MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Da li imamo neke svežije informacije o hotelu Toroneos Nikiti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel sa 2 zvezdice, takva je i hrana i smeštaj. Udaljen od početka šetališta sigurno km. Plaža ispred loša.  Ja ne bih ponovo išla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 11/3/2016 at 15:01, erty je rekao/la:

Hotel sa 2 zvezdice, takva je i hrana i smeštaj. Udaljen od početka šetališta sigurno km. Plaža ispred loša.  Ja ne bih ponovo išla.

Draga Erty, zamolio bih Vas za više informacija.


Za plažu sam pročitao da je loša, čak sam i prolazio tuda i nemam ni nameru tu da se kupam. Nikiti je dobra  pozicija za obilazak obe strane Sitonije, to nekako gledam. Najviše me interesuje ta hrana, kao i čistoća smeštaja.
Ja uglavnom i boravim u hotelima sa 2*, doručak oskudan u izboru ali ga ima dovoljno za sve, za večeru 3 glavna jela, ali su bar ta tri glavna jela domaća i dobro spremljena i ne zafali hrane u sred večere, da li je tako i u Toroneosu? Da li je klopa ok? 
Kakva je higijena u smeštaju, da li redovno čiste, ili je zapušteno?

Uplatili bi smo mi to što pre, da iskoristimo popuste, a Vaš doživljaj može da nam znači koliko toliko.

 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čini mi se da je Sakis-Divinis ponovo povećao cene :razmislja: ove godine smo četvorokrevetni studio u junu plaćali 35 eura, a sada je cena za jun 2017. 40 eura:neznam:

Može li mi neko reći koliko je u junu koštao četvorokrevetni apartman u Kassandrinosu?

 

Izmenjeno (CecaNS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I nama bi znacio detaljniji opis hotela Toroneos Nikiti. Osim hrane interesuje nas da li u bazenu moze da se kupa, jer smoprocitali lose komentare o tome. Negde sam procitala da je dvoriste prljavo i da se oseca kanalizacija. Nije nam potreban luksuz, jer bi nam Nikiti bio baza za obilazak Sitonije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini ali moram da pitam.

Ako si to procitala sta zelis da cujes ovde?

Drugaciji odgovor?

Cak i da ti ovde neko kaze da je super koliko je njegovo super verodostojnije od toga sta si citala na drugom mestu da nije dobro?

 

izvini ali ne viidm poentu pitanja, osim nade da ces dobiti drugaciji odgovor jer ti ocigldno iz nekog razloga taj smestaj odgovara.

Onda nemoj ni da pitas niti da se opterecujes, ides na odmor i uzivaj u odmoru a da li je prljavo ili ne u dvoristu kroz koje ces proci u odlasku i dolasku sa plaze nije toliko ni bitno, ali  ako ti je bitno, onda nemo ni traziti drugo misljenje nego taj obejakt precrtaj i trazi drugi.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko bio u Finikas Garden apartmanima,kakvi su utisci?

 

Izmenjeno (tinna)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljam izmedju vila Blue&orange i Palm house. Sta mi preporucujete? Tip sam turiste koji trazi najblizu solidnu plazu i tu je uz knjigu svih 10 dana. Jako mi je vazan pesak u plicaku zbog klinaca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blue&orange  :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li malo obrazlozenjce odgovora,pliz?:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blue&orange ,   + Lepse izgleda spolja {video ja},  po slikama lepsa je i iznutra, blizu je plaze, lepa plaza na  tom delu.    - dalje od centra, cena.                                                                                                                                   Palm house ,,+ blizu centra, cena.   -prosecna kuca, i malo losija plaza, Udaljenost od plaze je 220m {ne 120m kao sto pisu}.:neznam:                                                                                                                         

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas ispred blue orange iz satelita se vidi tamno u vodi u plicaku, dakle kukuruz. Moralo bi malo da se mrdne. Evo i ja se zainteresovao za vilu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zvao, vila rasprodata, kazu imaju samo par apartmana oni? Koja agencija drzi ovu vilu? Ja hocu u junu da idem, kraj juna je povoljan, oko 600 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka