MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Pozdrav!

Jel neko bio u Blue & Orange apartmans-ima? Kakvi su utisci, i kakva je plaza ispred njih?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada je pijaca u Nikitiju i koje granulacije je šljunak-pesak negde 650m južno od zadnjeg dela marine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima informacije o vili Evangelia?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada je pijaca u Nikitiju i koje granulacije je šljunak-pesak negde 650m južno od zadnjeg dela marine?

Citajte malo petkom je...

Citajte malo petkom je...

A granulacija se radi na licu mesta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čekićem? More, šljunak je ili pesak ili negde izmedju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vise je kukuruz...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+1...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sitan pesak na plazi, pa onda u vodi kukuruz jedno 2-5 metara kako gde, i onda sitan pesak i u moru.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam puno. Ja to zbog dece, videti na slikama je jedno a iz prve ruke je drugo. Dakle mogu da trče po plaži i padaju a da se ne izubijaju. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ti imaju deca? Ja bih ih vodio na okolne plaze, ag.Ioannis je bas blizu, a sitan pesak u moru, postepeno, moze i neko drvce da se zabode ako se porani. Dolazi kantina sa hot dogovima itd.

Ovo kazem, jer iza plaze u nikitiju ti je ulica, a sam plaza nije preterano siroka, nije bas opusteno za decu 1-2 godine koja trckaju. Moras da se grbis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

5 i 7. Uglavnom se loptaju - što u vodi, što na pesku, ako ima klope ne interesuje ih urbani deo mesta. Ukoliko im ponestane mesta za sportske aktivnosti onda je Agios Ioanis kao predlog prava stvar.

Hvala još jednom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/30/2015 at 22:57, trojka134 je rekao/la:

Galadriela imate pp!!!

da li kojim slucajem moze i meni ova poruka na private?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani, čitala sam 20 strana unazad i vise ne znam sta da mislim o ovom mestu. :neznam:

Do juce mi je favrit bila Filoxenija bungalovi - jedino sto su hotelsku plazu "kritikovali" da je tamnije boja mora, more prljavo posle 17h, sivi pesak isl.

Jutros naidjem na hotel Lily Ann Village koji ima solidnu cenu, ali se nalazi 400-500m od plaze u Nikitiju. Sad se jaaako dvoumim izmedju ova 2 hotela. E sad vise sam za ovaj u Nikitiju upravo zato sto je mesto vece i sto su nam lepe plaze blizu. Medjutim citam po forumu da plaza tj more ima travu, a kad gledam klipove deluje mi lepa boja mora i pesak. Pa bih vas opet zamolila da mi pojasnite

... dal su more i plaza toliko losi? Dal ima neki deo plaze gde nema kako kazete kukuruza po dnu mora.... Dal je u plicaku gde bi mi se igralo dete cisto i bistro?

Posto mi idemo bus prevozom a ne sopstvenim takodje me zanima dal ima neki organitovani prevoz do karida ili drugih boljih plaza u okolini? Buseva isl?

 

Po vasem misljenju dal je bolje ici u Filokseniju koja je malo udaljena od Psakudije ili ovaj hotel Lily Ann Village u Nikitiju?

Od ponedeljka resavam ovo pitanje :D

 

Svaki odgovor dobro dosao :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovana Welnesica,

mi smo prosle godine kolima isli u Philoxenia bungalovi i oni se nalaze na nekih 150 metara od plaze u mestu Psakoudia koje je malo ,plaza je fenomenelna,hrana u hotelu odlicna...mi smo i za ovu godinu jos pre 2 meseca uplatili ovaj hotel.Kola smo koristili samo dva dana ,jer mi sa malim detetom nismo isli u potragu za drugim plazama jer je ista u Psakoudii odlicna.Ukoliko Vas jos nesto interesuje pitajte

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, STEFILI je rekao/la:

Postovana Welnesica,

mi smo prosle godine kolima isli u Philoxenia bungalovi i oni se nalaze na nekih 150 metara od plaze u mestu Psakoudia koje je malo ,plaza je fenomenelna,hrana u hotelu odlicna...mi smo i za ovu godinu jos pre 2 meseca uplatili ovaj hotel.Kola smo koristili samo dva dana ,jer mi sa malim detetom nismo isli u potragu za drugim plazama jer je ista u Psakoudii odlicna.Ukoliko Vas jos nesto interesuje pitajte

Cao,

preko koje agencije ste rezervisali?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka