MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Da, u nekim terminima agencije mogu biti jeftinije naročito u junu i septembru, ali su zato njihove ponude u sezoni skupe kao sv. Petra kajgana. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, plaviauto je rekao/la:

Kontaktirala Divinis apartmane za ovu godinu, cena za drugu polovinu jula 73 eur/dan. :razmislja: Da li mi se cini ili su cene ove godine vise nego prosle?

I ja sam kontaktirala Divinis apartmane i rezervisala četvorokrevetni studio na prvom spratu za 35 eura/dan u drugoj polovini juna. Prošle godine je isti studio koštao 30 eura, a vlasnik Sakis kaže da su cene sada više, jer prošle godine ceo objekat nije bio opremljen u potpunosti.

"All studios have 2 double beds, fully equipped kitchen, hot water 24/7, free A/C and WiFi and there is a big balcony with a table and 4 chairs. The complex was not fully equipped last year so the prices were lower "

Prvi put odlazimo u Divinis, pre tri godine smo bili u Dafni Studios, odličan smeštaj, plaža ispred jako loša, puno kamenja i ježeva, ali je zato 50 metara dalje odlična. Svake godine su dizali cenu smeštaja u proseku za 5 eura, tako da je po meni sada preskup.

Plaža u Nikitiju nije ništa posebno, u nekim delovima ima kamenja i trave, mestimično je jako uzana, a na nekim delovima je božanstvena, bez trave i kamenja, krupniji ili sitniji pesak, sa postepenim prelazom u dubinu, za malu decu savršeno.

Lično meni je plaža lepša u delu od marine prema Neos Marmarasu, a možda čak i najlepša u delu bliže marini, zato smo se i odlučili za Divinis apartmane, čini mi se da je u delu ispred ovih apartmana najlepša.

U pogledu kvaliteta smeštaja i blizini i lepoti plaže, meni je najlepši smeštaj u "Magda House" na Lagomandri.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@bokica76 Nisam bas pazio na casu pa ne znam sta sve trazis. Ukratko o Nikitiju. Nista specijalno, ali ima svega. Plaza prosecna, negde bolja (kod mola) negde gora, dugacka oko 2km. U blizini 10-ak prelepih plaza. U mestu 3 supermarkteta Lidl, Masutis, Galaxias. Uz more setaliste i gomila kafica, restorana. Ima i igraonica za stariju decu, ali mislim da je to vise za decake (igrice, stoni fudbal i sl).

Hlada na plazi skoro pa i da nema, osim suncobrana. Jedina prava plaza sa hladom je Lagomandra nekih 15km udaljena. Talasa zna da bude na svim plazama u zavisnosti od vetra a najbolji su u Sartiju.  Plicak za mladju cerku je najbolji na Kalogriji.

Izmenjeno (Igor Lukač)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :thankyou2:

 Mislim da cu na Tasos ali dok ne uplatim imam opciju da razmislim :)

Izmenjeno (bokica76)
greska
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi uplatili preko agencije termin za kraj maja u vili Ikies Village za 120€ cetvorokrevetni studio.  :) Nailazili smo na nebulozne cene za maj, i ovo je nesto najpovoljnije smo nasli.

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 11.1.2016. at 19:25, STEFILI je rekao/la:

Malo se prosetajte Zucco(svetski putnice) i Van Grcke pa cete da naletite i na bolje plaze

Da li sam pogrešio temu? Zar nije forum o Grčkoj i Sitoniji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sitonija postaje mnogo skupa...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde se nalaze i kakvi su apartmani u Grabis rooms?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 1/12/2016 at 20:00, plaviauto je rekao/la:

Kontaktirala Divinis apartmane za ovu godinu, cena za drugu polovinu jula 73 eur/dan. :razmislja: Da li mi se cini ili su cene ove godine vise nego prosle?

Molim vas samo za informaciju kako se konakirali Divinis apartmane. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 14 minut, TeaUna je rekao/la:

Molim vas samo za informaciju kako se konakirali Divinis apartmane. 

Imate ih na Facebook-u. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 47 minuta, TeaUna je rekao/la:

Molim vas samo za informaciju kako se konakirali Divinis apartmane. 

thrasosdivinis@yahoo.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u Divinis četvorokrevetnom studiju br.1 ili br.2 (visoko prizemlje) i želi da prenese utiske o opremljenosti studija i čistoći?

Kakva su vaša iskustav sa iznajmljivanjem ležaljki i suncobrana u obližnjim kafićima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam boravio sa porodicom u kecu prošle godine.Solidno je opremljen ništa ekskluziva.Lokacija je sjajna,plaža je dobra baš u delu na kome je Divinis,a tu je i girosara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksa5, da li možda znaš, da li kod Sakisa ima četvorokrevetnih studija sa odvojenom kuhinjom, kao kod Adam Siesta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 18 sat, markolos je rekao/la:

Ja sam boravio sa porodicom u kecu prošle godine.Solidno je opremljen ništa ekskluziva.Lokacija je sjajna,plaža je dobra baš u delu na kome je Divinis,a tu je i girosara.

@markolosHvala na informaciji ! Da li imaju peškire u studiju i koliko često menjaju posteljinu? Čini mi se čitajući komentare da su uglavnom svi pozitivni osim u vezi čišćenjem studija i zamenom peškira i posteljine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka