja i iz kojeg se ulazi u kupatilo i u dve spavaće sobe. Kupatilo je čisto, sa tuš kabinom, ormarićem za kozmetiku;malo, ali sasvim dovoljno prostrano. Spavaće sobe su veoma prostrane, komforne. U jednoj se nalazi veliki udobni francuski ležaj, veliki ormar, ogledalo, čivilik sa stočićem i dve natkasne. U drugoj se nalazi dvosed na razvlačenje i jedna komodica. Svaka spavaća soba izlazi na posebnu, veliku terasu i na svakoj je sto sa četiri stolice, i moguće je prolaziti sa jedne terase na drugu-spojene su. Kuhinja je osnovna-mali frižider, rešo sa dve ringle, sudopera, viseći ormarići, aspirator; pribor za jelo i pripremu jela oskudan. Komarnici nisu funkcionisali kad smo mi bili tamo( nisu mogli da se spuste) ali nismo imali problema sa komarcima- Raid je svoje odradio!

Sam kompleks je lep i uredan. Wi Fi signal je slab, najjači je u dvorištu uz sam odašiljač. Parkiranje je moguće ispred kapije/ograde.

Plaža je baš blizu, iako nije baš najlepša u tom delu, ulaz je kameniti i ima ježeva u plićem delu , u dubljem je već pesak.

Eto! Koga interesuje još nešto neka pita!

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim da mi neko kaže, da li je imao iskustva sa vilom Irini i agencijom Barcino?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drustvo,

Nisam video skorasnje utiske za Lily ann village hotel u Nikitiju. Da li je neko bio skoro, kakvi su utisci? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima posebna tema za taj hotel gde je pisano...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da to je lokacija, ja sam bila ove godine kod njih, bukvalno je sve kao na slikama, za svaku preporuku, relativno je blizu centra, a opet je dovoljno udaljeno da imate mir...ako treba jos neki info na raspolaganju sam.

Pozz

 

U pregovorima smo za ovaj smeštaj kraj juna apartman br.5.Po slikama deluje da je ok,čisto,uredno,očuvano.Mislim da je na spratu što nam odgovara a i terasa deluje komotna.Kakvo je stanje sa parkingom,i samo info ako može o krevetima koliki su,pošto fotke znaju da prevare.Bračni da li je dovoljan za dve odrasle osobe (nadam se da nije onaj grčki manjih dimenzija),i ostala dva da li su za spavanje odrasle osobe?

Hvala unapred!:thankyou:

 

Vreme je divno. Oko 14’. Suncano. Ovaj smestaj je villa Marina i sad je 50€ a leti je oko 100-120€. Ali imam lose vesti za Agios Ioanis plazu. Sve je prekopano. Cak i parking. Ima dve dizalice mnogo masina. Tu vise kupanja za nas nema. 

81C3AF09-84D5-438D-B74C-C3EB287506A0.jpeg

 

Šteta za ovu plažu,prelepa je!Letos smo se kupali na njoj,ali smo ulazili sa kontra strane preko brda gde su kamperi nekada bili....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odustalo se od Nikitija definitivno. :not_i:  Preglasan sam . Cerka i ja smo bili potajno za Nikiti ali gospodja ima pravo veta.  

IMG_4038.JPG

Izmenjeno (aleksa5)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo drustvo!

Potrebna mi je pomoc. Kao ljubitelj Sitonije, ove godine sam sa porodicom odlucio da posetim Nikiti. Dopao mi se smestaj  Ikies Mantsiou apartmani. Poslao sam mail sa upitom vlasnici pre nekoliko dana, ali odgovor na isti nisam jos dobio. Procitao sam na ovom forumu da su malo neazurni kada je rec o pracenju mailova. Da li neko u PP moze da mi posalje broj privatnog telefona g-dje Frosi? (slat je vec korisnicima u PP).

Hvala puno.

Pozdrav

 

Možda ovi brojevi mogu da pomognu

http://www.ikiesmantsiou.gr/en/contact.aspx

Ja sam poslao e-mail upit još krajem Oktobra i nema odgovora, mada nisam dosađivao, jer sam u međuvremenu našao nešto drugo. Idealna pozicija i sjajan smeštaj, ali malo preskup... kažem to zbog ponuda koje sam dobijao ranijih godina od nje.

Izmenjeno (Dowie)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u Finikas Garden Nikiti, kakva su iskustva 

 

Izmenjeno (putniksanamerom)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka