MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Odlicno,hvala Aleksa puno :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala punoooo

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekoliko poslednjih komentara su lep uvod i bilo bi veoma korisno da u par postova sumiramo iskustva i napravimo kratak "Vodic za ishranu u Nikitiju". Izvinjavam se ako vec ima nesto slicno, nisam nasao.

Ideja je da se grupisu informacije o restoranima i prodavnicama koje nude gotova jela. Nezahvalno je kategorisati jer sto je nekome jeftino, drugome je skupo, ali mozemo probati da navodimo okvirne cene, pa ce svako prepoznati sebe i svoj dzep.

Red je da pocnem na svom primeru, mada nemam preveliko iskustvo na ovu temu, jer smo se uglavnom hranili ili u kucnoj varijanti ili kupujuci gotova jela u Masutisu. Nama su ta jela bila skroz OK i sto se tice ukusa i sto se tice obilnosti, a cena je u proseku bila oko 6-9 EUR po porciji. Sad ne mogu da se setim cene njihovih pecenih pilica, ali znam da su mi bili skroz OK. U sustini, Masutis je zasluzan sto smo za relativno malo para imali pristojan rucak bez spremanja u sobi i verovatno ce i ove godine biti slicno, ako ne nadjemo neke alternative uz vasu pomoc.

Jedini restoran koji mogu da preporucim i nije u NIkitiju, ali zasluzuje svaku preporuku :) U pitanju je taverna Dimitri, na ulasku u Neos Marmaras, koju planiramo da posetimo i ove godine. Dva fenomenalna jela iz njihove ponude gotovih jela, velika grcka salata i 4 pica su nas kostala oko 35 EUR. Dezert je bio gratis. Jedina mana je sto ne primaju kartice nego samo gotovinu.

Sto se tice Nikitija, evo par pitanja:

1. Ima li negde restoran koji sluzi rucak ili veceru po principu svedskog stola? Sa dvoje male dece ovako nesto bi mi bilo spas, posto je tesko "uloviti" sta im se jede u tom trenutku.

2. Gde i po kojoj ceni se moze pretplatiti na pansionski rucak ili veceru? Tu verovatno spadaju upravo pomenuti Nikos hotel i Xenious Zeus, ali ne bi bilo lose ako neko moze da da makar okvirne cene. Koliko dana je minimum?

3. Mozete li preporuciti par restorana koji imaju "Dnevni meni" i koje su okvirne cene?

Izmenjeno (Spanta)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 sati, Spanta je rekao/la:

 

Red je da pocnem na svom primeru, mada nemam preveliko iskustvo na ovu temu, jer smo se uglavnom hranili ili u kucnoj varijanti ili kupujuci gotova jela u Masutisu. Nama su ta jela bila skroz OK i sto se tice ukusa i sto se tice obilnosti, a cena je u proseku bila oko 6-9 EUR po porciji. Sad ne mogu da se setim cene njihovih pecenih pilica, ali znam da su mi bili skroz OK. U sustini, Masutis je zasluzan sto smo za relativno malo para imali pristojan rucak bez spremanja u sobi i verovatno ce i ove godine biti slicno, ako ne nadjemo neke alternative uz vasu pomoc.

 

Spanta, u koliko sati otprilike bi trebalo da se dodje u Masutis po gotovo jelo i šta preporučujete od tih jela (šta je na raspolaganju)? Mi stižemo sutra. Hvala na info.

Izmenjeno (alhemicarka1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad doneseno SLysd4M.jpg, gotovih jela ima skoro uvek a i pilica.:D To je za gospodju a za mene..qK3Tx08.jpg

Izmenjeno (aleksa5)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna od stavki iz Grčke koja mi ozbiljno nedostaje, retko je naći pečeno pile ovog ranga u Srbiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 9 sati, alhemicarka1 je rekao/la:

Spanta, u koliko sati otprilike bi trebalo da se dodje u Masutis po gotovo jelo i šta preporučujete od tih jela (šta je na raspolaganju)? Mi stižemo sutra. Hvala na info.

Mi smo uglavnom kupovali oko podne, kad bi sa plaze krenuli na popodnevni odmor. Kao sto su drugi vec rekli, oni hranu spremaju stalno, malo po malo, pa se moze desiti da u odredjenom trenutku bude manji izbor, a za 15 minuta mnogo veci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima.Nikako nece da mi se ucita post,pa se nadam da cu ovog puta uspeti.Elem, mi idemo u Nikiti za dve nedelje u Palm house.Na zalost, ayto nam je crko I moramo busom.Ja sam sad,naravno, u panici zbog snabdevanja.Pa je moje pitanje sledece-da li u blizini Palm house ima neki veca prodavnica.Koliko sam videla na mapi-Lidl je daleko za odlazak bez kola.Gde su ove ostale koje pominjete?

I ako neko zna kakva je plaza u tom delu.Buljim danima u mape Nikitija,ali kao I svaka prava plavusa-pojma nemam da li je to onaj deo koji sve hvale ili onaj u kom se niko ne kupa.

Bez kola I sa dvoje dece nista od obilaska plaza.Bas sam se ubedacila.

Hvala na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na dobrom ste mestu, ne brinite. Plaža je tu dobra i ako vam deca nisu mala možete prošetati do Galaksijasa, mislim da je desetak minuta hoda. Na ćošku imate pekaru i prodavnicu u kojoj ima puno voća. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.Sad mi je malo lakse

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u vili stefania lux, kakvi su utisci i kakva je plaza kod vile

Izmenjeno (mnevenam)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji dolaze { ne znaju} a zatreba im. Doktorka pedijatar ima ordinaciju od semafora 100m -uzbrdo. Govori Srpski priznaje nase osiguranje.

0-02-01-2c8368ed0b79983baf62ac735444399c8c3ae8d210693516e8135f2d40080b95_full.jpg

Izmenjeno (aleksa5)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info.Nadam se da vam nije zatrebala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima. Planiram sa porodicom (supruga, ja i deca 15g i 11g) da idemo u Nikiti oko 28.07. na bum. Svaka preporuka nam je dobrodosla. Ima li mesta, cene? Unapred hvala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka