MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

@dandelion Bez auta, trbace vam ili mnogo srece (bus) a i para (taxi). Iznajmite auto i bez brige obilazite plaze

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi hvala vam puno:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I to najbolje odmah u Solunu jer će te tako verovatno proći jeftinije nego da to činite na Halkidikiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani,

prijavila sam se samo kako bih ostavila komentar za Vila Ioanna-Nikiti. Ostavila sam komentar na engleskom I nemackom na sajtu vile ali ne zele da ga objave.

Jedino sto u toj vili vredi je dvoriste I igracke za decu.

- cena nikako ne odgovara kvalitetu. Rezervisala sam u januaru ''16 za sredinu jula (dvosoban apartman, 10 noci 680 EUR)

- Apartmani su jako prljavi. Kupatilo je malo I isto prljavo. Osoba visine 2m udara glavom od plafon u kupatilo.

- Pise opremljena kuhinja: samo malo osnovnog posudja, cak ni nema sve osnovno

- Namestaj je jako star I ponovo prljav. Osoba visine 2m ne moze normalno spavati na lezajevima. Niti u jednoj sobi ima francuski lezaj vec su 2 single spojena.

- Pise pomocni lezaj u kuhinji/dnevnom boravku: na tom lezaju ni moja cetvorogodisnja cerka nije mogla spavati jer se lezaj prevrce

-Apartmani nisu od plaze 200m kao sto je navedeno. Mozda vazdusnom linijom. Prva plaza najbliza apartmanima nema nista. to je mala privatna plaza I nemate lezaljke/suncobrane/prljavo

-Apartmani nisu od Nikiti sela 800m kao sto pise vec 1'500m. 800m ima do table "Nikiti"

-Starije osobe ili prodice sa decom nikako ne uzimati ovde apartman

-Stanari u pomocnom objektu su komentarisali I da su pacovi jurili po tavanu

-Ljudi koji su placali WesternU.kao sto je gospodin trazio morali su da placaju dodatnu proviziju. Koju u sustini treba primalac uplate da snosi. Oni su ganjali ljude da im plate I taj deo provizije

-Ukoliko zelite da ostanete sat vremena duze u apartmanu (iako nema gostiju koji cekaju da udju u apartman) morate platiti 33 EUR

-Zakljucak: Villa Ioanna -NE, nikada vise. Cista prevara. Rezervisala sam direktno preko interneta iz inostranstva. Jedino sto tu vredi je ponavljam dvoriste. Cena nikako ne odgovara kvalitetu.

 

Nikit kao Nikiti je prelep. Mali I sladak. Gradska plaza je lepa, uredjena, cista, pescana. U blizini (8-11km) ima prelepih plaza. Sledece godine zelim ponovo ici u Nikiti ali sasvim drugi smestaj. Obisla sam apartmane koji su mi se dopali I uzela visit karte. Dvopsoban apartman sa odvojenom kuhinjom, sredinom jula je od oko 900 EUR. Naravno ima I skupljih

Nikiti / Sitonija sve preporuke sa moje strane - DA

Villa Ioanna - samo ako ste ludi

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za vilu Hrisavgi. Sve izgleda mnogo bolje nego na slikama na sajtu vile.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da mi kaže koliko su  udaljeni  Antoniou Family Apartmani od plaže i kakva je plaža u tom delu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do plaže imate oko 500 m, prva uvala od mola je ok za kupanje. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao.

Molim za pomoc, ako mogu oni koji su trenutno u Nikitiju da pitaju svoje gazde gde su smesteni da li ima slobodan 3-krevetni studio ili apartman  (2 odraslih i 2 dece) od 12-tog ili 13-tog avgusta na 10 noci i koja je cena. To nece oduzeti puno vremena a nama bi puno pomoglo. 

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milica Mila koji smestaj preporucujete?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani, 

Ono sto se meni dopalo su Ikies Mantison -to su luksuzni apartmani na samom setalistu Nikiti. Gazdarica je jako prijatna.

Beacfront 3BD Maisonette Nikiti

Blue Green Apartments Nikiti

Jesu malo skuplji. Ali su novi i cisti.

Zelim vam prijatan odmor!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili  Ikies village pored Palm House? Koji su utisci i kakva je plaza niz ulicu u kojoj je kuca?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima!Da li je neko boravio u Dafni studios i da li bi mogao da mi prenese utiske?Vec smo uplatili ali bar da znam da li vrede toliko koliko kostaju, slike su super, ne znam kako je uzivo?Da li je bilo nekih problema i sl...Hvala unapred na svakoj informaciji!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka