MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Pre 10 sat, CecaNS je rekao/la:

@aleksa5

Odlična cena za avgust :D Može li se znati koji je smeštaj :rolleyes: ... pa da sledeće godine svi navalimo tamo :hahaha: (kao kod Sakisa)

Jok. Pa posle da :sator::sator:  Ovo mi je ona rezervna varijanta.:hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Maxoni

Vlasnica će Vam izvršiti konacnu rezervaciju tek kada uplatite depozit. Dakle, kada se dogovorite o ceni tražićete da vam posalje instrukcije za uplatu depozita na osnovu kojih vrsite uplatu i obavestavate je mejlom o tome. Obično nakon toga prodje dva do tri dana dok legnu pare primaocu i tada bi ona trebala da vas obavesti da je primila novac i da je rezervacija potvrdjena. Što se tiče visine depozita to je stvar dogovora stim da se krece u rasponu od simboličnih 50-ak eura do 20-30% od dogovorene cene za smestaj.

Izmenjeno (nole73)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nole73, :thankyou2:!
U međuvremenu sam i sa njom dogovorila oko cene, i traži depozit od 100 evra da se uplati u roku od 10 dana. Samo još da se snađemo i sa tim plaćanjem i... Nikiti, here we come :):dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate temu "Uplate ka inostranstvu. Ko je najpovoljniji?" u odeljku Grčka pa toplo preporučujem da je proučite, nama je uštedela živaca (donekle) a i novca (videćete usotalom naše iskustvo među poslednjim postovima tamo).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, Maxoni je rekao/la:

@nole73, :thankyou2:!
U međuvremenu sam i sa njom dogovorila oko cene, i traži depozit od 100 evra da se uplati u roku od 10 dana. Samo još da se snađemo i sa tim plaćanjem i... Nikiti, here we come :):dance:

Bez brige, neće tu biti nekih problema osim možda procedura oko uplate što svakako zavisi od filijale banke preko koje vrsite uplatu. Postoji i lakši način uplate preko WU ali je i nešto skuplji. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, Maxoni je rekao/la:

@nole73, :thankyou2:!
U međuvremenu sam i sa njom dogovorila oko cene, i traži depozit od 100 evra da se uplati u roku od 10 dana. Samo još da se snađemo i sa tim plaćanjem i... Nikiti, here we come :):dance:

Ja sam ove godine platila depozit 150 eura ... poslali su mi na mail instrukcije za placanje na njihov bankovni racun ... morate imati otvoren devizni račun u banci, sa tog računa po instrukcijama banka prebaci pare na njihov račun ... troškovi oko 10 eura (AIK banka) ... sutradan je stigla potvrda od banke da su pare legle ... takođe i Grk potvrdio rezervaciju :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 16 sat, aleksa5 je rekao/la:

Jok. Pa posle da :sator::sator:  Ovo mi je ona rezervna varijanta.:hello:

:dosada: ... :kmeee: ...:hello:

Izmenjeno (CecaNS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U March 20, 2017 at 17:43, Maxoni je rekao/la:

Pozdrav drugari forumaši :)
Naša destinacija će ove godine, po prvi put, biti Nikiti, ukoliko, naravno, nađemo odgovarajući smeštaj.
Čitajući forum, odmah potražih smeštaj kod Divinisa, i kod njega nema slobodnih apartmana u terminu koji nama odgovara. Oni su mi preporučili apartmane Adams Siesta, i to po ceni od 65 evra noć (sredina jula), za trokrevetni studio, međutim dosta negativnih komentara pročitah o njima i odmah smo odustali.
Slala sam upit i Ikiesmantsiou, no, od njih nema odgovora još uvek, iako je prošlo nedelju dana već...
Pregovaram upravo sa vlasnicom Studia Nikiti Beach, koja nudi za superior trokrevetnu (nema slobodnih standardnih soba) cenu od 75 evra uključujući i doručak... Ti apartmani se vide upravo na ovoj poslednjoj slici (skroz levo) koju je postavio Igor Lukač, i po meni se čini da je to super lokacija i u delu sa najboljom plažom u samom mestu (opet vodeći se forumu :) )
Pošto smo do sada uvek išli preko agencije, nikada nismo pregovarali i dogovarali direktno sa vlasnicima, može li ukratko savet: da li uplatiti depozit/avans odmah pri rezervaciji, u kom iznosu (u procentima)... I šta već treba da znam o tome? Pomalo sam skeptik, ne znam zašto :neznam:
Unapred, hvala svima...

Mi smo prosle godine letovali u Ikies Mantsiou. Malo su neazurni sto se tice mailova, medjutim, vlasnica Frosi mi je dala njen privatni broj, pa ako zelis poslacu ti na pp( nisam sigurna da li ovde smem da postavim).Inace ona govori srpski sasvim zadovoljavajuce pa mozes opusteno da pregovaras. Mi smo prosle godine placali 115€\dan u periodu 01.08-11.08,ali je ipak sestokrevetna mezoneta.

Inace taj smestaj je fantazija, i zaista je kao na slici. Na 3 dana menjaju peskire, redovno ciste..Mi smo bili smesteni u onoj mezoneti( ima slika na njihovom sajtu).

Lezaljke za plazu imate na raspolaganju, plaza ispred apartmana je sasvim ok( peskovita). Dvoriste je sa nestvarno mekanom travom, ako idete sa decom onda cete uzivati jer je dvoriste puuuno dece. Svakog jutra ispred smestaja dolazi kombi pekara, gde mozete kupiti hleb,peciva, mleko..

Mi smo zaista uzivali..

Ako vas jos nesto zanima, slobodno pitajte :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@valjan @nole73 @CecaNS @Mekica hvala na nesebičnoj pomoći. Pročitah ja celu temu "Uplate ka inostranstvu..." i sad mi je skroz jasno kako se to radi. Sutra bi trebali da odemo do banke da joj uplatimo depozit, pošto smo smeštaj već rezervisali :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 19.3.2017. at 16:21, aleksa5 je rekao/la:

10-28 avgust:suncase:

Zaista odlicna cena za taj period. Meni niko ne odgovara ispod 70 evra :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 18.3.2017. at 21:17, Buzdovan je rekao/la:

Pozdrav svim clanovima,

mozda neko od Vas moze da mi kaze nesto malo vise o Porto Anna apartmanima koji su na kraju marine? Do sada nisam nikada bio u Nikitiju, ali sam ove godine odlucio samo zbog OK komentara i dobre baze za obilazak cele Sitonije. Medjutim, cene i nisu bas povoljne u Nikitiju, a u Porto Anna apartmanima su znatno nize od ostalih ponuda. Da li je taj smestaj los ili ima neki drugi razlog, ali deluje mi za sada kao najbolja opcija? Znacilo bi mi da dobijem neku informaciju iz prve ruke...

Da li neko moze da mi preporuci jos neke sestokrevetne ili 5+1 apartmane, a da je pristojna cena, lokacija, higijena...?

Unapred hvala ;)

 

 

Ukucajte u pretraživač ovog sajta Porto Anna (izaberite opciju forumska tema). Ima dosta komentara...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikiti..zbog trudnoce supruge mnogo ranije nego sto smo planirali. 7.-18.jun vila kasandrinos maria. Jun je uvek lutrija, a temperatura vode u tom periodu, iskustva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, Markosrd je rekao/la:

Nikiti..zbog trudnoce supruge mnogo ranije nego sto smo planirali. 7.-18.jun vila kasandrinos maria. Jun je uvek lutrija, a temperatura vode u tom periodu, iskustva?

Kao što kažeš, lutrija.

Voda je od 22 do 24 stepena.

Pogledaj ovde imaš za protekle dve godine kao i proseke. http://worldseatemp.com/en/Greece/Chalkidiki/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, Markosrd je rekao/la:

Nikiti..zbog trudnoce supruge mnogo ranije nego sto smo planirali. 7.-18.jun vila kasandrinos maria. Jun je uvek lutrija, a temperatura vode u tom periodu, iskustva?

OK je temperatura vode. Veci je problem temperatura van vode.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ranijih godina, dok su mi deca bila mala, išao sam na odmor uglavnom u periodu izmedju 10. i 25. juna. Verovatno sam imao sreću, ali mi je uvek bilo dobro vreme sa temperaturama od 26,27 - 29,30 stepeni. Voda je nešto hladnija pri ulasku ali nakon toga može sasvim lepo da se pliva i uživa.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka