MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Svaka cast Sonja, sad imamo dosta linkova na jednom mestu. Veliko hvala.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, SonjaNS:) je rekao/la:

Završila se i moja potraga za smeštajem :yesss:

Sta ste izabrali, na kraju? :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, suki je rekao/la:

Sta ste izabrali, na kraju? :) 

Po mentoru (aleksa5) se završni rad prepoznaje :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo proveravam :D

Prosto mi dodje i ja da rezervisem...:laugh:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sad ste me naveli da napisem ovde svoje vidjenje Sitonije, vi koji volite Sarti a Nikiti ocrniste, Sarti sam posetila prosle godine, moje veliko razocaranje, vise sok, gore mi je od Pefkohorija samo mesto, smestaji su svi naguzvani i kuce bez dvorista, po ceo dan duva vetar i pravi talase pa je plivanje nemoguce, jedino talasanje... Plaza je jedino sto vredi ali samo mesto mi je ruznije od Pefkohorija a skuplje puta dva. Jedina prednost je puno lepih plaza u okolini ali je sve brdovito okolo i los je prilaz. Nikiti je po meni bolji jer je ravniji a u okilni isto ima lepih plaza, meni su ubedljivo najlpse plaze oko Vurvurua i oko Nikitija prema Marmarasu. Nikiti je dobra baza za nabavku (LIDL, Masoutis), lekar, apoteka, bankomat, restorani. Problem s tim lepim plazama je sto su izvan naselja, pa tu vredi ici u hotel jer bi se cimao za nabavku vamo tamo u ono malo smestajnih kapaciteta a u sustini i nema puno dobrih smestaja u njihovim okolinama.

Tako da sto se tice mene Sarti nikad, u Kalamici vredi otici jer nema vetra i gungule i jos je lepsa plaza.

Nikiti da ove godine kao baza za plaze okolo prema Marmarasu i Vurvuruu. Da kazem da plaza u Nikitiju nije ni losa ni prelepa ali je sasvim ok ko voli da je u mestu i da mu je sve blizu. Jos za Marmaras, mislim meni  je isto ocaj, plaza u gradu je lepa ali svi bolji smestaji su udaljeni od nje. Jedino Porto Caras vredi ali je to kompleks 5* pa ko voli. Okolo ima puno lepih kampova (najbolji oko Vurvurua i prema Sartiju i kamp Kalmici za svaku preporuku).

Licno bih se smestila u Vurvuru jer mi je najbolja plaza Karidi, doduse i Fava i mirno malo mesto ali je mana sto je losa snabdevenost i mora se voziti do Nikitija u nabavku. Osim toga smestaji su bezobrazno skupi u blizini plaza Karidi/Fava.

Daklem, razmisliti sta je kome bitno, da ne pali kola 10 dana, da mu je blizu plaza..jer Sitonija je drugacija, divlja i razbacana i poprilicno skuplja od Kasandre. Ko ce da se smesti i kupa onda bolje da ide na Kasandru koja je upola jeftinija ali je veca gungula i cirkuska guzva,

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne videh gde je Nikiti ocrnjen. U svakom slučaju svako ima pravo na mišljenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, nole73 je rekao/la:

Ne videh gde je Nikiti ocrnjen. U svakom slučaju svako ima pravo na mišljenje.

Strana 203, 204...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aha, ima nešto i na str.160

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dosta njih je ovde "oplelo" po Nikitiju.Volim da vidim konstruktivne zamerke ali ono tipa "plaza je katastrofa" ne razumem.Kao da ljudi nisu bili u mestu o kojem pricamo.Da ne ulazim sad u dubinu...Bio sam smesten i u Sartiju,kad ga ovde vec najvise spominju.Nije savrsen,mogao bi opet ali Nikitiju definitivno prednost.Zbog,na brzinu:bolje snabdevenosti,boljih plaza u blizini(naglasaka na ovo),lepsih smestaja(sto neko rece gore-dvoriste),mirnije plaze u mestu(vetar),blizeg i lakseg dolaska i odlaska...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me neka kratka informacija o vili Palm house u Nikitiju posto prvi put idemo tamo.Cisto,parking,domacini...Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi,zelim da predlozim jednu vilu u kojoj smo bili prosle godine,a idemo i ove.To je Hrisavgi,ali se nalazi na kilometar od Nikitija.Nama je bilo prelepo sa decom. Plaza na oko 70m,dvoriste ogromno i divnoo.Sobe solidne i imaju sve sto je potrebno.Ko voli mir i tisinu ,to je savrseno.Vazna napomena da su cene povoljne a moze i cenkanje. Gazda Nikos vrlo ljubazan i strpljiv. Pravi domacini i toplo ih preporucujem.Pozdrav svima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oduzilo se ovo cekanje..:dosada:.  lu92CBY.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stari deo Nikitija, imaju dva kafica na ovom mestu, svaka preporuka...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka