MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Dobar dan... Stigli iz Nikitija, pa da malo prokomentarisemo :)

Divinis app su odlicni za tu cenu.. lokacija nikada bolja, setaliste i plaza 30-50 m... sve imate u app. pegla, fen, toster, aparat za filter kafu, stvarno vredi.... S obzirom koliko su ljudi placali a bili su dalje od plaze po 200-300 m. 

Plaza je lepa sve je cisto i uredno... svaka im cast uvece bude guzve ljudi izadju u setnju sto je i sasvim normalno.

A nama najlepsa plaza je  Akti Koviou... fantazija voda tirkizna odlicno da se roni ...

Sve u svemu i sl.god opet isto.. Divinis i Nikiti..

Inace krofne imate i svo pecivo u lidlu i fantasticno je vruc semel... ma sve je ok... 

Pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo jedan kratki helou iz danas vetrovitog i talasastog Nikitija. Posle Lagomandre, Ag.Ioanisa, dve plaze ispod Castri studija, Kalogrie...ovo nam danas bas dodje kako hmmmmm.....Ali da bi danasnji dan ipak bio kako treba potrudio se gosp. Avram i njegov Reno servis :D..Znam da je reklama zabranjena tako da ovaj put samo veliko hvala clanovima Padabre i pooosebno WOB a sve detalje rado prosledjujem privatnom komunikacijom.

Pozdrav

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me kako ste rezervisali Divinis apartmane u Nikitiju, preko agencije ili direktno

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko Alekse, on mu dodje kao PR :D

Sorry, sala :) 

Direktno, mislim da agencije ne rade taj smestaj.

Ali, sada ce Aleksa...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E necu.... ja cim otkrijem nesto -podelim sa svima, dok vecina mudro cuti.:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E necu.... ja cim otkrijem nesto -podelim sa svima, dok vecina mudro cuti.:rolleyes:

E pa nemoj

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E... napisao sam ranije   ima stranicu na fb.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi da li Lidl radi nedeljom?  Procitao sam post da radi preko leta i nedeljom,pa samo da proverim da li to i dalje vazi!? Hvala unapred! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me kako ste rezervisali Divinis apartmane u Nikitiju, preko agencije 

 

Preko facebooka, imaju svojju stranicu :)

Inace moram da vam kazem za pomenute apartmane, da ima nasa agencija koja ih izdaje i nenormalno su skupi, tako da slobodno kod Sakisa i sve je onako kako kaze :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi da li Lidl radi nedeljom?  Procitao sam post da radi preko leta i nedeljom,pa samo da proverim da li to i dalje vazi!? Hvala unapred! :)

radi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozda znate kakva je vila Porto  Nikiti, odnosno Blue Green ? Ne mogu da trazim jer sutra ujutru krecem na more,a ovo mi treba za drugaricu. Ona samo zna da nema sef i da ciste 2 puta za vreme njihovog boravka, od cega je hvata panika :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima da se usrecite u Nikitiju zali pare koje sam bacio na smestaj i sam Nikiti ,sva sreca pa je blizu kalogria koja je prelepa i jos par plaza inace sam Nikiti dno dna u odnosu na Sarti gde smo letovali predhodne 2 god. ,upravo se sada javljam iz porto anne koja je totalno ok ,ostavicu duzi izvestaj kada se vratim ali Nikiti nas je razocarao totalno,neznam da li da jurim dete kada setam da ga ne zgaze auti kroz setaliste,ili da se guram sa ljudima pola sa plaze pola iz restorana,a cene sve jace nego bilo gde ,razbacano dzabe ti extra vila kada korov 2 placa ispred tebe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkizna, ja cekam odgovor na to pitanje vec dugo, ali nema nikog da se javi sa utiscima iz Porto Nikitija. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima da se usrecite u Nikitiju zali pare koje sam bacio na smestaj i sam Nikiti ,sva sreca pa je blizu kalogria koja je prelepa i jos par plaza inace sam Nikiti dno dna u odnosu na Sarti gde smo letovali predhodne 2 god. ,upravo se sada javljam iz porto anne koja je totalno ok ,ostavicu duzi izvestaj kada se vratim ali Nikiti nas je razocarao totalno,neznam da li da jurim dete kada setam da ga ne zgaze auti kroz setaliste,ili da se guram sa ljudima pola sa plaze pola iz restorana,a cene sve jace nego bilo gde ,razbacano dzabe ti extra vila kada korov 2 placa ispred tebe

dobro što sedim dok ovo čitam, da nisam bio mislio bih da opisujete Čanj

kao prvo, nije ni trebalo da idete tamo, informišite se prvo šta vas očekuje, samo to uradite mnogo bolje i detaljnije, očigledno

i sada nešto krajnje lično, jurio sam Porto Annu i maznuli ste mi smeštaj ispred nosa, ja ne bih bio ovako nezahvalan

drugo, Nikiti je dno dna u odnosu na Sarti? jeste, ali samo ako ste surfer na treningu u sred sezone, ja se u Sartiju za 15 dana nisam dva puta okupao zbog talasa, vetruština stalno duva, a i ona džinovska plaža, treba mi 50 m hoda po vrelom pesku da se približim vodi

koliko mi je poznato kao prvo vi ste smešteni desno od šetališta, na kraju marine, gde ni u sezoni nema nekog ni približno jačeg saobraćaja, dalje, po samom šetalištu uveče uopšte i nema ikakvog saobraćaja jer je pešačka zona, onda, dete neka šeta stazom između puta i plaže, jer postoji, i to je prilično dugačko, uostalom ako već imate dete pazite ga i jurite, normalno, ili idite posle 15-og septembra pa i nećete imati s kim da se gurate

cene su relativna stvar, ali zato korov nije, ja ga ne videh osim na par mesta gde su napušteni objekti, ali to nije ni u centru ni na glavnom delu šetališta, čak ni u glavnoj ulici koja se spušta ka moru, a da nije negde gore bliže magistrali

nezavisno od svega ovog, bili ste dva puta u Sartiju i samim tim u putu najmanje 4 puta prošli kroz Nikiti, da ste svratili ili barem stali znali bi šta vas očekuje, s ovakvim komentarima (da ne ubacim sad koji slikoviti epitet pre njih) samo bi ljudima koji nisu bili u Nikitiju, a misle se da idu, dali skroz pogrešan prikaz ovog divnog mesta

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka