MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Do 31. jula

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je ko odsedao u kiki's place nikiti ,malo je udaljeno od samog nikitija ali cena je prihvatljiva i sam ambient kao i vila su jako lepi...

 

http://www.kikisplace.gr/

Izmenjeno (Blue boy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se niko ne javi da je bio ove godine, potrazi postove od pre godinu dve cini mi se da je bilo  nekoliko opisa o Kiki's place

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aleksa5: Kakava je situacija sa čistoćom apartmana u Divinis Apartments? Mi smo rezervisali apartman sa dve spavaće sobe, da li znaš gde se nalazi na gornjem ili donjem spratu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je ko odsedao u kiki's place nikiti ,malo je udaljeno od samog nikitija ali cena je prihvatljiva i sam ambient kao i vila su jako lepi...,

 

http://www.kikisplace.gr/

mi smo bili, prosle nedelje se vratili...po meni sve je super osim sto do setalista mora kolima...doduse, fali escajg po sobama, recimo imali smo samo jedan noz....

Izmenjeno (ba_ne)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel se neko vratio ili je trenutno u Palm house vili? Zanima me, jel cisto i jel su u redu sve stvari vezane za toplu vodu, kanalizaciju, cistu posteljinu i peskire....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cetvrti dan su menjali posteljinu. Malo cisti cistacica,a malo mi,uglavnom sve je ok. Na gornjem spratu su apartmani br.5 i 8. Videcu sutra kad isprazne neki apartman da snimim video, pa cu postaviti na fb posto ne znam kako da postavim na forum ako nije na you tube. 

aleksa5: Kakava je situacija sa čistoćom apartmana u Divinis Apartments? Mi smo rezervisali apartman sa dve spavaće sobe, da li znaš gde se nalazi na gornjem ili donjem spratu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili, prosle nedelje se vratili...po meni sve je super osim sto do setalista mora kolima...doduse, fali escajg po sobama, recimo imali smo samo jedan noz....

Kakva je plaza ispred vile,da li je dobar ulazak u vodu za decu?Da li ima kamenja?

Escajg i svo ostalo posudje uvek vucem sa sobom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Porto Anna Nikiti ,ima li neko informacija o toj kuci , da li je odsedao ,dobili smo dobru ponudu za avgust ,nase agencije rade neku drugu porto nikiti .... ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prosle godine i prezadovoljni smo. Smestaj je uobicajen za Grcku, nista eksluzivno ali su domacini vise nego korektni, na usluzi, posteljina i peskiri se menjaju na svakih 5 dana, prelep pogled na luku, udaljeno od vecernje guzve ali ipak blizu za sve sto treba. Plaza je na nekih 300 m. levo, prelepo dvoriste sa rostiljem, dobar internet, klasicni grcki kanali na TV. Sve u svemu, moja preporuka za kucu i domacine. Ako imate jos nekih pitanja tu sam. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Porto Anna Nikiti ,ima li neko informacija o toj kuci , da li je odsedao ,dobili smo dobru ponudu za avgust ,nase agencije rade neku drugu porto nikiti .... ?

To su dve razlicite kuce, Porto Anna i Porto Nikiti. Agencije rade ovu drugu, koja je sredjenija i malo je dalje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pre par meseci na[pisao sam na ovoj temi da nema guzvi na semaforu i Nikitiju i hteo bih ovom prilokm sebe da opovrgnem. Ima guzve koje su oko 5-10 minuta, ali vikendom su kolone dugacke do jedno 500 metara od semafora i ceka se bar 10-20min. Uteha je da se moze ici sporednim ulicicama sto dosta skrasuje cekanje. 

pre dve godine imali smo valjda neku srecu pa smo uvek obisli spic.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam prosle godine u nedelju 17.avg cekao na semaforu bar pola sata, jos od one pumpe sto ima LPG posle raskrsnice za Neos

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedan od načina da izbegnete semafor u Nikitiju je put pored mora. Skrene se pre semafora prema moru (gledano iz pravca Metamorfozisa). Ide se pored mora, pa se kamp zaobiđe sa gornje strane, malo je koplikovano i usko oko Kastrija, ali kad se jednom prođe uz mapu, posle bude lako. Put nije nešto, uži,asfaltni, Izlazi na put prema Marmarasu, kod plaže Ag. Ioanis. obilaznica_semafora_nikiti.thumb.png.737

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aleksa5: Hvala. Moraću da pitam Sakisa koji je broj našeg apartmana. Svakako ću baciti pogledn na FB da vidim video. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka